0

Dobrze :)

1

Zagadka:
Najczęściej faulowany piłkarz Barcelony w obecnym sezonie.

0

to dzięki za spam.

0

zapodacie jakiś dobry link do meczu pany?

1

Douglas raczej 2 mln brutto zarabia

0

Zobacz jak Messi z głębi pola przedostaje się na pozycję 9 i odwrotnie. Moim zdaniem Leo jest w dalszym ciągu fałszywą dziewiątka/skrzydłowym/dziesiątką i klasyczną 9 w większości spotkań.

0

No oczywiście, że tak. Chociażby Messi grający tak głęboko gdy Suarez jest na skrzydle. W każdym meczu jest to widoczne. Nie zwróciłeś uwagi serio? :P

0

Możesz mi przesłać tego linka na PW? Byłbym wdzięczny. Albo ktokolwiek...

0

Bez przesady. Wielu piłkarzy w trakcie meczu chwyta się za mięśnie.
I tak niczego się nie dowiadujemy

0

Tak, wiem. Mówiłem o transferze.
Jeżeli chciałby przejść gdzieś indziej to wyraziłby większą wolę i wymusiłby to. Jemu świetnie się żyje. Trenuje w świetnej bazie treningowej, gra z najlepszymi piłkarzami na świecie. Może to mu wystarcza.

1

gdyby wstawili Ronaldo po tym kopniaku, który uwskutecznił to by się zbłaźnili.

12

Wartość rynkowa Sergiego Roberto w lipcu 2015 wynosiła 8 milionów.
W listopadzie, po odkryciu jego wszechstronności i wybuchu formy wartość wzrosła do 15 mln. Ciekawe jakiej kwoty sięgnie na lato 2016. Im więcej minut, im więcej okazji do zaprezentowania się, tym jego wartość rynkowa rośnie.
Nie wiem czy to nie jest decydujący rok w jego karierze :)

0

Wątpię czy ich stać na taki transfer i takie wynagrodzenie jakie otrzymuje w Barcelonie.

3

Przestarzały? Cały czas jest tutaj stosowana fałszywa 9

1

Ja coś czuję, że Roberto zagra na LO :) Wcale bym się nie zdziwił.

0

Ekstra nazwa artykułu :D
"Nikt nie chce Douglasa :(" .

0

Wygramy to nawet z tym sprzedawczykiem w żółtym czy niebieskim stroju :)

0

Rotują taktykami, więc LO też się zapewne trzymał przez jakiś czas.

2

no przecież z niej zasłynął. W niedzielę grał na lewej nawet.

5

Jedyna pozycja na jakiej nie będzie grał to obrońca. Jego wartość rynkowa wzrośnie co najmniej trzykrotnie na lato...

6

W takich meczach Alen się najbardziej rozwija, więc niech będzie piekielnie groźny i pokaże Lucho, że warto na niego postawić :)

1

Ciekawe jaki skład jutro wyjdzie. Pewno Munir, bo jako jedyny jest nominalnym napastnikiem, który będzie mógł grać.

0

Jak na moje to grał jako lewy pomocnik a Barca grala po prostu 3 stoperami.

0

Południowej czy Północnej

0

Mathieu to żaden zmiennik czy konkurent dla takiego zawodnika jak Jordi Alba.
Powtarzam się,wiem. Ale jedyny piłkarz, który jest możliwy do ściągnięcia, który poważnie zagroziłby Albie jest..... Jose Gaya :)

0

50-60 mln funtów za Ramseya? 70 mln euro za Verrattiego wg jego agenta. Tyle w temacie.

0

Co z Ramseyem? O co chodzi?

10

Odczuwał ból więc zachowawczo go sciagneli.

3

Record Barcelona in 34 games this season: WLDWWWDWLWWLWWWDWWWWWWWDDDWWWDWWWW #fcblive (24W 7D 3L) [via @BarcaStat]

0

Jaki sklad obstawiacie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?