5

Lucho Ufam Tobie !

0

Neymara kupili w maju 2013 o ile się nie mylę i dołączył w lipcu, bo dopiero wtedy mógł zostać zarejestrowany jako nasz piłkarz.
Prawo do pierwokupu zagwarantowali sobie odnośnie Gersona i dwóch innych młodych piłkarzy, z którego mogą ale nie musza korzystać.

1

Barcelona and Atletico sources say deal on Arda Turan has not yet been closed. Agent says he hasn't been in touch with Barcelona. [ser efe]

HAHAHAHHAHA O JAK JA KISNE!!!!!

1

Grimaldo może być tak samo niepewny jak Montoya. Roszady.

1

Harry, a nie Hermionę? ;)

0

Montoya: "It was clear I had to leave when Alves renewed and Vidal joined. I want to play and feel useful. It's a loan, I hope to return."

0

Masz o tym 300 komentarzy do dołu :P Oficjalnie nie, ale ponoć blisko.

0

gdzie pisza ze oficjalnie? Nie ma tam nic takiego

4

Dlaczego Turan?
- Bo Koke wciąga nosem

3

Co oznacza zwrot turecka technika? :P Brzmi trochę jak kocie ruchy :D

0

Carrasco (agent Montoya): "He arrived today, medical tests at Inter tomorrow, then it'll be official. He's delighted to join." [tmw]

Montoyo rozwijaj się. Może kiedy wrócisz lepszy. Oby

0

Będzie grał w Barcelonie B :P

0

Wątpię czy Bartomeu jest na tyle zdeterminowany, żeby kogoś za 40 mln sprowadzać. Bez przesady. Bartomeu jest dziwny ale nie jest głupi.

0

hahahahahhahaha, rozbiłeś mnie na łopatki
Ja też za nim nie przepadam. Strzeli pierwszą bramkę to będzie lepiej :P

1

On się nie godzi z tym faktem i niejednokrotnie dawał temu wyraz.

0

Eusebio długo czasu nie zajęło aby dojść do wniosku, że wraca :P

2

3x tak
1x nie
Zbyt szybko się wku****a... tak, on się nie złości. On się nie denerwuje. On się wku****a

0

Ardzie Turanowi (tak się odmienia? o.O) jak coś nie wychodzi to się włącza od razu taki frajerski Stifler. I to mnie w nim strasznie wnerwia. Nie umie się powstrzymać, jest nieposkromiony i impulsywny.

1

jeszcze nie

0

no nie wiadomo jeszcze za ile Arda by dokładnie przyszedł. Poza tym okno się dopiero dziś otworzyło. Wątpię żeby była stagnacja już do września. Ktoś poza Adriano na pewno odejdzie (ten jest wart może z 7 mln). Obstawiam Pedro.

0

co Ty gadasz xD ???? Coś Ci się myli.

0

Chodzi o pieniążki. Wydatki nie mogą znacznie przerastać wpływów.

2

jasne, że tak. to nie są mecze oficjalne.

1

Transfer jest w tej chwili finalizowany. Kwestia paru godzin do oficjalki. Gdyby to mówiło tylko Mundo, to bym nie wierzył. Ale wszystko o tym trąbi. Więc coś jest na rzeczy.

0

No to kto się żegna z klubem? Czyżby Pedritto? Przyjście Ardy musi coś oznaczać. Transferowe zasady fair play muszą być zachowane.

1

Żeby tylko tak zwalczał te negatywne emocje z którymi sobie nie radzi.

4

The deal on the transfer of Atletico midfielder Arda Turan (28) is being finalized. Official announcement to follow in coming hours. [md]

GRUBOOOO ;oo nie spodziewałem się jednak...

0

będzie zapewne info typu - Pogba fichado ale jeszcze nie teraz.

2

Barcelona and Atletico have deal on transfer of Arda Turan (28). Transfer fee less than 41M buyout. Not yet clear when he'll join. [sport]

0

oo tęcza :D
widzę, że Rayo utożsamia się z LGBT nie tylko na facebooku :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?