jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ja poszedłem na politologię, interesuję się tym, działam - spełniam się :) Rób to co Ci serce podpowiada :) Nie ma sensu robić nic na siłę :)
11
Boniek - Oczywiście jest kilka klas niżej od Lewandowskiego.
0
Czy - Trzy, tszy, czy :P
0
Xavi i Iniesta są inni a zarazem tak podobni. Jakiś sentyment mnie bierze gdy piszę "Xavi". Brakuje go tu trochę :(
0
Roberto znowu na DM :D Super !
1
Prawdopodobnie był nie rentowny, bądź sam naciskał na rozwiązanie.
21
Zajebistego masz syna :D Pozdrów go! Mój już w drodze :) Rozwiązanie w czerwcu. BA! W moje urodziny :D
10
To wiadomo nie od dziś. Iniesta zawsze był kluczowym graczem. Najlepszy pomocnik w historii piłki.
2
Albo jak był u psychoterapeuty i Bałtroczyk spytał się co z alkoholem bo lubi sobie łyknąć. To lekarz pyta:
- Dużo pan pije?
- No nie wiem, czasami 3 butelki wina dziennie, czasami 4...
- Ile razy w tygodniu
- Ciężko powiedzieć... 4, 5 w porywach do siedmiu.
- Długo to już trwa?
- No ja wiem... z 25 lat
Na co lekarz: oooo, to już nic z tym nie róbmy.
:D
0
Kolejny seryjny samobójca. I tak prawdy się nigdy nie dowiemy :)
2
Świadek nie może wygrać sprawy :P
5
Niedawno ktoś zapodał Bałtroczyka i przypomniała mi się jedna z jego tez:
- Niby wiadomo, że wódka się kiedyś skończy.... ale zawsze jest to zaskoczenie.
Mistrz w swoim fachu :P
Dobrą tezą też jest - Papier toaletowy kończy się znienacka.
3
Bałtroczyk? ;)
1
Official: Barcelona have announced that the contract of Barcelona B winger Aitor Cantalapiedra (19) has been rescinded #fcblive
:)
8
Ciasno :)
1
jeden drybling na 2,2 sekundy innymi słowy.
3
Oni nie są małżeństwem z czego wiem.
1
Po owocach ich poznacie, cytując wieszcza ;)
1
Dziwna sprawa. No cóż, może znaleźli 25 letnią perełkę :D W co wątpię..
0
Barca straci na renomie. Nie wiadomo co lepsze....
0
Possible line-up (vs Espanyol): TerStegen - Alves Bartra Mascherano Adriano - Rakitic Busquets Iniesta - Vidal Messi Arda [md]
I co Wy na to? :)
0
Do mnie po prostu nie przemawia :) Subiektywna opinia.
1
http://www.grupaglasso.pl/?gclid=Cj0KEQiAiNi0BRDaobaq3dKJhrwBEiQAyVThzWRUbRBI2QQiwxd-W0GvaYn7VKa2afsGr2dAmXnpXwgaAsEd8P8HAQ
Oni robią takie rzeczy na zamówienie :)
1
No i znowu przesadzasz :D
1
Jakoś do mnie nie przemawia Nolito. W Celcie jest gwiazdą ale tutaj będzie przeciętniakiem.
2
Wystawilem na olx oferte korepetycji. Odezwal sie do mnie koles 38 lat. Strasznie dziwny. Pisal smsy bez jakiejkolwiek interpunkcji. Bez znakow zapytania, kropek, wszystko jednym ciągiem w dodatku z błędami jezykowymi.... Mowi ze chce zebym mial w nim dobrego kolege i pilnego ucznia, pytal sie o mojego fb ale dzieki bogu nie mogl mnie znalezc. Po czym dal mi swoje namiary. Wchodze ma jego profil a tam 3900 znajomych z czego znakomita wiekszosc to mlode dziewczyny, nawet niepelnoletnie. Oczywiscie profilowego brak.
Spotkaliscie sie z takimi przypadkami?
O co moze chodzic?
0
Szklany jest. Ale 31 mln za Nolito to przesada :P Straszna.
0
Na pewno działają tak jak z Ardą. Cichosza i nagle boom.
0
Te mecze są nieprzewidywalne. Liverpool nie zachwyca, Arsenal potrafi zagrać świetny mecz, po czym następny jest totalną klęską.
0
l'equipe zawsze kojarzył mi się z pudelkiem :P może dlatego, że francuskie :P