3

Wałęsa miał bardzo dużego farta jednak :P

0

Nie. Barca B z Pepem na czele powinna awansować :)

2

2

Wałęsa też wygrywał. hehe

0

Dobrze, że się tym chwalisz. Wszyscy Cię zaraz namierzą :D
;))))

0

Mam problem. Chciałem wykupić sobie pakiet na player.pl płacąc kontem banku BGŻ. Po przekierowaniu na stronę banku po wpisaniu numeru klienta, nic sie praktycznie nie zgadza. Hasło które mam wpisać różni się od tego czego oczekuje bank. W miejscu gdzie wpisuję hasło brakuje kratek, do tego sugerowane przez tą stronę literki mające być częścią hasła nie zgadzają się z moim hasłem właśnie.
Kompletnie zbaraniałem, nie mam pojęcia o co chodzi.
Ma ktoś na to jakąś receptę?
Na stronie banku loguję się bez problemu...

0

Może na finał PK? :)

0

Jasne.
Miłego wieczoru :)

3

To były ostatnie i jedyne komentarze. Jeśli widzisz tu kibicowanie, to tak jak napisałem idź do okulisty. Kibicowałem jedynie Mahrezowi, którego bardzo lubię - jest objawieniem sezonu.
Jeżeli to są wszystkie akcje z meczu, to chyba oglądaliśmy inne spotkania. O ile w ogóle oglądałeś ten mecz

0

Może chodziło mu o "jak ma podać to strzela, jak ma strzelić to podaje" :P
Innego wyjścia z tej sytuacji nie widzę :P

1

W top 3 Premier League? W tym roku wygrali, czemu nie? Mogliby to nawet powtórzyć :)
Oczywiście to tylko gdybanie.

4

Po pierwsze nie pisałem o każdej akcji. Po drugie to La Rambla i z czego wiem, pisze się tutaj o wszystkim. Od meczy Barcelony po przepis na bułkę z masłem.
Po trzecie, nie wiem czy ma swoją stronę, bo mnie to nie interesuje.
Po czwarte i najważniejsze, nie wsypuj wszystkich do jednego wora, swoim arcybłędnym myśleniem.

0

Napisałem kilka komentarzy.

2

Twoim zdaniem każdy komentarz dotyczący stanu spotkania jest kibicowaniem?

2

Jesteś niepoważny :D Mam z Ciebie ubaw :) dzięki za to :P

1

Zawsze się znajdzie troll, dopieprzający się o byle co.

17

LOL. Czy ja gdziekolwiek napisałem, że jestem ich kibicem? Nie. Bardzo im kibicuję? Nie. Czy kibicowałem im w ostatnich sezonach? Nie.
Jedyne co napisałem to wynik meczu + informacja o karnym. Zachwycam się Mahrezem, ale to już inna historia.
Także, jeśli widzisz tu gdziekolwiek wielkie kibicowanie to idź do okulisty :)

39

Pokazują, że pieniądze nie grają. Dali wiarę w futbol czystej postaci.

0

Podejrzewam, że stadion będzie pełny

0

Drugi karny dla Leicester :P

0

Równie dobrze Rafinha, Denis, Arda, Halilovic, Alena czy nawet Roberto co pokazał na Bernabeu mogą grać z przodu! Potrzebujemy atakujących, BA! Nawet dwóch :P

0

Rakitić, Rafinha, Denis, Arda, Halilović, Kaptoum i Alena nie są żadnym playmakerami :P

0

Vardy! 3-0.

0

Karny dla Leicester!

1

GTA IV było beznadziejne pod względem prowadzenia pojazdów. Dużo czasu zajęło mi ogarnięcie tego. Nigdy tak długo nie uczyłem się jeździć w grze :P
GTA V najlepsze, GTA San Andreas ponadczasowe.

0

W dodatku Munir też potrzebuje rozwoju a w perspektywie mamy jeszcze Halilovica za rok. Kupno kolejnego napastnika jest dla mnie błędem.

1

Ależ podanie Mahreza! Rewelacyjnie zagrał

0

Fakt, że sama fabuła stosunkowo krótka. Ale marudzić nie można :)

7

GTA V świetne. Zdecydowanie najlepsza część ze względu na rozwój generalnie technologii gry. Natomiast największy sentyment mam do San Andreas. Ta gra była przełomowa.

0

Dla mnie wszystkie zdobyte mistrzostwa smakowały tak samo.
Jedynie poszczególne wygrane mecze, budzą we mnie różne odczucia :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?