2

E tam ja spędziłem multum czasu na PS3 i byłem bardzo zadowolony.

5

To uczucie gdy uswiadomisz sobie, że telewizor kosztuje tyle co 13 używanych Citroenow Xsara.

1

Po PK się pewnie pojawia jakieś. :)

1

Villa umarł dla europejskiej piłki wraz z przejściem do Stanów.

0

Znam to odczucie. :)

0

Mam nadzieję ze nie dadzą ciała. Jak możliwe jest to, że tak wielki klub nie może znaleźć godnego inwestora?

0

Bardzo ładny.

0

Do kiedy DOKŁADNIE obowiązuje umowa z Katarem?

0

Za 15 mln w trzecim roku. W pierwszych dwóch latach bodaj za 5 mln.

0

Zaskoczenie - solidne Las Palmas
Bramkarz - Navas
Obrońca - ciężko określić
Pomocnik - j/w
Napastnik - Suarez
Odkrycie sezonu - Bakambu
Trener - ten od Las Palmas co jego nazwiska nie pamiętam.

1

Nie stać ich na jego pensje

1

webuy.com
Używane gierki w fajnych cenach.

0

Czemu PES 2016 w porównaniu do FIFA 16 jest tak piekielnie tani? 60 zł różnicy w mediamarkcie...

0

Ja mam swojego starego PC na strychu. Możemy się dogadać :P

2

I tak niezła kwota jak na piłkarza podobno niechcianego przez trenera + niemal zupełnie niewystępującego w meczach.

3

Nein.

4

Szpan, że je**e komuś z buzi? xd To jest straszny nałóg.

12

Pierwszy Most Wanted

5

Kraj Basków również dąży do niepodległości.
Liga Hiszpańska bez Barcelony umrze, tak samo jak Barcelona bez Ligi Hiszpańskiej.

0

Nie uważałbym Deportivo za zespół przewidywalny. Nie zdziwiłbym się, gdyby padł remis :)

0

Ludzie mieli podobne obawy przed wyjazdem z Deportivo. Spokojnie :)

2

A ja jestem przekonany, że rozjedziemy Granadę jak walec :) Pytanie - co pokaże Depor.

0

Pany! Macie jakiegoś godnego darmowego Antivirusa na androida do polecenia? Nie mogę wysyłać smsów bo jakieś gowniane info z googlami mi wyskakuje na całe okno.

0

kurde Barcastuff się coś zapuściło. Nie naparzają newsami już tak jak kiedyś.

0

Pływa w pieniądzach, kobietach, samochodach, broniach, domach i generalnym dobrobycie. Z czego pamiętam dorobił się na blackjacku.

0

A Dan Bilzerian? :D

0

weeb.tv?

1

wszystko jasne :)

0

aaa, ja na ps3 pykam

0

No proste! byłem w media markcie ostatnio to Fight Night Champion stoi 89 czy 99 zł. Ja w tym sklepie dałem 4 dychy :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?