jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Oj coś długo się komitet apelacyjny wstrzymuje z decyzją. Teoretycznie ponad pół godziny już siedzą. Mam nadzieję, że unieważnią zawieszenie.
Chyba, że biorą Suareza na wstrzymanie :P
2
Pokaż mi obrońcę, który nie przepuścił nigdy żadnego napastnika. Przegrać pojedynek z Ronaldo, Benzemą, Adurizem czy innymi nołnejmami ich pokroju nie jest żadną porażką.
5
Komentarz usunięty
2
Orobitg (agent Tello): "Porto płaci Barcelonie za każdym razem kiedy Tello nie gra. Barça i ja pytaliśmy o to. Jeśli nadal chcą płacić, to cóż.... ok" [mf]
1
Nie ma kaucji, której Messi nie byłby w stanie opłacić :D
0
No i tak też napisałem. Wątpię aby obaj przeszli. Nawet w różnych okienkach.
4
Mascherano niski wzrost nadrabia siłą. Na San Mames potrzeba doświadczenia i opanowania
1
Breitenreiter (trener Schalke): "Póki co jest za wcześnie aby Sane odszedł. To oczywiste, że gra w Barcelonie czy Madrycie jest marzeniem wielu dzieci" [sb]
1
Pogba i Verratti? Sądzę, że prędzej przyjdzie albo jeden albo drugi. Nie wierzę w dwa takie transfery :)
1
Zaraz się Boniek na pewno ustosunkuje
0
Nie czytam w ogóle gazet sportowych. Jedyna moja styczność z nimi to kiedy ludzie tutaj zdają relacje.
0
Mam nadzieję, że nie marnotrawi swojego czasu na czytanie takich idiotycznych pismaków, które jedyne co potrafią to jątrzyć.
0
Najlepiej sprzedające się koszulki w 2015 roku: 1. Messi 2. Ronaldo 3. Neymar 4. Hazard 5. Alexis 6. Ibrahimovic 7. Gerrard 8. Kane 9. Rooney 10. Ozil [worldsoccershop]
2
Tak, wszyscy spiskują przeciwko Lewemu, Lewy na wszystko zasługuje, Lewy powinien wygrać Złotą Piłkę, Lewy jest najlepszy, Lewy to, Lewy tamto.
Jak czytam o jakichś spiskach i plotkach dotyczących Roberta to od dłuższego czasu niedobrze mi się robi...
0
no jakoś za 15 minut wszystko powinno być jasne jeśli chodzi o Suareza :)
0
Tak, ja pisałem tylko o lidze. :)
6
Suarez w tej chwili ma więcej strzelonych bramek w lidze (18) niż w ciągu całego zeszłego sezonu (16) #fcblive
1
Moim zdaniem powstałby mega wielki spam przez te ikonki. Według mnie wystarczy ":D" ":P" ":)" "xd" etc.
3
Wolski i Orłowski najlepsi :)
Mirosławski też w porządku. Najbardziej żenujący jest Twarowski oczywiście :D Spec od wszystkiego.
4
Komitet apelacyjny spotka się o 13:30 uzgodnić czy zawieszenie Suareza jest aktualne. Jeśli nie, piłkarz dojedzie do Bilbao przed meczem"
4
Squad (vs Athletic): Ter Stegen, Masip, Vidal, Douglas, Alves, Pique, Bartra, Mascherano, Vermaelen, Adriano, Busquets, Rakitic, Sergi Roberto, Iniesta, Arda, Munir, Sandro, Neymar #fcblive
Czyli bez Suareza i Messiego.
0
wpolityce.pl
wmeritum.pl
czasami na pikio.pl są ciekawe informacje.
Sportu nigdzie nie czytam. Śledzę wszystko na fb :P
0
I tak dzięki serdeczne :D
0
Zacząłem się bawić GTA V. Rozpocząłem rozgrywkę póki co mogę być na zmianę tylko Michaelem i Franklinem, wątek Travora się jeszcze nie pojawił. Moje pytanie brzmi czy cisnąć cały czas na razie fabułę, czy warto robić coś innego już na tym etapie? Jeśli tak to co? Ta gra jest tak wielka, że się pogubiłem
1
Wiadomo o której poznamy decyzję komitetu apelacyjnego ws. Suareza?
Dla niewtajemniczonych, przed dzisiejszym meczem mieli ustalić czy zawieszą jego karę czy też nie.
5
Possible line-up (vs Athletic): TerStegen - Alves Pique Mascherano Adriano/SergiRoberto - Rakitic Busquets Iniesta - Vidal Neymar Arda [efe]
Jestem za! :)
0
Jeden twitterowiczów powołał sie na barcasfuff. Tam jest pewno tego więcej ale po ang.
5
Turan: "Żartowano sobie ze mnie jak przechodziłem do Barcelony?? Nie, zupełnie nie. Bali się, że rzucę w nich butem... (Śmiech)" [ser]
0
Trylogia Millenium. Najlepsze książki jakie w życiu czytałem.
1
E tam. Jak dla mnie mogłaby nawet donieść Szczakowianka Jaworzno. Real i tak zawiesi karę na jedno okienko :)