1

Ja wolę eurosport.

1

Marcelo jest chyba jednym z najlepszych obecnoe LO na świecie więc nie wiem skad to zdziwienie . :)

10

Dobrze aczkolwiek dla niektórych śmierć twórcy ktory mogl byc chociazby mentorem muzycznym czy zrodlem inspiracji moze byc bolesna utrata.

1

Co Ty gadasz ???!!!! Nie chce w to wierzyć. :(
Edit: reprezentanci Bowiego oficjalnie potwierdzili ze to fejk.

3

Villarreal player Denis Suarez (22) could join Barcelona for a bit more than 3M summer-buyout-fee plus loan of Barcelona player. [sport]

8

Dobranoc Barcelonismo. Uciekam w objęcia Morfeusza :) Spokojnych snów.
Do spisania jutro ! :D

0

Skończcie ludzie ze spamowaniem tymi matołami z tej strony.

0

Jest na google ;D Wystarczy poszukać :D Stawiam piwo temu, który pierwszy znajdzie.

0

Zagadka! :)
Który to piłkarz - Jako pierwszy strzelił hat-tricka w XXI w. :) (ograniczenie do ligi hiszpańskiej, włoskiej, holenderskiej, angielskiej, niemieckiej, szkockiej, polskiej, tureckiej, francuskiej)

0

Pooglądaj mecze Realu i od razu zaśniesz :P HEH "Uszczypliwy Kuba"

1

A chciałem w poście podkreślić, że pewno nie śpisz heh

1

A mnie już powoli kimacja bierze. Jakaś kolacyjka film i w nyny... Jutro kolejny piękny dzień

8

No cześć nocne marki :D Kto tam nie śpi? Znowu stara wiara? :D

1

A jaka ma być różnica ? To dopiero pierwszy mecz po objęciu zespołu.

3

frajerstwem i zbyt dumnie uniesionymi głowami

0

Jutrzejsze okładki: "Super Bale, super Real, super Zidane".
I spodziewajcie się takich okładek do połowy lutego. :) Terminarz mówi swoje.

5

Żeby było zabawniej, to pierwszy "powazny" mecz, Real ma dopiero 14 lutego z Athleticiem. Do tego czasu, grają z ich ulubionymi parówkami. Aczkolwiek może to i lepiej. Nie będą potem mieli marginesu błędu, kiedy przyjdzie na Barcę, Atletico, Sevillę, Malagę na wyjeździe etc.

1

Spróbujemy :)

0

Mam ochotę rozpocząć nową karierę w FM16. Macie jakieś swoje ulubione kluby z dolnych lig dostępne w grze? Chcę rozbudować znowu coś od podstaw.

0

To jest człowiek zagadka. On ma focha na wszystko jak mu sie nie uda. Być może to ambicja.

0

Ręce bolą na samą myśl o wznoszeniu :P

0

Nie ma wolności dla wrogów wolności. W tym wolności słowa :)

0

Dzięki panowie.
Proszę o wiadomości PW, żeby nie spamować tutaj :)
Jeszcze raz dzięki !

0

obrzydliwe zdjecie xd

0

Chcecie mi pomóc w pracy licencjackiej? Nie daję ankiety bo boję się spamu.

Proszę o trzy rzeczy:

- Pierwsza: Którą partię byś wybrał: PO, PiS, PSL, SLD, Razem, Nowoczesna, KORWiN, KNP, RN, Twój Ruch, UPR

- Druga: Uzasadnij swój wybór.

- Trzecia: Stosunek do imigrantów: Nie przyjmować; przyjmować; przyjąć mniej niż narzuca UE; przyjąć więcej niż narzuca UE; nie mam zdania.

Przepraszam, że na La Rambli, ale na prawdę zależy mi na czasie, potrzebuję danych i muszę cokolwiek u siebie odhaczyć.

Pomóżcie koledze :P

Piszcie na PW

0

to dawaj pociag i zapraszam z noclegiem . :D

0

Ktoś z Łodzi śmiga na piwo teraz? Mam ochotę gdzieś wyjść i zintegrować się ze środowiskiem fcbarca,com. Ktoś coś?

0

Brawo Barca ! Świetne zwycięstwo, hat-trick Messiego, gol Neymara, MEGA mecz Ardy Turana, Vidal również bardzo dobrze. Moi drodzy. Wszystko wygląda bardzo fajnie. Jak się bałem o formę Vidala i Turana tak nie jest źle.
Wiadomo pliszka wiosny nie czyni, natomiast jest lepiej niż powinno być. I to zdecydowanie.

0

Nie widać o dziwo.....

0

Póki co jest 2-0. Spokojnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?