jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
E tam ja spędziłem multum czasu na PS3 i byłem bardzo zadowolony.
5
To uczucie gdy uswiadomisz sobie, że telewizor kosztuje tyle co 13 używanych Citroenow Xsara.
1
Po PK się pewnie pojawia jakieś. :)
1
Villa umarł dla europejskiej piłki wraz z przejściem do Stanów.
0
Znam to odczucie. :)
0
Mam nadzieję ze nie dadzą ciała. Jak możliwe jest to, że tak wielki klub nie może znaleźć godnego inwestora?
0
Bardzo ładny.
0
Do kiedy DOKŁADNIE obowiązuje umowa z Katarem?
0
Za 15 mln w trzecim roku. W pierwszych dwóch latach bodaj za 5 mln.
0
Zaskoczenie - solidne Las Palmas
Bramkarz - Navas
Obrońca - ciężko określić
Pomocnik - j/w
Napastnik - Suarez
Odkrycie sezonu - Bakambu
Trener - ten od Las Palmas co jego nazwiska nie pamiętam.
1
Nie stać ich na jego pensje
1
webuy.com
Używane gierki w fajnych cenach.
0
Czemu PES 2016 w porównaniu do FIFA 16 jest tak piekielnie tani? 60 zł różnicy w mediamarkcie...
0
Ja mam swojego starego PC na strychu. Możemy się dogadać :P
2
I tak niezła kwota jak na piłkarza podobno niechcianego przez trenera + niemal zupełnie niewystępującego w meczach.
3
Nein.
4
Szpan, że je**e komuś z buzi? xd To jest straszny nałóg.
12
Pierwszy Most Wanted
5
Kraj Basków również dąży do niepodległości.
Liga Hiszpańska bez Barcelony umrze, tak samo jak Barcelona bez Ligi Hiszpańskiej.
0
Nie uważałbym Deportivo za zespół przewidywalny. Nie zdziwiłbym się, gdyby padł remis :)
0
Ludzie mieli podobne obawy przed wyjazdem z Deportivo. Spokojnie :)
2
A ja jestem przekonany, że rozjedziemy Granadę jak walec :) Pytanie - co pokaże Depor.
0
Pany! Macie jakiegoś godnego darmowego Antivirusa na androida do polecenia? Nie mogę wysyłać smsów bo jakieś gowniane info z googlami mi wyskakuje na całe okno.
0
kurde Barcastuff się coś zapuściło. Nie naparzają newsami już tak jak kiedyś.
0
Pływa w pieniądzach, kobietach, samochodach, broniach, domach i generalnym dobrobycie. Z czego pamiętam dorobił się na blackjacku.
0
A Dan Bilzerian? :D
0
weeb.tv?
1
wszystko jasne :)
0
aaa, ja na ps3 pykam
0
No proste! byłem w media markcie ostatnio to Fight Night Champion stoi 89 czy 99 zł. Ja w tym sklepie dałem 4 dychy :P