0

Szpilka się bije za tydzień przecież.

5

Czołem Barcelonismo :D Wspaniały poranek. Na uczelni dwa egzaminy na piąteczkę, teraz tylko zwycięstwo Barcelony, dobry występ Polaków w Willingen i jestem zadowolony. W końcu mogę odpocząć :)
A co u Was rumcajsy?

6

Uwazaj bo według niektorych bycie sceptycznym to cos złego.... Come on.
Ucinam temat. Nie będę się o to wyklocal. Szkoda prądu.
Trzymaj się wisnia. :)

5

Ej, zaraz zaraz. Bycie sceptycznym wobec czegos nie oznacza nic nieprzyjemnego.
Śmieszny gość z niego, lubie go i chetnie go wespre finansowo. Doloze mu sie do biletu na mecz jesli to sie okaze prawda. Co w tym zlego?

5

Moze to czyta i zaczyna rozumieć ze zrobil blad.
To jest la rambla. Fcbarca.com bawi, uczy, wychowuje.

3

A jeśli tak, to co? Na tej stronie bywały gorsze przypadki.

5

Gdzie go niby obrazilem?

6

Hahaha.
"Czekaaaaj jeszcze pare metrów"

0

Cóż za zbieg okoliczności. :D

2

Otóż to Hanok. Jesteś z Sanoka? Mój kolega ma identyczna ksywe i ma na imię Henryk.

7

Co zrobić? Jak wisnia jest serio chory niech wstawi skan swoich badań a puszcze mu przelew.
Najlepiej na tle strony fcbarca.com przy swoim nicku jak jest zalogowany zeby bylo wiarygodniej.

1

Historia lubi sie powtarzać.

3

Bongman na sadolu podobne życie prowadzi.

8

Ja mam mieszane uczucia. I tak się pewno prawdy nie dowiemy.

0

Ponoć umiera i dostał bana.

3

Wisnia atencjusz jest to postanowil napisac.

12

Z resztą, co się głowicie czy wisnia wykręcił nam wała czy nie. Jak wykręcił to trudno, kolejny miki do skreślenia a jeśli nie, to łączymy (a przynajmniej ja) się z nim w bólu.
Atencja czasami niszczy ludzi.
Btw... Dzisiaj moja kobieta powinna zbudować mi pomnik. To jest chyba pierwszy piątek od bardzo dawna, kiedy nie napilem sie ani łyczka piwa... Zawsze to robie w piąteczek wieczorem do filmu.
Jutro się napiję w nagrodę sześciu do meczyku. :))))))))

4

Wazne zeby liczba sprzedanych koszulek i hajs za reklamy się zgadzał. Ot polityka sportowa Realu. A raczej antysportowa.

4

Abstrahując że nominalnie są to trzej lewoskrzydlowi

3

Wolę wyłożyć wiecej na Laporte. A na Munira przyjdzie jeszcze czas. Zobaczysz że sie wybije za te3, 4 lata i będzie kosił brameczki. Za Suareza na skrzydle może grać Turan.

3

Ja już po głębszej analizie jestem tego pewien. Zobacz ktora jest godzina. Nawalił się pewnie i gada głupoty.
O ile jest pełnoletni xd

5

Hazard, Bale i Ronaldo razem? Jak on chce ich poustawiać?

0

Jakiego uchodźcę? Turana? Co on ma z uchodzca wspólnego?

0

Okaze sie za 6 miesięcy czy bedzie multikonto pewnie.

1

Coś tu smierdzi na kilometr xd

3

Czyli że to fejk?
Nie umniejszajac oczywiście. Jeśli to prawda to calym sercem jestem z Toba Wisnia. A jeśli nie to idz i wiecej tu nie wracaj. :)

0

W sporcie nie ma miejsca na rozterki moralne. :)

2

Barca rozważa jedynie transfer Nolito (29) lub Denisa Suareza jako alternatywę. [md, sport]
Ostatnio pisali, ze Celta nie zgodzi się na wypożyczenie, natomiast transfer jak najbardziej. Pytanie czy potrzebujemy teraz zimą Nolito skoro doszedl Turan i Vidal, czy może lepiej wstrzymać się do letniego okienka i dozbierać na kogoś konkretniejszego i może młodszego.

7

Bedzie dobrze Wiśnia. Jeszcze zorganizujemy zlot. ;)

0

Dzięki. :D.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?