jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ja wolę eurosport.
1
Marcelo jest chyba jednym z najlepszych obecnoe LO na świecie więc nie wiem skad to zdziwienie . :)
10
Dobrze aczkolwiek dla niektórych śmierć twórcy ktory mogl byc chociazby mentorem muzycznym czy zrodlem inspiracji moze byc bolesna utrata.
1
Co Ty gadasz ???!!!! Nie chce w to wierzyć. :(
Edit: reprezentanci Bowiego oficjalnie potwierdzili ze to fejk.
3
Villarreal player Denis Suarez (22) could join Barcelona for a bit more than 3M summer-buyout-fee plus loan of Barcelona player. [sport]
8
Dobranoc Barcelonismo. Uciekam w objęcia Morfeusza :) Spokojnych snów.
Do spisania jutro ! :D
0
Skończcie ludzie ze spamowaniem tymi matołami z tej strony.
0
Jest na google ;D Wystarczy poszukać :D Stawiam piwo temu, który pierwszy znajdzie.
0
Zagadka! :)
Który to piłkarz - Jako pierwszy strzelił hat-tricka w XXI w. :) (ograniczenie do ligi hiszpańskiej, włoskiej, holenderskiej, angielskiej, niemieckiej, szkockiej, polskiej, tureckiej, francuskiej)
0
Pooglądaj mecze Realu i od razu zaśniesz :P HEH "Uszczypliwy Kuba"
1
A chciałem w poście podkreślić, że pewno nie śpisz heh
1
A mnie już powoli kimacja bierze. Jakaś kolacyjka film i w nyny... Jutro kolejny piękny dzień
8
No cześć nocne marki :D Kto tam nie śpi? Znowu stara wiara? :D
1
A jaka ma być różnica ? To dopiero pierwszy mecz po objęciu zespołu.
3
frajerstwem i zbyt dumnie uniesionymi głowami
0
Jutrzejsze okładki: "Super Bale, super Real, super Zidane".
I spodziewajcie się takich okładek do połowy lutego. :) Terminarz mówi swoje.
5
Żeby było zabawniej, to pierwszy "powazny" mecz, Real ma dopiero 14 lutego z Athleticiem. Do tego czasu, grają z ich ulubionymi parówkami. Aczkolwiek może to i lepiej. Nie będą potem mieli marginesu błędu, kiedy przyjdzie na Barcę, Atletico, Sevillę, Malagę na wyjeździe etc.
1
Spróbujemy :)
0
Mam ochotę rozpocząć nową karierę w FM16. Macie jakieś swoje ulubione kluby z dolnych lig dostępne w grze? Chcę rozbudować znowu coś od podstaw.
0
To jest człowiek zagadka. On ma focha na wszystko jak mu sie nie uda. Być może to ambicja.
0
Ręce bolą na samą myśl o wznoszeniu :P
0
Nie ma wolności dla wrogów wolności. W tym wolności słowa :)
0
Dzięki panowie.
Proszę o wiadomości PW, żeby nie spamować tutaj :)
Jeszcze raz dzięki !
0
obrzydliwe zdjecie xd
0
Chcecie mi pomóc w pracy licencjackiej? Nie daję ankiety bo boję się spamu.
Proszę o trzy rzeczy:
- Pierwsza: Którą partię byś wybrał: PO, PiS, PSL, SLD, Razem, Nowoczesna, KORWiN, KNP, RN, Twój Ruch, UPR
- Druga: Uzasadnij swój wybór.
- Trzecia: Stosunek do imigrantów: Nie przyjmować; przyjmować; przyjąć mniej niż narzuca UE; przyjąć więcej niż narzuca UE; nie mam zdania.
Przepraszam, że na La Rambli, ale na prawdę zależy mi na czasie, potrzebuję danych i muszę cokolwiek u siebie odhaczyć.
Pomóżcie koledze :P
Piszcie na PW
0
to dawaj pociag i zapraszam z noclegiem . :D
0
Ktoś z Łodzi śmiga na piwo teraz? Mam ochotę gdzieś wyjść i zintegrować się ze środowiskiem fcbarca,com. Ktoś coś?
0
Brawo Barca ! Świetne zwycięstwo, hat-trick Messiego, gol Neymara, MEGA mecz Ardy Turana, Vidal również bardzo dobrze. Moi drodzy. Wszystko wygląda bardzo fajnie. Jak się bałem o formę Vidala i Turana tak nie jest źle.
Wiadomo pliszka wiosny nie czyni, natomiast jest lepiej niż powinno być. I to zdecydowanie.
0
Nie widać o dziwo.....
0
Póki co jest 2-0. Spokojnie