jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
z Neymarem chodzi o kontrakt?
2
Hahahaha - jedyne co można napisać. Już parę sezonów temu mieli z nimi problemy na tym stadionie
4
Boże, jak to cholerne LFP mogło temu Realowi dać takiego mocarza na początek :/ Spisek Barcelony jak diabli.
Czekam aż się zacznie taka gównoburza -.-
Real gra w wyprowadzaniu ataków lepiej od nas, tylko mają problem z wykończeniem.
1
Wygląda to zdjęcie jak jakaś przeróbka :P Wyciągnął się jak na ostatniej drodze :P
1
0-0 ostatnie 15 minut . :)
1
Roberto super zastąpił Alvesa. Świetne rajdy, super akcje. Martwią kontuzje :/
No i mamy wyraźny problem z wyprowadzaniem akcji, Messi na koniec coś pociągnął, ale pomoc niestety nie istnieje. Na szczęscie wraca Neymar, więc magia w przyszłym tygodniu bodajże z Malagą murowana.
1
"Takimi meczami sie wygrywa ligę." czeba cos pograć w tej drugiej polowie bo na razie kreowanie okazji leży.
1
Nie będzie tak źle. W zeszłym sezonie traciliśmy do Realu nawet 7 punktów. Więc damy radę :) Wierzę w chłopaków, jakkolwiek na początku by do dupy nam nie szło. Jedynym problem może być motywacja....
0
Rozróżnij najpierw to co sam napisałeś od ludzkiej głupoty. Ja pisałem w tej perspektywie. Piłkarzy których zniszczyły kontuzje można wymieniać bez końca. Własna głupota to zupełnie inna bajka.
0
Boli trochę los Sanabrii. Świetnie się zapowiadał, ale jednak coś mu do łba odbiło i nie wiadomo czy w jakiś logiczny sposób jego kariera się powiedzie. Ma dopiero co prawda 19 lat, ale w głowie jeszcze przedszkole...
0
Komentarz usunięty
0
Ciśnie się na usta słowo, że Valverde nic się nie zmienił. Caly czas taki słodki dziecinny pyszczek :D
0
na stronie eleven sports są jakieś mecze. Z polskim komentarzem
0
Mnie jakos nie przekonuje.
0
Czyzby plotek transferowych ciag dalszy? Ciekawe czy w tej sytuacji zamierzają kogos zakupic jeszcze włodarze Barcy
2
Valencia gra super futbol.
29
Real ma mocarną kadrę... Jeżeli odejdzie od nas Pedro a wszystko już ponoć prawie klepnięte, to będziemy strasznie biedni w ataku do stycznia :/ Munir z Sandro jako rezerwowi. Dochodzą klubowe mistrzostwa świata, rotacje będą konieczne.
Wyczuwam wielką biedę i ból dupy w tej jesiennej rundzie ...
0
2
Ohh... te ciapusy na prawdę sądzą że pieniądz i petrodolary są najwyższą wartością na świecie...
0
XDDDD
3
A po co czytać wypociny tych dzieciaków :P Kto normalny trolluje na stronie podczas meczu o trofeum?
2
Na zawodach w liceum i gimnazjum mieliśmy jeden okrzyk przed każdym meczem i w każdej przerwie - mianowicie:
- CZY WYGRAMY CZY PRZEGRAMY JE**Ł ICH PIES ! TAK JEST TAK JEST TAK JEST
W tym wypadku jednak nie do końca to pasuje. Mam nadzieję na 3-0 do przerwy. To byłby świetny wynik. Który zespół może dokonać takiej remontady jak nie ten?
To nie jest Bayern z sezonu 12/13. To jest Athletic tuż po zakończeniu presezonu.
Piłkarsko możemy ich rozjechać jak małe dzieci, potrzeba tylko spokoju w głowie, skupienia, motywacji i chęci walki. Wierzę, że ten zespół i tych facetów na to stać. W zeszłym sezonie podnieśliśmy się po wielu upadkach, dlaczego w tym miałoby być inaczej?
Do boju Blaugrano ! VeB!
5
http://lmgtfy.com/?q=eleven+sports+network
1
gdyby przeszedł co niestety jest mało prawdopodobne byłoby genialnie.
Niestety PSG sprzeda go tylko i wyłącznie za bardzo wysoką cenę. Oni mają hajsu jak na arktyce lodu. Przejście Pogby jest o wiele bardziej prawdopodobne.
0
A kogo maja kupowac? Wawrzyniaka? Wiadomo, ze zawodnikow z najwyzszej półki. Do czego doprowadziło kupno Suareza? Do zwycięstwa w LM.
Ważne żeby byli to zawodnicy którzy wpasowują się w nasz styl i filozofię.
Verratti jest genialny, świetnie podaje, nie jest bogiem jeśli chodzi o siłę i wzrost, ale technicznie jest kozakiem. Pasowałby tu.
1
Verratti (PSG): "How would I fit in at Barça? It is up to the people at Barcelona to decide that. But it is true that I like their style."
Verratti (PSG): "Barça are one of the strongest clubs in the world. It's always flattering when such a big club is interested in you" [goal]
5
Jezeli będzie 3-0 albo chociaż 2-0 do przerwy to będzie dobrze.
Nie można grać Bartrą, który gra beznadziejnie. Jeżeli stracimy bramkę to będzie praktycznie po meczu bo będziemy musieli wtedy strzelić ich 6 :/
0
Bartra? Przecież on jest w takim dołku i gra taki piach, że o zgrozo... Pada przy każdym jak Boateng
10
Więc cóż... najwyższy czas napisać historię :)
1
Barcelona zagrała żenująco, beznadziejnie. Odrobić 4 bramki będzie mega ciężko.