jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam na myśli straty szczególnie w drugiej połowie. Może to moje przyzwyczajenie do bajecznego Leo. Natomiast, ten mecz na tle innych był po prostu średni.
1
Jedyne czego mi dziś brakowało... Wejścia Iniesty i oklasku na stojąco ze strony kibiców Espanyolu.
Barcelonismo powinno wiedzieć o co chodzi. A jesli nie - to nie są Barcelonismo :P
1
Nie znajdą dowodów. Choć co do tego klubu to nie mam pewności....
10
Moje spostrzeżenia:
- Arda Turan grał jako: skrzydłowy, pomocnik, (przez chwilę) dziewiątka.
- Vidal - OK, przeciętne OK. Zabłysnął dopiero pod koniec meczu. W pierwszej połowie nie istniał. Zmieniał się pozycją ewidentnie z Alvesem, a później Adriano. Asysta - super, trochę minął tempo, bo był minimalny spalony przy podaniu do Munira.
- Vermaelen - dobry występ. Świetne odbiory. Jedyne co mam do "zarzucenia", bo zarzuceniem tego nie nazwę, to BARDZO mocne podania do ter Stegena. Nie wiem czy zauważyliście w pierwszej połowie. Najpierw mocno niemal z woleja podał do Niemca, a później mocno po ziemi. (może to tylko moje spostrzeżenie)
- Roberto.... To jest crack. To jest kozacki człowiek. Wszechstronny - rozumiem to pojęcie. Natomiast w jego przypadku to słowo traci swój urok. To jest człowiek, który swoim talentem obala wszelkie mity. To jest facet, który jest świetny jako DP, świetny jako PO, świetny jako skrzydłowy (asystował Suarezowi w meczu z Realem!!!!!)... brak słów... przyszłość Barcy. I UWAGA! Jestem wdzięczny Lucho, że obudził i dotkrył ten potencjał.
Messi- Mocno średnio. A nawet przeciętnie. Strata za stratą... Kluczowe podanie do Munira na +. Starał się brać grę na siebie jednak w części przypadków - nieskutecznie.
Cóż... ten mecz obalił pewne kwestie.
Vidal to słaby skrzydłowy, zdecydowanie lepszy jako prawy obrońca - ewentualny zmiennik Alvesa. Szybki. Choć nie wiem czy Roberto bardziej by się nie sprawdził.
Arda... lubię go, brak mu ogrania, aczkolwiek pokazuje co rusz swoje zdolności techniczne, oraz obala mit, że brak meczy (6 miesięcy!!!) może wpłynąć na zgranie z zespołem. Dobry mecz.
ter Stegen. Ten facet jest nieśmiertelny. Psychika, refleks, kunszt.... To przyszły najlepszy bramkarz świata.
0
nie rzutuje. Barca powinna wygrać tamten mecz.
0
Sprzedaż obojga nie wchodzi w grę. Prędzej Sandro. Munir ma mega wielki potencjał.
0
Paradoks? O wiele słabszym składem, Barcelona wygrała 2-0 na el Prat, gdzie z m.in z Suarezem czy Iniestą w składzie Duma Katalonii było 0-0.
0
Szkoda, że tego wyniku nie było w lidze
0
Podyskutujemy po meczu ! Piąteczka ! :)
0
No właśnie... całe ploty... okaże się :) Serio, jestem mega sceptycznie nastawiony co do niego.... Nie wiem czy lepszą opcja nie byłoby stawiac na Munira. Dla niego w tym wieku te doświadczenia w seniorskiej drużynie są niezbędne...
0
Jak dziena to proszena raczej :P
0
Wyczytałem, że Nolito ma dołączyć do Barcy za 17 mln euro + zmienne. Czyżby brak wypożyczenia? Nie wiem co o tym sądzić. Wolałbym wypożyczenie z MOŻLIWOŚCIĄ (!!!!!) pierwokupu. Ale w takim wieku piłkarza chyba tylko głupi by na to poszedł.
1
Brawo ;D Myślałem, że już nikt :P Wisnia niezawodny jak zwykle :D
1
Odpiszę Ci po meczu, pozwolisz? :) Uciekam przed TV :)
0
Teraz się zaczęło. Canal+ Sport 2
1
Sport tez jako pierwszy poinformował o Turanie :)
0
Oooo, mój prawie ulubiony sędzia. xd......
0
Czekam na oficjalną informację. Ale jeśli to prawda.... to nie wiem co o tym myśleć. Jestem sceptycznie co do niego nastawiony.
0
Na wyjeździe gralismy na inaugurację sezonu :)
1
Stary, jestem na politologii i mam wykłady razem z dziennikarstwem. Bardzo fajny kierunek :) Nie wiem jak na innych uczelniach, ale u mnie na UŁ jest mega fajnie. A szczególnie socjologia, o której kiedyś pisałem tutaj :) Mam chyba najlepszego wykładowcę na świecie :) prof. Machnikowskiego. Polecam!
0
Mój kumpel z partii to zrobił :D
0
A jest planowana? Jeśli tak to zapewne przed Athletikiem na Camp Nou :)
0
przecież trąbią o tym od dwóch dni :P
3
Stary - dziennikarstwo ze specjalizacją sportową :) Będziesz mógł pracować w wielu dziedzinach sportowym. Może nie będziesz drugim Orłowskim, ale przynajmniej się będziesz realizował :)
0
To samo co wcześniej. Niby bliżej, ale konkretów brak. Ponoć do dogadania pozostał kontrakt.
1
Zagadka! :D
Co to za piłkarz.
Zagrał jeden mecz w ŁKSie. Pochodzi ze wschodniej Europy (wg wydziału ONZ). Legenda, kochany przez kibiców. Zakończył karierę w Stanach.
1
Ja bym dał Arsenal mimo wszystko :)
1
Powiedz co lubisz robić na co dzień (poza śledzeniem piłki), kuzyn Jakub zaraz coś Ci wynajdzie :)
1
A co lubisz, poza piłką, jakie masz zainteresowania?
Jeśli jesteś bogaty, rób kurs trenerski :) Koło 5 tys. zł. :) To moje marzenie
5
Dopiero styczeń, a debili roku już poznaliśmy.