jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie będZie żadnych transferów ani kontraktów do końca lipca, czyli dopóki sterów nie obejmie nowy zarząd. [MD]
0
42 dni do meczu Barcy z LA Galaxy. Nie wiem jak doczekam....
1
Jak to mówią młodzi - ałfwiderzejenacja
4
Bartomeu pokazuje, że jednak można szybko przeprowadzać kluczowe transfery, kontrakty etc. Pytanie tylko czemu zwlekali tak z obrońcą rok temu i z innymi historiami.
Czyżby ujawniała się główna różnica między Zubim a Braidą?
0
Wszystko się dzieje bardzo nagle. Nikt nie myślał raczej o przedłużaniu z nim umowy już w czerwcu :)
4
Zwroty akcji jak dobrym filmie sensacyjnym.
1
Ciekawe czego się dowiemy podczas tej godziny. Transfer Gundogana? Przedłużenie umowy z Lucho?
0
Z Vidalem będzie o wiele więcej możliwości taktycznych gdyby grał razem z Alvesem
2
Dani, jesteś wielki. Doceniamy!
0
Spokojnie.człowieku dopiero sezon się skończył xd
0
Jeśli to co pisze sport o pozostaniu Lucho jest prawdą, to będę mega zadowolony :)
Ciekaw jestem kto mógłby go teraz zastąpić. Może Jurgen się wstrzymuje specjalnie na Barcę? :P
16
Przecież właśnie napisałeś :p
0
To też pytam....
0
Pomocnik jeat niezbędny ze względu na odejście Xaviego. Na ławce teraz mamy tylko Rafinhe i Roberto.... dojdzie Halilovic co prawda, ale dla niego jest chyba za wcześnie
0
Wiadomo ile Barca dostała pieniążków za LM?
0
Because Pogba seems difficult, Dortmund's Ilkay Gundogan (24) is now main midfield option. Met twice with Barcelona representatives. [ara]
0
20 plus zmienne.
0
Sluchaj, jest Gamper, sa sparingi przed sezonem, sa mecze z barcelona b :D Jeszcze sie nagra przed tym styczniem :D spoczko:D
7
oczywiscie ze bedzie mogl :)
Nie moze tylko w meczach oficjalnych, gdyz nie moze zostac zarejestrowany w poszczególnych ligach czy pucharach :)
0
To kup Verattiego cwaniaku.
3
To samo było z Suarezem ;P
1
Wszyscy razem zostali najlepszymi strzelcami. :-)
0
*To słowo można powtarzać jak mantrę ;-)
2
Coldplay? Przecież leciało seven nation army.
1
Record Barcelona in 60 games this season: WWWWWDWLWWWLLWWWWWWWWDWWLWWWWWWWWWWWLWWWWWWWWWDWWWWWWWWLWDWW #fcblive (50W 4D 6L) [via @barcastat]
0
Ma ktos linka do transmisji teraz ze studia w Canal +?
0
If Xavi plays today, it would be his 900th official game at senior level for club & country #fcblive
Świetne zwieńczenie kariery :)
0
Sport.TVP.pl.
8
Ehe, Barcelona która wyeliminowala wszystkich mistrzow krajowych, w porownaniu do Realu ktory ledwo co przeszedl Schalke daje chyba najprostrza riposte :)
6
Wiem, ze wsrod Was majacych wonty do tresci artykulu, sa poligloci obiegani w 20 jezykach swiata.
Przetlumaczcie zatem tekst, wykazcie sie zamiast szczekac ;)