23

16 minut 25 sekund. Nieźle chłopaki są zaprogramowani :P

0

Chciałbym klasyk. Wszystko zależy od losowania. Bayern - Barca też byłby niezłym meczem.

0

Deszcz pada to i bramki padną. :)

1

Tak.

0

Jasne. :).

0

STS :P 80 postawiłem. Kurs 4.89 bodaj. 391 zl do zgarnięcia.

1

Barcelona - Arsenal - 1 - 1.25
Bayern - Juventus - 1 1.42
Aragua - Monagas - mecz 1 - 1.45
Williams S. - Halep S. - 1 - 1.25
Radwanska A. - Kvitova P. - 1 - 1.52

Szanse są? :P Pierwszy mój zakład przez neta. Odczuwam nerwówę

0

Słabo trochę :P nie mam nsport w HD :(

9

Komentarz usunięty

0

Nie wiem czemu, ale przeczuwam dwubramkowy remis. Chyba pójdę obstawić.

1

Ja już papiery poslalem. :)

0

Edition. Jest akcja z przekazaniem jednego procentu podatku. Mogę podać nr KRS i wszystko kazdemu kto się zdecyduje. Tomek (przyjaciel) powiedział, że żadnych przelewów pieniędzy nie chce.

Żeby nie zaśmiecać kto się zdecyduje niech pisze na priv.
Dzięki wszystkim za zwrócenie uwagi nawet.

7

Mam sprawę ważną dla mnie i mojego przyjaciela.

Pięcioletni synek mojego przyjaciela jest bardzo poważnie chory. Czy są tu osoby które byłyby w stanie przelać przysłowiową złotówkę na konto jego ojca ? Zbierają na operację, brakuje około 9 tyś zł. Ale w perspektywie 25 tyś to niewiele.

Nie chcę spamowac według pewno jakiejś części osob, zatem wyprzedzając zapytam, czy byłby ktoś kto pomoże w jakikolwiek sposób?

3

Z trenerem mi się podoba. Ocena składu, który wystawił, nastawienia zespołu bardziej ofensywnego, defensywnego, reakcji na to co dzieje się na boisku, zmian... Czemu nie :)

0

Barcelona jest kusicielem. Nie zdziwiłbym się gdyby chciał wymusić swoje odejście. Z niewolnika nie ma pracownika. Choć nie wiem jak to wygląda z perspektywy szejków.

14

A mi to się akurat podoba.

0

Ciekawe tylko ile minut by otrzymywał :) I czyim kosztem.

40

Nie wiem synu, jestem sezonowcem :P

2

Zaraz się zacznie dyskusja kto lepszy :P Laporte czy Marquinhos.
Ja bym wolał tego pierwszego. Ale podobno kwota odkupu niemal nie do zrealizowania :P

0

Czy o Marquinhosie pisze tylko i wyłącznie GoalEspana? Takie biedaźródło trochę. Wiemy coś więcej? Ciekawa sprawa

4

A ktoś to zamiata pod dywan? Uspokój się. Żyłka Ci pęknie.

16

Nie samymi karnymi futbol żyje.

0

A moim zdaniem Camp Nou ich zje. Nie wyobrażam sobie aby u nas wygrali.

5

W środę .

0

Chyba sobie żartujesz ;DD

0

Tak, wszystkim Polakom grajacym zagranica :)

0

Jaka jest liczba pojedyncza od słowa dżdże? Dżdż?

0

Kurde, o co chodzi z tym Kaiserslautern z 98 ...?

0

Za rok może nie :) Ale za dwa trzy lata. Z resztą, już zdążyli namieszać ;)

0

Jakby nie patrzeć - prawdziwe. Nie tyczy się to wszystkich, aczkolwiek zawsze znajdzie się garstka ludzi, do których to pasuje :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?