0

tak, od przyszłego sezonu

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

78

Florek gotów Springsteena załatwić, byleby Barca nie grała na SB :D ZA MOCNE

0

Serio tak mało? Miałem wrażenie, że o wiele więcej razy trafiał na przestrzeni ostatnich lat w lidze. Zdziwiła mnie ta liczba :P

0

A co on zrobił?

1

Chiny dają kasę. Lada moment będzie tak jak z Premier League. :)

0

Ej, Mustafi bylby dobrym wzmocnieniem. Wachałbym się co do Nolito.

0

18:30. Pisali o tym przed chwilą.

0

Niezmarnowany karny/asysta :P

12

Chłopaki nie biorą jeńców.
Edit: Chociaż w sumie biorą.

0

chciałbym żeby wszystkie karne "marnował" w taki sposób.

0

Są jakieś legitne cytaty włodarzy Barcy co do planowanych transferów nie licząc stopera i lewego obrońcy?

0

znajdź barcastuff na twitterze. Bardzo dużo zdjęć tam ładują :)

0

Z czego wiem to w osobnym. Przynajmniej dwa miechy temu tak było.

0

Patrz poniżej :P

0

Jeszcze brakuje im czwartego do brydża.

6

a co w tym radosnego? :P

3

Niedługo zwycięstwo więcej niż dwoma bramkami będzie brakiem szacunku

0

Teraz mamy oficjalne potwierdzenie. :)

3

Oficjalnie: Mecz 30 kolejki przeciwko Villarrealowi odbędzie się w niedzielę 20 marca o godzinie 16.

0

Nie do wyciągnięcia :) Chyba, że za 3 lata. Za jakieś kosmiczne pieniądze

1

W czym jest lepszy galaxy od lg g2?

0

Bo wolę duże telefony. Aczkolwiek w tej cenie nie ma lepszego telefonu od LG G2.

0

Ja bym wziął note 2

6

ten post to brak szacunku

0

tym samym poświęcił 300 bramkę na korzyść Suareza

1

To co robiła Barca w 2 polowie to jakaś kur*a masakra. Deklasacja.

0

Podlaczylem lapka do tv i dzwiek leci tylko z lapka. Z tv nie chce ;/ jakies porady? Windows 10

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?