jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
23
16 minut 25 sekund. Nieźle chłopaki są zaprogramowani :P
0
Chciałbym klasyk. Wszystko zależy od losowania. Bayern - Barca też byłby niezłym meczem.
0
Deszcz pada to i bramki padną. :)
1
Tak.
0
Jasne. :).
0
STS :P 80 postawiłem. Kurs 4.89 bodaj. 391 zl do zgarnięcia.
1
Barcelona - Arsenal - 1 - 1.25
Bayern - Juventus - 1 1.42
Aragua - Monagas - mecz 1 - 1.45
Williams S. - Halep S. - 1 - 1.25
Radwanska A. - Kvitova P. - 1 - 1.52
Szanse są? :P Pierwszy mój zakład przez neta. Odczuwam nerwówę
0
Słabo trochę :P nie mam nsport w HD :(
9
Komentarz usunięty
0
Nie wiem czemu, ale przeczuwam dwubramkowy remis. Chyba pójdę obstawić.
1
Ja już papiery poslalem. :)
0
Edition. Jest akcja z przekazaniem jednego procentu podatku. Mogę podać nr KRS i wszystko kazdemu kto się zdecyduje. Tomek (przyjaciel) powiedział, że żadnych przelewów pieniędzy nie chce.
Żeby nie zaśmiecać kto się zdecyduje niech pisze na priv.
Dzięki wszystkim za zwrócenie uwagi nawet.
7
Mam sprawę ważną dla mnie i mojego przyjaciela.
Pięcioletni synek mojego przyjaciela jest bardzo poważnie chory. Czy są tu osoby które byłyby w stanie przelać przysłowiową złotówkę na konto jego ojca ? Zbierają na operację, brakuje około 9 tyś zł. Ale w perspektywie 25 tyś to niewiele.
Nie chcę spamowac według pewno jakiejś części osob, zatem wyprzedzając zapytam, czy byłby ktoś kto pomoże w jakikolwiek sposób?
3
Z trenerem mi się podoba. Ocena składu, który wystawił, nastawienia zespołu bardziej ofensywnego, defensywnego, reakcji na to co dzieje się na boisku, zmian... Czemu nie :)
0
Barcelona jest kusicielem. Nie zdziwiłbym się gdyby chciał wymusić swoje odejście. Z niewolnika nie ma pracownika. Choć nie wiem jak to wygląda z perspektywy szejków.
14
A mi to się akurat podoba.
0
Ciekawe tylko ile minut by otrzymywał :) I czyim kosztem.
40
Nie wiem synu, jestem sezonowcem :P
2
Zaraz się zacznie dyskusja kto lepszy :P Laporte czy Marquinhos.
Ja bym wolał tego pierwszego. Ale podobno kwota odkupu niemal nie do zrealizowania :P
0
Czy o Marquinhosie pisze tylko i wyłącznie GoalEspana? Takie biedaźródło trochę. Wiemy coś więcej? Ciekawa sprawa
4
A ktoś to zamiata pod dywan? Uspokój się. Żyłka Ci pęknie.
16
Nie samymi karnymi futbol żyje.
0
A moim zdaniem Camp Nou ich zje. Nie wyobrażam sobie aby u nas wygrali.
5
W środę .
0
Chyba sobie żartujesz ;DD
0
Tak, wszystkim Polakom grajacym zagranica :)
0
Jaka jest liczba pojedyncza od słowa dżdże? Dżdż?
0
Kurde, o co chodzi z tym Kaiserslautern z 98 ...?
0
Za rok może nie :) Ale za dwa trzy lata. Z resztą, już zdążyli namieszać ;)
0
Jakby nie patrzeć - prawdziwe. Nie tyczy się to wszystkich, aczkolwiek zawsze znajdzie się garstka ludzi, do których to pasuje :P