2

Ja poszedłem na politologię, interesuję się tym, działam - spełniam się :) Rób to co Ci serce podpowiada :) Nie ma sensu robić nic na siłę :)

11

Boniek - Oczywiście jest kilka klas niżej od Lewandowskiego.

0

Czy - Trzy, tszy, czy :P

0

Xavi i Iniesta są inni a zarazem tak podobni. Jakiś sentyment mnie bierze gdy piszę "Xavi". Brakuje go tu trochę :(

0

Roberto znowu na DM :D Super !

1

Prawdopodobnie był nie rentowny, bądź sam naciskał na rozwiązanie.

21

Zajebistego masz syna :D Pozdrów go! Mój już w drodze :) Rozwiązanie w czerwcu. BA! W moje urodziny :D

10

To wiadomo nie od dziś. Iniesta zawsze był kluczowym graczem. Najlepszy pomocnik w historii piłki.

2

Albo jak był u psychoterapeuty i Bałtroczyk spytał się co z alkoholem bo lubi sobie łyknąć. To lekarz pyta:
- Dużo pan pije?
- No nie wiem, czasami 3 butelki wina dziennie, czasami 4...
- Ile razy w tygodniu
- Ciężko powiedzieć... 4, 5 w porywach do siedmiu.
- Długo to już trwa?
- No ja wiem... z 25 lat
Na co lekarz: oooo, to już nic z tym nie róbmy.
:D

0

Kolejny seryjny samobójca. I tak prawdy się nigdy nie dowiemy :)

2

Świadek nie może wygrać sprawy :P

5

Niedawno ktoś zapodał Bałtroczyka i przypomniała mi się jedna z jego tez:
- Niby wiadomo, że wódka się kiedyś skończy.... ale zawsze jest to zaskoczenie.
Mistrz w swoim fachu :P
Dobrą tezą też jest - Papier toaletowy kończy się znienacka.

3

Bałtroczyk? ;)

1

Official: Barcelona have announced that the contract of Barcelona B winger Aitor Cantalapiedra (19) has been rescinded #fcblive
:)

8

Ciasno :)

1

jeden drybling na 2,2 sekundy innymi słowy.

3

Oni nie są małżeństwem z czego wiem.

1

Po owocach ich poznacie, cytując wieszcza ;)

1

Dziwna sprawa. No cóż, może znaleźli 25 letnią perełkę :D W co wątpię..

0

Barca straci na renomie. Nie wiadomo co lepsze....

0

Possible line-up (vs Espanyol): TerStegen - Alves Bartra Mascherano Adriano - Rakitic Busquets Iniesta - Vidal Messi Arda [md]
I co Wy na to? :)

0

Do mnie po prostu nie przemawia :) Subiektywna opinia.

1

No i znowu przesadzasz :D

1

Jakoś do mnie nie przemawia Nolito. W Celcie jest gwiazdą ale tutaj będzie przeciętniakiem.

2

Wystawilem na olx oferte korepetycji. Odezwal sie do mnie koles 38 lat. Strasznie dziwny. Pisal smsy bez jakiejkolwiek interpunkcji. Bez znakow zapytania, kropek, wszystko jednym ciągiem w dodatku z błędami jezykowymi.... Mowi ze chce zebym mial w nim dobrego kolege i pilnego ucznia, pytal sie o mojego fb ale dzieki bogu nie mogl mnie znalezc. Po czym dal mi swoje namiary. Wchodze ma jego profil a tam 3900 znajomych z czego znakomita wiekszosc to mlode dziewczyny, nawet niepelnoletnie. Oczywiscie profilowego brak.
Spotkaliscie sie z takimi przypadkami?
O co moze chodzic?

0

Szklany jest. Ale 31 mln za Nolito to przesada :P Straszna.

0

Na pewno działają tak jak z Ardą. Cichosza i nagle boom.

0

Te mecze są nieprzewidywalne. Liverpool nie zachwyca, Arsenal potrafi zagrać świetny mecz, po czym następny jest totalną klęską.

0

l'equipe zawsze kojarzył mi się z pudelkiem :P może dlatego, że francuskie :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?