jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chińczycy nawet zaprowadzają swoją walutę w Afryce spłacając cudze długi. Nie zdziwiłbym się.
0
Ma ktoś info w jakich strojach zagramy jutro? Gdzie można znaleźć takie informacje ?
1
Marzenie :)
0
Ja wyczuwam remis w powietrzu. Obym się mylił :) Trzy punkty na Anoeta świetnie byłoby zdobyć.
5
Mi się czytało lepiej z poprzednim rozmiarem czcionki, generalnie format był dla mnie bardziej przejrzysty. Nie lubię jak długie teksty są napisane takim dużym drukiem.
0
Jaki wynik jutro obstawiacie? Odczarujemy Anoeta? :)
3
Dobra, ja nie próbuję go bronić. Uważam za słabe po prostu non-stopowe historie związane z Ronaldo. Jaki to nie jest cienki, jak to bardzo nie istnieje jeśli nie ma karnego. Strzelił bramkę Barcelonie na 2-1? Strzelił. Zrobił co trzeba - zrobił. I już.
3
Mała dygresja co do "No penalty, no party"
0
Eee tam. Dałem radę ;) Nie bądź uszczypliwy :P
0
Ależ piękna akcja Athleticu! 1-0 Aduriz!
2
HEH, strzelił Barcelonie. Ale co tam.
1
Liczę na Sevillę, mam nadzieję, że pocisną trzeci raz z rzędu te rozgrywki. :D To byłaby rewelacja.
0
Mi kupon zepsuła Barcelona w sobotę ;) Całe 20 zł wyrzucone w błoto :P
0
Póki co, jak dla mnie, mecz Athletic - Sevilla nie porywa. Kilka fajnych akcji, poza tym "kopana".
10
Dlaczego oby tak dalej? :P Ja bym chciał jak najwięcej hiszpańskich drużyn w kolejnych fazach :)
2
No i bardzo mnie to cieszy. Świetna nowina :)
0
Arda Turan jest świetnym piłkarzem. Jest w naszej kadrze i nie widzę powodu aby po 10(?), rozegranych spotkaniach go od razu skreślać. Cały rok? Po pierwsze nie cały rok tylko 9 miesięcy z czego 6 (!!!) to miesiące bez rozgrywania meczy poza reprezentacyjnymi. Nie widzę żadnego powodu aby z nim się żegnać. Ten facet ma genialną jakość, brakuje mu jedynie ogrania. Jeżeli się tego nie widzi, trzeba być ślepcem. W te trzy miesiące ma niemal takie same statystyki jak w ciągu całego poprzedniego sezonu w Atletico.
2
Dużo wymagam, wiem. Ale nie rozumiem żargonu komputernautów panującego w sieci.
0
Pytanie czy się tam zmieści aby zagrać znaczną liczbę minut :)
1
Jest ktoś kto na chłopski rozum przetłumaczy mi różnicę między procesorami i3, i5, i7?
Czym się to różni. Czy procesor i5 2.0 ghz, jest lepszy od i7 2.0 ghz? Albo i5 2,5 ghz jest lepszy od i7 2.0 ghz? Jak to skumać? Nie jestem w temacie komputroniki. Może ktoś mi to wyjaśnić? Chciałbym w końcu to pojąć.
0
Dobra, z tym, że Rafinha zna filozofię Barcy od podstaw, przeszedł z nami etap presezonu i ma we krwi naszą szkołę. Arda Turan - niekoniecznie.
12
O jego prawdziwym poziomie dla Barcy przekonamy się najszybciej w przyszłym sezonie. Kiedy wszyscy zaczną od zera. Pół roku bez gry to nie przelewki.
3
Heh, wątpię aby było to realne :) Pogba zapewne sam chciałby grać dla Barcy. Musiałby jednak się mocno przyczynić do tego transferu. Mam na myśli finanse oczywiście.
1
Wart dyszkę. Czemu nie.....
0
Ja bym obstawił remis Sunderlandu z Leicester, postawiłbym na Herthę. A Espanyol na remis z Atletico.
0
Nie bardzo rozumiem. Obstawił mu kawki, czy czegoś :P Coś więcej? :D
0
Można się zgadać na jakąś potyczkę. Napisz na priv jak się zdecydujesz :)
0
A nie zaskoczyło? :) mnie bardzo, myślałem, że w Monachium polegną do zera.
0
Nie zdziwcie się jeszcze jak Benfica wyeliminuje Bayern ;)
1
Są tu jacyś gracze Empire Total Wara? :) Jakaś potyczka online? Dawno nie grałem, chciałbym odświeżyć sobie grę :)