jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To co, Arda Turan z Espanyolem na prawym skrzydle?
0
Przynajmniej mamy pewność co do tego, że Turan zagra w obu nadchodzących meczach.
3
http://ifotos.pl/zobacz/171066824_snnhxwx.jpg
proszę :)
0
ja mam taką tapetę zaraz Ci prześlę :)
1
https://www.facebook.com/ArdaTuran/photos/a.151770604835856.32133.142721405740776/1117146664964907/?type=3&theater
Turan z Iniestą i Vidalem :) Opis zdjęcia mówi wszystko :)
4
Arda: "Iniesta has always been an idol. It wasn't easy to play against him --- I felt bad when I gave him a kick... (laughs)" [catradio]
Coraz bardziej go lubie za to poczucie humoru. :D
8
Prawdziwe wiarusy siedzą tu po nocy. :D
0
Chodzi o ośrodki. Ok. Ale czuje że i tak kij z tego wyjdzie. :D
1
PanZagadka.
A co z tym Knurowem? Wszyscy najblizej do centrum będą mieli. Ja z chłopakami w Tuszynie, Koszelówce i Cesarce organizowalem zloty motocyklowe więc moge coś zagadać. :)
0
Nowy nick? Ja zalatwie koszulki zlotowe. Tylko nie odpuść tego tematu
5
Ej serio. Zlot na wiosnę nie byłby taki głupi. Wynajem pokoi w jakimś ciulatym apartamencie z grillem, chlaniem i śpiewaniem to koszta 50-80 zł plus dojazd. Dobrze by sie bylo ugadac kiedyś. :D
0
Jest tu ktoś z okolic Łodzi? Mozna by się skumać kiedyś na jakąś integrację. :D
0
Jak ktoś z centrum to zapraszam na flaszke. :D
0
Ładnie powiedział. Ale fakt faktem, że podnieśli chłopaki ciśnienie wieeeelu kibicom :D
0
Mam to przesłać na platformę. Ale dzięki tak panowie :)
0
a na tym to już w ogóle się nie znam :P Nigdy nie korzystałem
0
Ej no bez przesady to jest futbol. Od dłuższego czasu mam wrażenie, że piłkarze nożni podczas meczu ze szczypiornistami w ręczną płakaliby co 10 sekund.
Łamali zasady, dostali dwie czerwone. Co jak co ale to są derby, wrogie kluby, piłkarze są ambitni więc to musi rodzić emocje.
0
Jest tu jakiś spec od powerpointa? Muszę zrobić prezentacje o Hiszpanii na uczelnie z filmami, hymnem, wykresami pierdołami a ni cholery się na tym nie znam :/ Jakieś złote porady?
3
Sergi Roberto, who is recovering from thigh discomfort, trained normally today and is expected to be available for Saturday's game. [sport]
2
Siemka. Co tam ciekawego w dzisiejszym dniu się działo odnośnie Barcy? Jakieś nowinki, plotki? Poza artykułami widniejącymi na fcbarca.com?
1
Dobra ziomki. Koniec pisania, czas podziwiania !
Do zobaczenia po meczu ! :D
1
i nie dziękujemy za sprzedaż Thiago.
0
Zaczynamy panowie !!!!
1
Barca poskromila Suareza, poskromi i Turana :)
8
Tymczasem Negredo z hat-trickiem :), szkoda, że z Realem nie miał tej skuteczności.
1
Dlatego właśnie ja wymyślam a nie odgaduje :D hahaha, żarcik.
1
Kubuś chciał być kreatywny :D Zagadki piłkarskie, podchwytliwe, trudne. Fajny sposób sprawdzianu i dokształcenia :D
4
Siema. Ominęły Cię zagadki. Startujemy jakiś czas po meczu :D
0
O gurfa XDD Moc !
0
To będzie najdłuższa godzina w tym roku, jak do tej pory :D Vamos Barca! :D
Arda! Nie zawiedź nas :D