jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tak patrzę na te koszulki, i dochodzę do następujących wniosków:
- Wyglądają zdecydowanie lepiej na piłkarzu, niżeli plackiem na stole
- Wizerunkowo trochę marnie, pionowe pasy jak dla mnie przynajmniej to kawał historii, której powinniśmy się trzymać
- Świetny chwyt marketingowy - ludzie wiedzą, że takie koszulki zdarzą się może przez jeden sezon, może dwa, za kilkadziesiąt lat te koszulki będą warte fortunę, więc masa ludzi się na nie "rzuci"
- Wyglądają całkiem atrakcyjnie ALE patrz punkt 2.
1
Ciekaw jestem co wyjdzie z tego transferu :)
Może Lucho będzie grał już typowo 4-2-3-1 gdzie Arda będzie dziesiątką? :) Ciekaw jestem gry Barcelony bez typowego registy.
1
A mi z kolei bardziej podchodzi Danilo od Vidala. Jest genialny technicznie, ma parcie na bramkę rywala, dobry strzał z dystansu, porządne dośrodkowania. Nie dość, że drugi Brazylijczyk, to podobny profilowo do Alvesa.
0
Łoł Bartek dwa razy więcej głosów zebrał o.O
1
A kogo to już Wenger nie chciał i kogo to nie mógł kupić 5 lat wcześniej....
0
Bardzo wymowne zdjęcie. :)
0
Barcelona B to nie jest pierwsza drużyna,
1
Może robić transfery ale nie może rejestrować piłkarzy w pierwszej drużynie. Gdyby nie.można było robić transferów to byśmy ich nie robili prawda?
1
Najlepiej żeby w B chociaż rytm meczowy lapal. Pół sezonu bez gry w piłkę nie robi zbyt dobrze. Treningi nie wystarcza.
5
Futbol to kiepski sport na sentymenty. Kiedyś sobie nie wyobrażałem Barcy bez Puyola, Xaviego. Teraz powoli pora na Inieste. Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść. :)
1
Barcelona sources deny that Arda Turan (28) could join another team on loan until January. Luis Enrique wants him to stay and adapt. [sport]
1
Dzięki. Machnąłem sie
1
Tytuł prawie rodem z "Rozmowy w toku" :D
1
O której gra dziś Agnieszka mobilki?
4
Juan Carlos w 1991. :)
7
Leo, jesteś najlepszym piłkarzem w historii piłki nożnej. Podnieś się, wróć wielki i obroń z Barceloną puchar LM, bo stać Was na to!
4
Kupić obrońcę żeby przetestować? Xd
1
Czekam aż napisze, że debata była na żenującym poziomie. Wtedy już serio to będzie Josephisław Maria Bartomowski.
0
Wdalbym się chętnie z Tobą w konwersacje na dłuższą metę, ale nie lubię jak admini usuwają moje komentarze o tej tematyce, :P
8
Bartomeu jak Komorowski nie wziął udziału w debacie. :D
0
Ludzie spokojnie. :)
Po owocach ich poznacie,
Jestem dobrej myśli ale wolę nie zapeszać
0
Wątpię. Cena i tak nie jest mega niska. Razem ze zmiennymi wychodzi jego klauzula
0
Tak to już ze za wszystko obwinia się najlepszych, dających nadzieję a nie winnych. Nie wiem czemu Was to dziwi. Za każdy taki artykuł jest większy nakład. Kto by kupił gazetę z napisem "Higuain spieprzył sprawę "? Chyba tylko HD
0
Czy będzie transmisja z debaty? Daj Boże z lektorem angielskim.
1
Barcelona and Atletico agreed a transfer fee for Arda Turan of 34M plus 7M incentives based on individual and team perfomances. [md]
Czyżby dziś? Ku pokrzepieniu serc? ;D
23
Vidale same na stadionach jak widać.
4
Wg mnie to już Sanchez bardziej harował
4
Chile było zdecydowanie lepsze w tym meczu. Zasłużyli na zwycięstwo. Gratulacje. :)
4
Prawda jest taka ze Chile jest lepsze w absolutnie każdym aspekcie gry. Serce mówi, że wygra Argentyna, Ale jednak....
0
Aguero nie istnieje. Szkoda Di Marii....