0

Promocje na premierę? Tego jeszcze nie było :P

0

Wolę Michalkiewicza :P

1

Od lipca będę miał kartę multisportu, więc siłka za darmo. Lepszej motywacji mieć nie można :P

0

Oczywiście sam mam też wiele wymówek, a to piwo, a to deszcz, a to mi się nie chce... Chciałem edytować pierwszy swój komentarz na "staram się co drugi dzień" ale niestety już nie mogę :(

0

Zależy. W większości przypadków sam. Czasami się kumpel zabierze, jak mu się chce tyłek ruszyć.

1

No ja co drugi dzień po 20-tej śmigam na rundkę 27 km :) Rowerek o tej porze to rewelacja :)

0

Redakcjo, może uruchomcie zegar odliczajacy czas do pierwszego meczu Barcy w presezonie?

1

Gdyby przyszedł Pogba, to raczej nikt by tu nie płakał

0

Zastanawiam się co z Vidalem. Może w przypadku odejścia Alvesa to on będzie numerem jeden na PO.

2

Destruction boy :v.

0

Dodaj do tego jeszcze ze według Sky sports podpisał już kontrakt.

40

Lubię jak ktoś nie owija w bawełnę.

0

Struktury się trochę zmieniły, więc może coś ruszy.

0

Hehe. Na pewno. Nie stać tych chłopców na to.

0

Jeżeli na "dzień dobry" po zakończeniu sezonu Sport przepowiada transfery zawodników, których odejścia teraz zupełnie bym się nie spodziewał, to ciekawe co będzie jak rozpocznie się okienko... A to jeszcze... ponad miesiąc czasu.
Chłopaki nie biorą jeńców.

0

Tych dwóch zawodników grałoby u nas w rezerwach. Albo co najwyżej grzaliby ławę.

1

Dziennikarze Sportu zmyślają. Dlaczego? Pierwszy się zbliża, zaraz wakacje, więc premia każdemu się przyda :P

2

Ja z kolei się ich obawiam :P Wyczuwam klapę w powietrzu mając na uwadze finanse.

0

Własnie, w FM nie puszczają to w erelu puszczą? wytyfy wygyly.

12

Jo. Alves pójdzie za 2 mln, Mascherano za 5, a wymieniona przez Ciebie dwójka będzie nas kosztować 180 + zmienne xD

0

Był tu kiedyś taki chłopak (chyba chłopak), który tworzył własne ploty powołując się na źródła stron, które nie istnieją. Nie pamiętam tylko nicku, może ktoś mi przypomni. Nie był to miki w kazdym razie. Chociaż może.... nie pamiętam.

0

Mustafy xD Również Mustafiego lubię. Stosunkowo młody, perspektywiczny, dobre występy na tle ligi, gra w dobrym klubie (jakkolwiek Neville by na ów nie wpłynął) no i przede wszystkim nie kosztowałby jakoś piekielnie dużo.

0

Gdyby była to zagrywka pod nowy kontrakt, to Mascherano musiałby walnąć taką plotę. Nie widziałem żadnej jego wypowiedzi w tym temacie. Więc raczej jest to zagrywka pod publiczkę ze strony Sportu.

0

Tak się robi biznes ;). Każda korporacja jest cwana na swój sposób i chce swoje zarobić. To, że budzi to spekulacje, a niektórzy w to wierzą, to już nie ich problem.

0

Godin ma 30 lat. Mascherano w tym roku w czerwcu kończy 32. Jeśli Mascherano ma odejść, "bo lata świetności ma za sobą" (abstrahując od tego, że do tej pory gra genialnie) i mamy inwestować w gracza dwa lata młodszego, to czy ma to jakikolwiek sens?
Dodając do tego, że nie byłby to tani transfer, może lepiej wyłożyć podobne pieniądze na kogoś młodszego, równie sprawdzonego?

3

Musiałby to być kredycik chyba a la Petru, bo Bayern tanio Boatenga z pewnością nie sprzeda. O ile w ogóle. Nie wiem czy ma klauzulę odejścia, ale jeśli tak to zapewne powyżej 100 milionów :)

0

Póki co widzę głównie gdybania, choć faktycznie parę osób już go żegna ;)

0

Byłoby ekstra, ale wątpię. Nie na naszą kieszeń. O ZGROZO.

1

Nie chce mi się wierzyć w transfer Mascherano. Facet ma swoje lata, ale obecnie jest nie do zastąpienia. Ciekawe kogo byśmy zakupili w zamian... musiałby to być ktoś na miarę umiejętności Mascherano, no i młodszy jeśli tym się kierujemy.
Problem w tym, że tacy obrońcy nas będą kosztować gruube pieniążki. Mając w pamięci koszta zakupu Mathieu oczywiście.
Przydałaby się jakaś miła niespodzianka.

3

Od kontuzji w zespole mamy Vermaelena :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?