jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dodałbym jeszcze Mamuśki, Ranczo i początkową Rodzinę Zastępczą.
0
W meczu z Celtą Vigo mamy szansę wyrównać rekord Cruyffa?
2
Też uważam, że dobra szydera nie jest zła, aczkolwiek wszystko ma swój umiar.
1
Staramy sie prowadzić gre. Ale skutecznosci brak.
0
Strzelą bramkę. Wierzę w to.
1
Oto Samper. Formy brak, potencjał spory. Wypożyczenie obowiązkowe. W Barcelonie B nie rozwinie skrzydeł
3
Hejtowanie gry rezerw z Valencią czyta się rewelacyjnie na tej stronie. Dno i wodorosty.
(z listy nieobecnych mozna utworzyć Once de Gala, brak tylko Rakitica, ale jest Turan)
0
To jego trener. Co ma innego powiedziec? :)
0
Gra w GTA z kodami traci sens. Gra sama w sobie jest banalna.
1
Nic się nie zmieni. I tak służby miały wgląd we wszystko. Jedyne co się zmieni to to, że będziemy o tym wiedzieć oficjalnie. :)
0
Nie wierzę w remis PSG z Chelsea. Postawiłbym na Francuzów. Barca wygra z Celtą, o tym jestem kozacko przekonany. Nie ma bata. Będą naładowani i zmotywowani na 500%. Dostaliśmy wciry 4-1....
0
Myślałem nad tym... ale bardziej prawdopodobne, że Lucho postawi na młodego Gumbau. Choć Sampera również chętnie bym zobaczył.
1
Komentarz usunięty
0
To jaki skład? ter Stegen, Douglas, Bartra, Vermaelen, Adriano, Gumbau, Roberto, Rakitic, Vidal, Munir, Alena ?
Fajnie by było :)
1
Jeśli wygramy będę szczęśliwy. Będzie cholernie ciężko patrząc na powołanych...
2
Prawie tańszy niż jego "jacht"
http://bi.gazeta.pl/im/9e/e5/f8/z16311710Q.jpg
4
A to nie są czasem różne jego apartamenty? Zupełnie inna stylistyka. Choć z drugiej strony, kto bogatemu zabroni. Chyba, że bogatszy...
0
Nie :)
0
Kibicuję Trumpowi od początku.
0
E-podróżnik.pl.
0
40 milionów za tak młodego obiecującego piłkarza to nie aż tak wiele jak na dzisiejsze standardy.
1
A Munir?
3
Spokojnie. Jest Halilovic, jest Rafinha, Munir jeszcze zamknie wszystkim jadaczki za dwa może trzy lata. Scouting porządnie prosperuje. W Barcelonie B, chłopcy tacy jak Kaptoum etc, też mogą wyjść na porządnych piłkarzy. Nie ma tragedii moim zdaniem.
Real ma młodych graczy w pierwszym składzie, ale to jest zupełnie inna polityka i inna sytuacja jeśli chodzi o struktury, więc nie stawiałbym tego zespołu jeśli chodzi o jakiekolwiek porównania.
0
Co sądzicie o Baba Rahman'ie? Potencjalny zmiennik dla Alby?
O kogo postaralibyście się na LO na miejscu zarządu?
1
Rakitica zdecydowanie. Turan mógłby wejść w drugiej połowie.
0
No ja z pewnością nie czerpię z tych pseudoportali żadnych informacji, chyba, że chodzi o wyniki sportowe. Chociaż to też naciągane
1
Dziennikarstwo w Polsce nie dąży już nigdzie. Zaginęło w nicości. Ciekaw jestem tylko kiedyż wróci na właściwe tory. Oby kiedykolwiek.
0
Nie zdziwię się jak na emeryturkę piłkarską tam przejdzie. Takie pieniążki, że Boże błogosław.
0
Pojawiały się w mediach już jakieś przybliżone składy? Mocno rezerwowo pewno będzie.
0
Kolejny dowód na to, że demokracja zawsze jest głupia.