La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1043 Culés

7

@Kapitan hawk napisał plan transmisji 1/4 finału Pucharu Króla oraz komentatorów i taką dyskusję chciałbym "wszcząć". Jakich komentatorów lubicie w LL? Kogo najbardziej? A jakich z innych lig?

Powiem Wam szczerze, że ja bardzo lubiłem słuchać: Laskowskiego i Orłowskiego, odkąd nie ma już Jacka to Wolski i Orłowski dają radę. Teraz niestety LL nie ma już na Canal+... na Eleven są Mirosławski i Ćwiąkała i szczerze to nie byłem do nich przekonany, ale z czasem naprawdę ich polubiłem. Szczególnie Patryka Mirosławskiego. Zawsze są znakomicie przygotowani, potrafią wzbudzić emocje, każdego gola "wykrzyczą". Poza tym potrafią dobrze wypowiadać nazwiska piłkarzy. Na początku dostawali niezły pocisk za wypowiadanie, ale to ludziska się mylili, bo oni dobrze czytali ;) Także moim zdaniem dają radę i każdy mecz się teraz ciekawie ogląda:)

Poza tym jeśli chodzi o innych komentatorów to rzecz jasne, genialny jest:

Pełka, no i oczywiście TWAROWSKI ;)

3

@NGRonnie10 tu sie zgodze Wolski i Leszek dawali i daja rade obenie w CdR, co do komentatorów Eleven to fakt bylo do nich troche uwag ale sie chłopaki ogarneli a tak poza rankingiem to dla mnie jest duet Twarowski, Nahorny takiej dwójki to chyba niema ( no moze Wyrzykowski i Jaroński ale to juz Biathlon)

3

@NGRonnie10 Wolski i Orłowski najlepsi :)
Mirosławski też w porządku. Najbardziej żenujący jest Twarowski oczywiście :D Spec od wszystkiego.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?