jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Koniec lutego będzie kozacki.
1
Nie robi furory w Villarrealu? Come on.
5
Najwięcej bramek strzelonych lewą nogą w tym sezonie: Dybala 12 - Lucas Perez 11 - Messi 10 - Mahrrez 10 - Ilicic 9 #fcblive [opta]
1
Pamiętacie niegdyś świetnie zapowiadającego się Nilmara, grającego w Villarreal? Szkoda, że wybrał kasę. Zapowiadał się na naprawdę konkretnego zawodnika :)
1
Jeżeli faktycznie miałby przyjść Pogba, czy Verratti, czy jakikolwiek inny pomocnik to kogo byście wyrzucili z obecnego składu? Roberto? Rafinhę? Rakitica? Ktoś musiałby odejść, mając w perspektywie powrót Denisa.
0
Komentarz usunięty
2
Akurat rozprawki na polski to normalna i słuszna kwestia.
7
Co Wy macie z tymi poleceniami.... Nabijanie polecen. Kogo to w ogole obchodzi kto ma ile? Co to za wyznacznik. Wyścig szczurów o to kto ma więcej? Nie trafia to do mnie
0
dlaczego rewanż za Katar?
0
Przyjemnie się ogląda grę Bazoera. 19 lat, 6,5 miliiona wartości rynkowej, ładnie sobie radzi w Ajax'ie. Świetny technicznie, na prawdę świetny, dobry przegląd pola, błyskotliwy. Nono, może być na prawdę dobrą alternatywą dla Pogby. Przynajmniej nie kosztowałby 100 milionów ;)
0
Leroy Sane? Goeretzka?
0
Nie kumam o co chodzi ;P
0
raczej zrównanie się z okienkiem angielskim, żeby nie było wpadek tak jak w poprzednim okienku.
1
A mi go jakoś niespecjalnie żal. Facet zarabia tyle pieniędzy, że jego pokolenia już są ustawione. Może sobie być super człowiekiem jak i bydlakiem do którego nikt nie ma szacunku, ponieważ może sobie na to pozwolić... Jest na pewno pysznym i pewnym siebie facetem, ciężką pracą doszedł do swojego obecnego statusu i tyle. Nie ma co się z tym godzić czy też nie moim zdaniem, bo niczego to nie zmieni. On ma już swój świat. Taki jego przywilej.
2
Nie wierzę w ten transfer :)
0
No właśnie, Żyry, Żyro czy Żyrego?
0
Młody jest :)
0
Barcelona oczekuje więcej niż 10 milionów za Sandro oraz nalegają na opcję odkupienia zawodnika z nowego klubu. [ara]
3
Niedługo przejdziemy na godziny rodem z Ligi Angielskiej. Chińczycy też musza pooglądać :P
2
Ponoć Tielemansa Atletico ma klepnąć. Super zakup. Bardzo perspektywiczny zawodnik.
0
Neymar trenował dzisiaj z drużyną. #fcblive
16
Roberto :)
2
Arda i Busquets, którzy dzisiaj nie trenowali, nie będą dostępni na środowe spotkanie z Athleticiem. #fcblive
0
Powinien zagrać
0
Arda i Busquets nie trenowali dzisiaj ze względu na gorączkę #fcblive
10
Tapeta na telefon dla fanów Messiego, gdyby ktoś miał życzenie. :)
https://pbs.twimg.com/media/CZipc27WAAAnr8S.jpg:large
0
Steven Gerrard (ex-Liverpool): "Messi jest najlepszym piłkarzem na świecie." [bbc via sport]
0
Czyli tragedia? :D
0
Barcelona śledzi sytuację Kuki'ego Zalazara (17).Dotychczas odrzucono oferty Liverpoolu, Chelsea czy Manchesteru City. Klauzula wykupu wynosi 6 milionów euro. [sport]
EDIT: zawsze drugi...
0
Oglądał ktoś wczoraj mecz Realu? Jak grała ekipa z Madrytu? nie patrząc na wynik?