La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1180 Culés

konto usunięte

1

Nie rozumiem, jak można graczowi, który przeżywa drugą młodość, zapisać w kontakcie, że może odejść w pewnym okresie za darmo? Przecież to istny strzał w kolano. Brońcie ten zarząd jak tylko chcecie, ale mnie do niego nic nie przyciągnie, nawet rekordowe kontrakty z nike, które ma nóż na gardle. Zaniedbanie sekcji młodzieżowej i takie cyrki w kontraktach...

1

@N11 A co mieli zrobić? Dać mu odejść przed sezonem gdy mieliśmy bana?!

konto usunięte

0

@Gaucho Nie robić takich cyrków w jego kontrakcie.

0

@N11 To Barcelona miała nóż na gardle i Dani mógł zrobić praktycznie wszystko. Inaczej zostalibyśmy z Douglasem na prawej obronie. Szkoda,że odchodzi za darmo tak barwna postać z zespołu. Płakać jednak nie będę, Dani coraz młodszy nie jest i czas powoli odmładzać kadre żebyśmy nie skończyli jak swego czasu Milan.

konto usunięte

3

@Gaucho Odmładzać? Haha, powodzenia. Jeśli oczekujesz odmładzania u zarządu, który zapowiada od kilku lat transfer typowego obrońcy i na końcu mówi, że Puyol jest naszym transferem, a za rok kupuje gracza w okolicy 30 i gościa co cały sezon spędza w szpitalu :D

0

@N11 Struktury się trochę zmieniły, więc może coś ruszy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?