jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szpilka się bije za tydzień przecież.
5
Czołem Barcelonismo :D Wspaniały poranek. Na uczelni dwa egzaminy na piąteczkę, teraz tylko zwycięstwo Barcelony, dobry występ Polaków w Willingen i jestem zadowolony. W końcu mogę odpocząć :)
A co u Was rumcajsy?
6
Uwazaj bo według niektorych bycie sceptycznym to cos złego.... Come on.
Ucinam temat. Nie będę się o to wyklocal. Szkoda prądu.
Trzymaj się wisnia. :)
5
Ej, zaraz zaraz. Bycie sceptycznym wobec czegos nie oznacza nic nieprzyjemnego.
Śmieszny gość z niego, lubie go i chetnie go wespre finansowo. Doloze mu sie do biletu na mecz jesli to sie okaze prawda. Co w tym zlego?
5
Moze to czyta i zaczyna rozumieć ze zrobil blad.
To jest la rambla. Fcbarca.com bawi, uczy, wychowuje.
3
A jeśli tak, to co? Na tej stronie bywały gorsze przypadki.
5
Gdzie go niby obrazilem?
6
Hahaha.
"Czekaaaaj jeszcze pare metrów"
0
Cóż za zbieg okoliczności. :D
2
Otóż to Hanok. Jesteś z Sanoka? Mój kolega ma identyczna ksywe i ma na imię Henryk.
7
Co zrobić? Jak wisnia jest serio chory niech wstawi skan swoich badań a puszcze mu przelew.
Najlepiej na tle strony fcbarca.com przy swoim nicku jak jest zalogowany zeby bylo wiarygodniej.
1
Historia lubi sie powtarzać.
3
Bongman na sadolu podobne życie prowadzi.
8
Ja mam mieszane uczucia. I tak się pewno prawdy nie dowiemy.
0
Ponoć umiera i dostał bana.
3
Wisnia atencjusz jest to postanowil napisac.
12
Z resztą, co się głowicie czy wisnia wykręcił nam wała czy nie. Jak wykręcił to trudno, kolejny miki do skreślenia a jeśli nie, to łączymy (a przynajmniej ja) się z nim w bólu.
Atencja czasami niszczy ludzi.
Btw... Dzisiaj moja kobieta powinna zbudować mi pomnik. To jest chyba pierwszy piątek od bardzo dawna, kiedy nie napilem sie ani łyczka piwa... Zawsze to robie w piąteczek wieczorem do filmu.
Jutro się napiję w nagrodę sześciu do meczyku. :))))))))
4
Wazne zeby liczba sprzedanych koszulek i hajs za reklamy się zgadzał. Ot polityka sportowa Realu. A raczej antysportowa.
4
Abstrahując że nominalnie są to trzej lewoskrzydlowi
3
Wolę wyłożyć wiecej na Laporte. A na Munira przyjdzie jeszcze czas. Zobaczysz że sie wybije za te3, 4 lata i będzie kosił brameczki. Za Suareza na skrzydle może grać Turan.
3
Ja już po głębszej analizie jestem tego pewien. Zobacz ktora jest godzina. Nawalił się pewnie i gada głupoty.
O ile jest pełnoletni xd
5
Hazard, Bale i Ronaldo razem? Jak on chce ich poustawiać?
0
Jakiego uchodźcę? Turana? Co on ma z uchodzca wspólnego?
0
Okaze sie za 6 miesięcy czy bedzie multikonto pewnie.
1
Coś tu smierdzi na kilometr xd
3
Czyli że to fejk?
Nie umniejszajac oczywiście. Jeśli to prawda to calym sercem jestem z Toba Wisnia. A jeśli nie to idz i wiecej tu nie wracaj. :)
0
W sporcie nie ma miejsca na rozterki moralne. :)
2
Barca rozważa jedynie transfer Nolito (29) lub Denisa Suareza jako alternatywę. [md, sport]
Ostatnio pisali, ze Celta nie zgodzi się na wypożyczenie, natomiast transfer jak najbardziej. Pytanie czy potrzebujemy teraz zimą Nolito skoro doszedl Turan i Vidal, czy może lepiej wstrzymać się do letniego okienka i dozbierać na kogoś konkretniejszego i może młodszego.
7
Bedzie dobrze Wiśnia. Jeszcze zorganizujemy zlot. ;)
0
Dzięki. :D.