jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Arda wystrzel z formą w końcu błagam :)
5
To są inni piłkarze. Mówienie, że Suarez albo Lewandowski jest lepszy nie ma sensu. Jeden się bardziej sprawdzi w jednym systemie, a drugi w innym.
0
Las Palmas spuchnie zapewne od 70 minuty jakos. Nie zdziwię sie jakby bylo 4-1 nawet. Drugie połowy zawsze gramy lepiej
0
Strasznie slabo wygląda nasza gra. Rakitic za Arde. Zdecydowanie trzeba uspokoic srodek pola
1
Uwielbiam oglądać takie filmiki :)
0
Ja już nie oglądam skoków, bo jedyne co to sie irytuję :P
0
Nie wiem czy kiedykolwiek to było - ale polecam :D pokazuje to, że stosunki Messiego z Ronaldo są jak najbardziej w porządku. Ronaldo mówi synowi, żeby przywitał się z Leo (gala Złotej Piłki 2015 albo 2014). Fajnie się to ogląda :)
0
Całkiem prawdopodobne. Ale Ronaldo jest takim typem człowieka który po prostu musi być najlepszy w swoim przekonaniu. Messi mu w tym przeszkadza, natomiast jestem pewien, że stosunki osobiste między nimi są w porządku. Pokazała to gala złotej piłki rok czy dwa lata temu.
0
Aż mi się główka Puyola na 1-0 na Santiago przypomniała :)
0
Moim zdaniem to nie ma nic do rzeczy.
Messi stał się jego obsesją. Dodając do tego otoczkę medialną, wygląda to tak a nie inaczej. Ale najwidoczniej Cristiano to lubi.
0
Walka walce nierówna. Kimbo też by się odpowiednio przygotował. Ciekawie by było. Aczkolwiek wątpię czy Pudzian miałby szanse. Ale oczywiście kibicowałbym Polakowi.
0
Kimbo by zabił Pudziana.
0
Obaj padli ze zmęczenia. Myślałem, że przed werdyktem Kimbo dostanie zawału. Ten KO musiał go wiele kosztować :P
Kimbo jest dobry w stójce ale tylko i wyłącznie wtedy gdy walka trwa minutę czy dwie :P
0
Oglądał ktoś z Was wczoraj Kimbo Slice'a? :D Jak wrażenia? :P
0
To będzie trzeba jak najszybciej strzelić bramkę. Wtedy się bardziej otworzą.
0
Na piachu tak nie przeciąża kolana :P
0
Jak Las Palmas się na nas otworzy, to Barca szybko zamknie wynik.
0
6.Czy mieszkanie przy ul. Polanki 52 kupiłeś, czy otrzymałeś w darze i od kogo?
7.W jakiej kwocie Baksik i inni biznesmeni finansowali Twoja pierwsza kampanie wyborcza?
8.Czy uważasz za właściwe, ze głowa państwa lokuje pieniądze w bankach zagranicznych, wbrew polskiemu prawu?
9.Czy w 1981 r. byłeś informowany przez Prezydium MKZ, ze M. Wachowski jest kapitanem?
10.Czy Wachowski posiada Twoje zdjęcia ze wspólnych orgii i dlatego nie zareagowałeś na jego
poczynania?
11.Czy SB szantażowała Cię ujawnieniem wszczętych postępowań karnych o kradzieże przed sadem dla nieletnich i sadem rejonowym, wymuszając pełną współpracę?
12.Za jakie zasługi w obozie w Arłamowie przyznano Ci prawo polowania z Kiszczakiem i 5- tygodniowy pobyt z cala rodzina, gdy innym odmawiano zwykłych widzeń?
13.Czy pamiętasz swoja wypowiedz na Kongresie w USA "lokujcie swoje kapitały w Polsce, bo na nędzy i głupocie można najlepiej zarobić", czy nadal tak sadzisz?
14.Z jakiej obietnicy wyborczej się wywiązałeś?
15.Czy teraz potrafisz odpowiedzieć na pytanie Andrzeja Gwiazdy z 1 zjazdu "Solidarności", jak
wygląda dogadanie się Polaka z Polakiem, gdy jeden jest zdrajcą?
16.Kiedy spełnisz publiczna obietnice rozliczenia się z majątku i wskażesz jego prawdziwe źródła, bo Twoje książki przyniosły straty? Podobnie z obietnica wyjaśnienia stosunków z SB?
17.Czy nie dość już kłamstw, krętactw, niekompetencji, pazerności, czy Ty naprawdę nie boisz się Boga, Lechu?"
0
Większym bohaterem narodowym (jeżeli w ogóle można postawić takie moralne porównanie) od Wałęsy jest Anna Walentynowicz. Tutaj jej list otwarty do Lecha:
List otwarty do Lecha Wałęsy, kandydata na urząd Prezydenta RP – Anna Walentynowicz
"Na naszych oczach przeszłość ulega zakłamaniu i manipulacji. Aby ocalić prawdę, ktoś musi zapytać o fakty. Dopóki jeszcze żyją ich świadkowie. Lata wspólnej działalności nakładają na mnie obowiązek zadania kandydatowi na urząd Prezydenta RP - Lechowi Wałęsie kilku pytani. Oświadczam, ze biorę odpowiedzialność za treść pytań i zawarte w nich sugestie. Życzę sobie przeprowadzenia dowodu prawdy przed sadem.
1.Czy pamiętasz ,jak w styczniu 1971 r. przyznałeś ,ze na zadanie SB dokonywałeś identyfikacji
uczestników zajść grudniowych z fotografii i filmu? Czy teraz możesz podać powody tych działań?
2.Dlaczego okłamałeś wszystkich mówiąc o przeskoczeniu płotu, podczas gdy na strajk 14.08.1980r. zostałeś dowieziony motorówką z Dowództwa Marynarki Wojennej z Gdyni?
3.Jak godziłeś swoja katolicka moralność z głośnymi przygodami, o które żona robiła Ci publiczne awantury w 1980r.?
4. 9 grudnia 1980 r. przyznano "Solidarności" pierwsza nagrodę - 30tys. USD. Co z tymi pieniędzmi?
5.Co zrobiłeś z 60tys. USD nagrody szwedzkiej prasy, którą miałeś przekazać na Panoramę Racławicką, lecz nigdy nie przekazałeś?
1
Poczytaj, postudiuj, porozmawiaj z profesorami i dojdziesz do wniosku, że w tym wypadku grafolog nie znaczy nic. Absolutnie nic.
1
Cała przemiana zaczęła się w latach 70'. I te lata 70' miały największe przełożenie na początek lat 90'. Mógłbym cały referat na ten temat napisać.
Prawda jest taka, że nie zmieni się absolutnie nic nawet jeśli udowodniliby Wałęsie wszystkie winy. W oczach Polaków i tak będzie bohaterem. Nagrodę Nobla ma, poparcie w społeczeństwie ma. To wystarczy. Trzeba kilku pokoleń, żeby postrzeganie znacznej liczby społeczeństwa w tym aspekcie się zmieniło.
16
2/2
Wyborcza rzecze "Lechu! Jesteśmy z Tobą". Czemu taka stagnacja i cisza jeśli chodzi o KOD? Gdzież oni się schowali? Czyż to nie jest głos narodu apelujący o demokrację? O wolność prawdę i godność narodu polskiego jak sami siebie przedstawiają? Jest takie piękne powiedzenie - "po owocach ich poznacie". Pytanie brzmi czy teraz nie nastał czas zbiorów, kiedy owe rośliny wydają swoje kwiaty, które pokażą nam Polakom, gdzie leży prawda. Mój tata wierzył w uchwałę lustracyjną, która nie ujrzała światła dziennego. Ja wierzę, że my młody naród, przyszłość tego kraju, rozliczymy tych sukinsynów.
Czołem Wolnej Polsce.
Mój wpis. Nie banujcie. Będę grzeczny.
14
1/2
Całe gro osób, które w chwili obecnej nie może pogodzić się z sytuacją dotyczącą Lecha Wałęsy, twierdzi, że nie wolno oceniać nam historii skoro nie żyliśmy w tych czasach i nie doświadczyliśmy wszystkich tych historii. Ja oczywiście również nie żyłem w tym czasie. Tkwię w przekonaniu, że część ludzi składała podpis pod tym co podsuwało im się pod nos, ponieważ się bali czy też ponieważ chcieli osiągnąc osobiste korzyści czy też po prostu robili to dla świętego spokoju. Ta sprawa jest jednak zgoła inna. Jest jednak pewien człowiek, który przez 26 lat utwierdzał nas w przekonaniu, że poświęcając życie, rodzinę, bliskich, poświęcając się dla ogółu, narażał życie dla Polski, dla Polaków obalając komunę. Z tym, że żadnego obalenia komuny nie było. Wesoła świta jaśnie nam panująca jedynie się przebranżowiła. Nic więcej. Świetnym obrazem tego chociażby jest to, że miłościwie wtedy panujący Jaruzelski posiadał wszelkie kwity i papiery na Lecha Wałęsę czy jak kto woli "TW Bolka ;)". Był w posiadaniu dokumentów, których nikt w obecnej Polsce się nie spodziewał. Dokumenty te, obalają wszelkie przekonanie na temat tej persony. Pytanie dokąd to dąży? Zmiana treści podręczników do historii czy WOSu? Oczywiście, że tak! Ponieważ największy bohater. Jednostka gloryfikowana w każdej szkole, na każdej uczelni okazała się po prostu kłamcą i oszustem. Który laureat pokojowej nagrody nobla, po takim sukcesie jakim jest domniemane obalenie komuny przyznałby się do takiego poniżenia? Sam fakt, że w aktach znalezionych u Kiszczaka znajdują się dokumenty świadczące o donosach Wałęsy za pieniądze, powinny być podstawą do postawienia tego człowieka przed sądem.
0
Zaraz coś wstawię, ale przeczuwam w powietrzu bana i usunięcie tematu. niechaj będzie.
2
Bardziej do Realu by pasowało i ich żałoby jeśli chodzi o puchary. Och, jaki ja złośliwy.
1
Zacząłem pisać swoje polityczne publikacje. Chciałbym podzielić się tym z ludźmi tutaj i podyskutować na tematy związane z Polską, czy gospodarką światową, aczkolwiek moje wymagania są chyba zbyt wygórowane.
0
Są tu jakieś nocne Franki? Żeby nie było Marki?
0
Ja również ! Ale kurde, wyobrażasz sobie prestiż tej walki? Ile Bedorf zyskałby na takim starciu? Kimbo to żywa legenda. Która mam nadzieje nadal pierze skórę. Oby za godzinę to potwierdził
1
Komentarz usunięty
0
Ano.
stójka Kimbo jest rewelacyjna. Chciałbym go zobaczyć z Bedorfem na KSW ;D