0

Koniec lutego będzie kozacki.

1

Nie robi furory w Villarrealu? Come on.

5

Najwięcej bramek strzelonych lewą nogą w tym sezonie: Dybala 12 - Lucas Perez 11 - Messi 10 - Mahrrez 10 - Ilicic 9 #fcblive [opta]

1

Pamiętacie niegdyś świetnie zapowiadającego się Nilmara, grającego w Villarreal? Szkoda, że wybrał kasę. Zapowiadał się na naprawdę konkretnego zawodnika :)

1

Jeżeli faktycznie miałby przyjść Pogba, czy Verratti, czy jakikolwiek inny pomocnik to kogo byście wyrzucili z obecnego składu? Roberto? Rafinhę? Rakitica? Ktoś musiałby odejść, mając w perspektywie powrót Denisa.

0

Komentarz usunięty

2

Akurat rozprawki na polski to normalna i słuszna kwestia.

7

Co Wy macie z tymi poleceniami.... Nabijanie polecen. Kogo to w ogole obchodzi kto ma ile? Co to za wyznacznik. Wyścig szczurów o to kto ma więcej? Nie trafia to do mnie

0

dlaczego rewanż za Katar?

0

Przyjemnie się ogląda grę Bazoera. 19 lat, 6,5 miliiona wartości rynkowej, ładnie sobie radzi w Ajax'ie. Świetny technicznie, na prawdę świetny, dobry przegląd pola, błyskotliwy. Nono, może być na prawdę dobrą alternatywą dla Pogby. Przynajmniej nie kosztowałby 100 milionów ;)

0

Leroy Sane? Goeretzka?

0

Nie kumam o co chodzi ;P

0

raczej zrównanie się z okienkiem angielskim, żeby nie było wpadek tak jak w poprzednim okienku.

1

A mi go jakoś niespecjalnie żal. Facet zarabia tyle pieniędzy, że jego pokolenia już są ustawione. Może sobie być super człowiekiem jak i bydlakiem do którego nikt nie ma szacunku, ponieważ może sobie na to pozwolić... Jest na pewno pysznym i pewnym siebie facetem, ciężką pracą doszedł do swojego obecnego statusu i tyle. Nie ma co się z tym godzić czy też nie moim zdaniem, bo niczego to nie zmieni. On ma już swój świat. Taki jego przywilej.

2

Nie wierzę w ten transfer :)

0

No właśnie, Żyry, Żyro czy Żyrego?

0

Młody jest :)

0

Barcelona oczekuje więcej niż 10 milionów za Sandro oraz nalegają na opcję odkupienia zawodnika z nowego klubu. [ara]

3

Niedługo przejdziemy na godziny rodem z Ligi Angielskiej. Chińczycy też musza pooglądać :P

2

Ponoć Tielemansa Atletico ma klepnąć. Super zakup. Bardzo perspektywiczny zawodnik.

0

Neymar trenował dzisiaj z drużyną. #fcblive

16

Roberto :)

2

Arda i Busquets, którzy dzisiaj nie trenowali, nie będą dostępni na środowe spotkanie z Athleticiem. #fcblive

0

Powinien zagrać

0

Arda i Busquets nie trenowali dzisiaj ze względu na gorączkę #fcblive

10

Tapeta na telefon dla fanów Messiego, gdyby ktoś miał życzenie. :)
https://pbs.twimg.com/media/CZipc27WAAAnr8S.jpg:large

0

Steven Gerrard (ex-Liverpool): "Messi jest najlepszym piłkarzem na świecie." [bbc via sport]

0

Czyli tragedia? :D

0

Barcelona śledzi sytuację Kuki'ego Zalazara (17).Dotychczas odrzucono oferty Liverpoolu, Chelsea czy Manchesteru City. Klauzula wykupu wynosi 6 milionów euro. [sport]

EDIT: zawsze drugi...

0

Oglądał ktoś wczoraj mecz Realu? Jak grała ekipa z Madrytu? nie patrząc na wynik?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?