0

Za 5 lat będzie najlepszym hiszpańskim obrońcą.

1

Mecz przeciętny, więc wiele Cię nie ominęło :P Pierwszy lepszy. Ciekawszy.

0

a co to za egzamin?

0

Marian jest świetny. Mam z nim zdjęcie, gadałem sporo o wspólnym komitecie z Korwinem oraz starcie z list KORWiNa. Super facet. Tylko niski :P Myślałem, że jest wyższy

1

Wzruszający? W sensie przykry i smutny, to zapewne śmierć Tito.
Najbardziej emocjonalny to gol Iniesty na Stamford Bridge oczywiście.

2

Laporte

7

Polsce by się przydał taki premier. Tak zbaczając z tematu.

3

Completed most dribbles in the Liga so far this season (all teams): Neymar 76 - Messi 65 - Halilovic 56 #fcblive [via laliga]

3

Czuję, że Polak przegra. Nie przepadam z resztą za nim. Ale kibicować mu będę, może będziemy mieli polskiego mistrza.

0

Orientuje się ktoś jak sobie radzi Kamil Syprzak w Barcelonie? :)

0

W football managerze nie tak łatwo o tak cholernie drogie transfery. ;D

9

Oficjalnie: Aitor zawodnikiem Villarrealu B.

3

Niech Małysz się weźmie za tego biednego Kamila...

1

No cóż. Jakby nie było, Barcelonie przełożyli, to i Realowi przełożą.

6

A ja się nie zdziwię, jeśli z Realu w końcu zrobi się ekipa. Jeszcze ten ban ich wzmocni. Może się chłopaki zgrają. Bo rok rocznie takie roszady w składzie, że rany boskie.

0

W zimę raczej nikogo nie kupią za rok, żeby ktoś miał czekać do czerwca. Real ma gorszą sytuację niżeli Barcelona miała jeszcze jakiś czas temu.

0

Ciul ze snapem... Hansa Grubera grał!

0

Nie rozumiecie chyba. Real nie ma zakazu transferowego tylko zakaz rejestracji zawodników. Analogicznie do Barcelony. Więc mogą sobie kupować tak jak Barca Vidala i Turana. Z tym, że na rejestrację zaczekają do lata 2017.

0

To nie będzie Stocha w zawodach... ups

0

Powinny.

0

o.O skoki są? Czy to trening?

5

Przyszła kryska na matyska :p

0

Co się stało??

0

Złożyła odwołanie i przesunęli im karę. Real pewnie zrobi to samo co mnie nie zdziwi. O czym wyraźnie jest napisane w komentarzu.
Co to ma wspólnego z hipokryzją to nie mam pojęcia ;)

1

Ależ Real się w tym obecnym okienku nakupuje. Kto tam będzie? Pogba? Verratti? Jakiś bramkach, obrońca. 100 mln pęknie ;)

8

Spokojnie, Real jeszcze się odwoła i przesuną im karę do zimowego okienka.

W lato wyda miliard na transfery i wszystko będzie wporzo :)

0

Olot (3rd div) forward Alberto Perea (25) will join Barcelona B. Tondela (Portugal) forward Salva Chamorro (25) could also be signed. [ddg]

4

Wciąż mniej niż za Pogbę. :)

0

Oklaskuja za kazdym razem od 2010. :)

20

Iniesta jest mistrzem w swoim fachu, autorytetem jeśli chodzi o człowieka i wzorem do naśladowania dla przyszłych młodziaków.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?