2

kolejny rok dominacji Barcelony zachwieje polityką marketingową wszystkich federacji i klubów, co się dziwić.

3

Rozwalił mnie obrazek Ryśka Petru z podpisem: "A po maturze chodziliśmy na chwilówki".

Może komuś poprawi nastrój :D

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpt1/v/t1.0-9/12592745_727653094037313_3208149754676696123_n.jpg?oh=69936449d7074382a496cef01023303a

2

Nie wiem czy by się zbytnio nam przydał. Nie jest dość kreatywny.

4

Nie mówię, że jest lepszy od Bravo czy grają na tym samym poziomie. Bravo jest lepszym bramkarzem ale nie aż tak lepszym jak większość to przedstawia. W mojej opinii przynajmniej.

1

A czy ja napisałem że jest na jego poziomie? Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Analizuj co czytasz.

3

Nie wiem czy Bravo jest aż tak lepszy od Harta.

2

A co z Calhanoglu? Jakiś czas temu gazety tak dużo pisały, że łączony jest z Barceloną.

7

Jakieś źródełko? Z czego wiem tego typu rozprawy są za zamkniętymi drzwiami, więc nie brałbym tego na serio.
Pewno AS albo Marca, która ma na jego punkcie obsesję.

0

Leroy Sane, dwudziestolatek który jest obserwowany przez wiele europejskich klubów, chciałby przejść latem do Barcelony. [bild]

0

W Barcelonie naliczyłem dziewięć takich spotkań dotychczas.

1

Ma ktoś statystykę ile razy Real w tym sezonie grał o 16?

0

Ciekawe kogo Guardiola kupi za te 200 milionów :).
Obstawiam, że będzie chciał zabrać Lewandowskiego ze sobą, lecz podobno Ancelotti postawił warunek przy kontrakcie, że Lewy ma zostać w Bayernie.
Jakiegoś konkretnego rozgrywającego będzie potrzebował. Thiago ? Może Pogba.

6

Possible line-up (vs Valencia): TerStegen - Vidal Pique Vermaelen Alba - Arda Mathieu SergiRoberto - Messi Suarez Neymar #fcblive [marca]

Tymczasem Marca przewiduje, że Mathieu zagra jako DM o.O

2

Friedman to trochę inna koncepcja. Kocham faceta, ale książka Ayn Rand "Kapitalizm- nieznany ideał" majstersztyk. Atlas zbuntowany również, ale pierwszy tytuł powalił mnie na kolana. Misesa jeszcze Ci polecę. Ale to juz wg mnie bardziej minarchista niż taki typowy "Randowiec".

2

Oj stary, w obecnym świecie nie ma większej wartości niż pieniądz. City pieniędzmi się podciera zatem mogą miec każdego (poza piłkarzami, którzy mają jakiekolwiek wartości moralne i kierują się rozwojem potencjału sportowego a nie finansowego).
Wszystkie marketingowe gwiazdki pokroju Pogby mogą śmiało zakupić :)
Najemnicy - ok. Ale robiliby robotę, gdyby porzadnie dobrać zespół.

20

Chyba jednak trochę większe :P

36

Harry Kane (Tottenham): "Z kim najbardziej chciałbym zagrać na świecie? Oczywiście, że z Messim. On wyrasta ponad wszelkie poziomy. To byłby dla mnie wielki zaszczyt."

7

Kurde, podzielę się swoją refleksją odnośnie Guardioli w City.
Po pierwsze, potencjał finansowy - za kasę mogą miec każdego. Pep może zbudować drużynę wszechczasów. FIFA City się nie czepia. Przekraczają swój budżet płacowy o ponad 200% i nikt nic z tego nie robi.
Po drugie, zawodników ma już na chwilę obecną swietnych. Guardiola lubi układanki - to może wypalić.
W City nie ma AŻ TYLU indywidualistów jak w Bayernie, a to w systemie Guardioli popłaca.
Dalej, Guardiola to geniusz taktyczny, pytanie tylko czy na Wyspach jego taktyka się sprawdzi. Dobrze wiemy, że tiki-taka nie jest zbytnio skuteczna przeciw grze typu "kick and rush".
Nie mniej jednak kibicuję mu, to jest Barcelonismo, który jest jednym z inżynierów tworzących obecne mechanizmy funkcjonujące w Barcelonie. Niech nam żyje 100 lat, niech pokazuje piękno iberyjskiej piłki na wyspach oraz niech nie uprzykrza nam życia w następnych starciach w LM :)
Powodzenia Pepuś :) dzięki za wszystko.

0

Słabo :P
Liczyłem na bardziej merytoryczne kwestie. :D

0

Mam pytanie odstające od normy.
Są tu jacyś anarchokapitalisci? Zwolennicy Rothbarda, Ayn Rand?

4

Stary Chiny stać na wszystko... Oni własny rynek na pstryk palcem otworzyli w afryce. Swoją walutę tam narzucają. Co im takie kupno Jacksona. Taki Jackson Martinez jest u nich jak jedno ziarno ryżu przy eksporcie rocznym, patrząc na ich potencjał ekonomiczny.

0

Kumpel mówi, że Sterling i De Bruyne (tak kibic City) obaj sa warci więcej niż cała Barcelona nie licząc MSN. Macie jakieś kontrargumenty pomijające Iniestę, Busquetsa, Pique i ter Stegena? No i oczywiście to, że kumpel lata za szejkami? :D (Zawsze po złośliwości mu to wypominam :D)

0

Ja uwielbiam pod względem taktycznym.

7

Possible line-up (vs Valencia): TerStegen - Vidal Pique Mascherano Alba - Arda Busquets Iniesta - Messi Suarez Neymar #fcblive [rac1]
Oooh, i like that ! Ekstra skład :)

3

Czy Wam też wszystkie mecze z Atletico w ostatnich 3-4 latach kojarzyły się z jednymi wielkimi szachami? Totalny pressing, gra przy przeciwniku, brak swobody rozgrywania etc? Uwielbiam analizować taktycznie takie spotkania.

0

No ja w weekend 4 egzaminy :/ Socjologia, Nauka o Państwie i Prawie, Polityka Powszechna (mega ku**stwo) + angielskie do odbimbienia.
Ale dzisiaj daje pas :) Wieczór z O.N.A. Kiss, AC/DC - powrót do maleńkości :)

0

Chciec mogła :) Ważne, że nie dała :) Choć kto wie, jak potoczyłaby się jego kariera gdyby nie został w MIlanie. Pamiętam jak porównywano go do Neymara swego czasu.

0

Pamiętam jak świetnie się zapowiadał :) Niestety kontuzje, Milany, głupota skończyły jego potencjał :/

0

Nie ma lepszej informacji od szefa niż taka iż jutro i pojutrze wolne :) Nie dość, że dzisiaj mogę na lajcie napić się jasia wędrowniczka, to jutro do meczyku będę mógł popijać ponownie. Z czystym sumieniem :)
Wasze zdrowie rodacy ;)

0

SUPER! Dzięki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?