jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
1
A w zasadzie to dla mnie zacznie się jutro. Bo dzisiaj o 17 i jutro o 8 i 12 egzaminy na uczelni ;/
2
mocne ;D 11/9 w skali Ahmeda :D
0
Czemu w odpowiedzi do piszesz?
2
w moim przypadku prawie 8 :P
61
Bravo, który obejrzał mecz z Athleticiem w telewizji,zadzwonił do ter Stegena zaraz po spotkaniu, aby pogratulować mu jego świetnego występu. [db]
0
Za oszustwa się płaci.
0
Suoer wynik!!! Szkoda stracinej bramki ale hej, to San Mames ! Teraz dwa ekstra mecze na Camp Nou
9
1. Sędzia z księżyca.
2. Turan - super mecz
3. Do 15 minuty straszna kupa jesli chodzi o grę.
4. Myślałem że Munir jest szybszy.
3
Noooo, Munir dzisiaj będzie kocurem.
0
Athletic konkretny skład wystawiło
0
Specyficzne poczucie humoru :P Kręcone trochę na sposób "Trudnych Spraw" :P Zabawne fakt, ale jakoś niespecjalnie do mnie przemówiło :P
0
Zdaję sobie sprawę. Jednak wierzę do końca :) Super widowisko się szykuje
0
Moim zdaniem ze składem nie jest źle :) Wiadomo, że odpadł Alba, który szarpie na lewej, Suarez, który jest egzekutorem i Messi, który jest wszystkim po trochu a nawet po większości, natomiast nadal mamy kim straszyć. Mamy piekielnie szybkiego Vidala który z prawej robi różnicę, mamy Ardę Turana, który potrafi posłać świetne piłki, mamy Iniestę, o którym pisać nic nie trzeba, mamy Busquetsa, który jest reżyserem zarówno gry obronnej jak i ofensywnej.
Będzie dobrze. Obstawiam 2-0 albo 3-1 dla dumy Kataloniii :)
Jeśli uciszymy Aduriza to będzie dobrze :) Koncentracja, wola walki, gryziemy trawę i na Camp Nou dopełniamy formalności :)
0
Munir i Sandro to tez MS ;P
0
No faktycznie stary. Jak byk napisalem "poczekalem na oficjalne potwierdzenie" czego oczywiscie nie zauwazyles bo po co, i dalej pisales swoje.
Twoj problem polega na tym że doczepilem się do Twojego ewidentnego trollingu w twoim którymś poście i teraz szukasz okazji do rewanżu. Dobrze by bylo gdybys także czytal ze zrozumieniem.
Kończę tą jakże jałową dyskusje.
0
Nie zależy mi na lajkach i nigdy się tym nie kierowałem na tej stronie. o.O
Jeśli tak to odbierasz to przykro mi.
3
Tamta informacja nie była oficjalna. Przynajmniej nie było tak napisane. Czekałem na potwierdzenie i wstawiłem oficjalkę.
Twój post to był po prostu durny troll, więc nie masz moralnego prawa do porównania. :)
0
1. Moim zdaniem w Barcelonie nie ma postaci numer jeden. Równie ważny co Busquets jest Messi czy Neymar. Ta trójka jest filarem moim zdaniem pierwszego zespołu. Ciężko wyłonić tutaj poszczególnego piłkarza.
2. Neymar wystrzelił dopiero na jesień, Busquets gra stabilnie od połowy zeszłego sezonu. Messi wiódł prym od drugiej rundy ubiegłego sezonu. On był kluczowy. Teraz już nie jest. Przynajmniej w takim stopniu jak wtedy.
1
OFICJALNIE: Komitet apelacyjny odrzucił wniosek Barcy. Suarez nie może dziś zagrać z Athletic'iem.
Cóż. Pozostaje zacierać ręce na rewanż :) Chociaz wierzę, że chłopaki dziś dadzą radę
0
Trzymam kciuki za Tysona :) Nigdy nie przepadałem za Kliczkami.
0
Nie mówię, że czyści za każdym razem, ale pisanie, że co mecz zdarzają mu się takie historie jest nieprawdą.
0
Bilans spotkań Barcelony z Athletic'iem w pucharach: 20 zwycięstw, 6 remisów, 11 porażek. [sport]
3
Real zawsze jest konkurencyjny, więc pewnie, że mają :)
1
To też miałem na myśli z tym wstrzymywaniem :D
1
Bez przesady :)
0
Może zagrać z Bilbao. Była informacja, że jeżeli unieważnią karę, to Suarez od razu zabiera się na mecz :)
0
Właśnie, co to za ustawa, że ustawowe 14 dni? Wszystko zależy od producenta oraz produktu. Przynajmniej w moim mniemaniu. Mogę być w błędzie.
1
Nic się wtedy nie dzieje. Większość sklepów podaje przybliżony czas naprawy razem z wysyłką, etc, a nie maksymalny czas. Sprawdź stan realizacji naprawy jeśli możesz na stronie producenta.
1
Nie można płacić kaucji przy karze podatkowej? Przecież nie skonfiskują mu majątku.