1

To co, Arda Turan z Espanyolem na prawym skrzydle?

0

Przynajmniej mamy pewność co do tego, że Turan zagra w obu nadchodzących meczach.

3

0

ja mam taką tapetę zaraz Ci prześlę :)

1

4

Arda: "Iniesta has always been an idol. It wasn't easy to play against him --- I felt bad when I gave him a kick... (laughs)" [catradio]
Coraz bardziej go lubie za to poczucie humoru. :D

8

Prawdziwe wiarusy siedzą tu po nocy. :D

0

Chodzi o ośrodki. Ok. Ale czuje że i tak kij z tego wyjdzie. :D

1

PanZagadka.
A co z tym Knurowem? Wszyscy najblizej do centrum będą mieli. Ja z chłopakami w Tuszynie, Koszelówce i Cesarce organizowalem zloty motocyklowe więc moge coś zagadać. :)

0

Nowy nick? Ja zalatwie koszulki zlotowe. Tylko nie odpuść tego tematu

5

Ej serio. Zlot na wiosnę nie byłby taki głupi. Wynajem pokoi w jakimś ciulatym apartamencie z grillem, chlaniem i śpiewaniem to koszta 50-80 zł plus dojazd. Dobrze by sie bylo ugadac kiedyś. :D

0

Jest tu ktoś z okolic Łodzi? Mozna by się skumać kiedyś na jakąś integrację. :D

0

Jak ktoś z centrum to zapraszam na flaszke. :D

0

Ładnie powiedział. Ale fakt faktem, że podnieśli chłopaki ciśnienie wieeeelu kibicom :D

0

Mam to przesłać na platformę. Ale dzięki tak panowie :)

0

a na tym to już w ogóle się nie znam :P Nigdy nie korzystałem

0

Ej no bez przesady to jest futbol. Od dłuższego czasu mam wrażenie, że piłkarze nożni podczas meczu ze szczypiornistami w ręczną płakaliby co 10 sekund.
Łamali zasady, dostali dwie czerwone. Co jak co ale to są derby, wrogie kluby, piłkarze są ambitni więc to musi rodzić emocje.

0

Jest tu jakiś spec od powerpointa? Muszę zrobić prezentacje o Hiszpanii na uczelnie z filmami, hymnem, wykresami pierdołami a ni cholery się na tym nie znam :/ Jakieś złote porady?

3

Sergi Roberto, who is recovering from thigh discomfort, trained normally today and is expected to be available for Saturday's game. [sport]

2

Siemka. Co tam ciekawego w dzisiejszym dniu się działo odnośnie Barcy? Jakieś nowinki, plotki? Poza artykułami widniejącymi na fcbarca.com?

1

Dobra ziomki. Koniec pisania, czas podziwiania !
Do zobaczenia po meczu ! :D

1

i nie dziękujemy za sprzedaż Thiago.

0

Zaczynamy panowie !!!!

1

Barca poskromila Suareza, poskromi i Turana :)

8

Tymczasem Negredo z hat-trickiem :), szkoda, że z Realem nie miał tej skuteczności.

1

Dlatego właśnie ja wymyślam a nie odgaduje :D hahaha, żarcik.

1

Kubuś chciał być kreatywny :D Zagadki piłkarskie, podchwytliwe, trudne. Fajny sposób sprawdzianu i dokształcenia :D

4

Siema. Ominęły Cię zagadki. Startujemy jakiś czas po meczu :D

0

O gurfa XDD Moc !

0

To będzie najdłuższa godzina w tym roku, jak do tej pory :D Vamos Barca! :D
Arda! Nie zawiedź nas :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?