0

Dodałbym jeszcze Mamuśki, Ranczo i początkową Rodzinę Zastępczą.

0

W meczu z Celtą Vigo mamy szansę wyrównać rekord Cruyffa?

2

Też uważam, że dobra szydera nie jest zła, aczkolwiek wszystko ma swój umiar.

1

Staramy sie prowadzić gre. Ale skutecznosci brak.

0

Strzelą bramkę. Wierzę w to.

1

Oto Samper. Formy brak, potencjał spory. Wypożyczenie obowiązkowe. W Barcelonie B nie rozwinie skrzydeł

3

Hejtowanie gry rezerw z Valencią czyta się rewelacyjnie na tej stronie. Dno i wodorosty.
(z listy nieobecnych mozna utworzyć Once de Gala, brak tylko Rakitica, ale jest Turan)

0

To jego trener. Co ma innego powiedziec? :)

0

Gra w GTA z kodami traci sens. Gra sama w sobie jest banalna.

1

Nic się nie zmieni. I tak służby miały wgląd we wszystko. Jedyne co się zmieni to to, że będziemy o tym wiedzieć oficjalnie. :)

0

Nie wierzę w remis PSG z Chelsea. Postawiłbym na Francuzów. Barca wygra z Celtą, o tym jestem kozacko przekonany. Nie ma bata. Będą naładowani i zmotywowani na 500%. Dostaliśmy wciry 4-1....

0

Myślałem nad tym... ale bardziej prawdopodobne, że Lucho postawi na młodego Gumbau. Choć Sampera również chętnie bym zobaczył.

1

Komentarz usunięty

0

To jaki skład? ter Stegen, Douglas, Bartra, Vermaelen, Adriano, Gumbau, Roberto, Rakitic, Vidal, Munir, Alena ?
Fajnie by było :)

1

Jeśli wygramy będę szczęśliwy. Będzie cholernie ciężko patrząc na powołanych...

2

Prawie tańszy niż jego "jacht"
http://bi.gazeta.pl/im/9e/e5/f8/z16311710Q.jpg

4

A to nie są czasem różne jego apartamenty? Zupełnie inna stylistyka. Choć z drugiej strony, kto bogatemu zabroni. Chyba, że bogatszy...

0

Nie :)

0

Kibicuję Trumpowi od początku.

0

E-podróżnik.pl.

0

40 milionów za tak młodego obiecującego piłkarza to nie aż tak wiele jak na dzisiejsze standardy.

1

A Munir?

3

Spokojnie. Jest Halilovic, jest Rafinha, Munir jeszcze zamknie wszystkim jadaczki za dwa może trzy lata. Scouting porządnie prosperuje. W Barcelonie B, chłopcy tacy jak Kaptoum etc, też mogą wyjść na porządnych piłkarzy. Nie ma tragedii moim zdaniem.

Real ma młodych graczy w pierwszym składzie, ale to jest zupełnie inna polityka i inna sytuacja jeśli chodzi o struktury, więc nie stawiałbym tego zespołu jeśli chodzi o jakiekolwiek porównania.

0

Co sądzicie o Baba Rahman'ie? Potencjalny zmiennik dla Alby?
O kogo postaralibyście się na LO na miejscu zarządu?

1

Rakitica zdecydowanie. Turan mógłby wejść w drugiej połowie.

0

No ja z pewnością nie czerpię z tych pseudoportali żadnych informacji, chyba, że chodzi o wyniki sportowe. Chociaż to też naciągane

1

Dziennikarstwo w Polsce nie dąży już nigdzie. Zaginęło w nicości. Ciekaw jestem tylko kiedyż wróci na właściwe tory. Oby kiedykolwiek.

0

Nie zdziwię się jak na emeryturkę piłkarską tam przejdzie. Takie pieniążki, że Boże błogosław.

0

Pojawiały się w mediach już jakieś przybliżone składy? Mocno rezerwowo pewno będzie.

0

Kolejny dowód na to, że demokracja zawsze jest głupia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?