jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jesli wygramy, to zrzucamy sie na dywan kwiatowy z przeprosinami dla Lucho? :D
4
Vidal? Nie widzę przeciwwskazań. :-) co prawda wolałem Danilo, ale Real go klepnął. Jeszcze dogadać Pogbę, bo Veratti to raczej niestety niemożliwe, i będę całkowicie usatysfakcjonowany. Pedro nie odchodzi raczej, najwidoczniej pasuje mu rola zmiennika. Tak więc nikogo do przodu nam nie potrzeba. :-)
0
Myślę że już dawno im zamknelismy ;P
1
Prawie jak Achilles w Troi.
0
Mi to wyskakuje jak na telefonie chce włączyć ;P
0
Ciekawe czy jak wygramy do Lucho dostanie nagrodę dla najlepszego trenera w styczniu. :-)
0
Ten film wideo jest niedostępny. ;(
1
Mecz pojedynków,
Messi-Tevez
Neymar- Pogba
Iniesta- Pirlo
Suarez- Morata
Ale będzie inba ;DDDD
0
Dzięki za zapro ziomeczku. ;DD
0
A Barca tu... a Barca tam... a Barca mistrza zrobi naam..
2
Tez nie wiem. Tym bardziej sie smieje :)
0
Tak siedze i mysle, czy jutro padnie rekord komentarzy podczas meczu :D
1
Barcelona could meet with Dortmund player Ilkay Gündogan (24) during his holidays in Ibiza. Player didn't yet make decision on future. [md]
0
A gdzie Ty tam masz profesorów? ;DDD hehehehe
0
Oczywiście, że tak !
Nie zgodzę się jednak w kwestii tożsamości w sprawie jedności. Ale to może tylko moja prywatna opinia.
Nie mniej jednak każdy rolnik w swoim polu doi. Widzisz, Katalończycy, Baskowie lekko rzecz biorąc nie przepadają za Hiszpanią samą w sobie, co ja szanuję, i rozumiem. Natomiast bezczeszczenie (tak nazwę bojkotowanie i wygwizdanie hymnu Hiszpanii) jest bardzo niesmaczne i wysoce nie w porządku.
Tak jak pisałem, jeżeli ukażą kibiców - jak najbardziej się zgodzę, jeśli nie - również. Demokracja jest głupia i uważa za stosowne to co uzna "jakieś tam" stowarzyszenie czy grupa ludzi.
W mojej obiekcji, prawda istnieje obiektywnie. Chociażby jedna osoba miała rację przeciw całemu światu, to i tak przytaknę tej jednej osobie :)
0
Specjalnie przywołałem taki a nie inny przypadek, ponieważ chciałem zaobrazować, że Xavi nie ma racji... bo po prostu jej nie ma.
Demokracja nie gwarantuje niczego, jak i również wolność słowa.
Te pojęcia pięknie brzmią, nie mniej jednak nie istnieją w rzeczywistości. Nie ma mowy o wolności słowa, bez wolności wyrażania swoich poglądów na JAKIKOLWIEK temat, co do demokracji nie wypowiem się, ponieważ moim zdaniem to najgłupszy ustrój na świecie.
Ustrój, w którym dwóch meneli spod budki z piwem, ma więcej do powiedzenia (patrząc przez perspektywe głosów) od profesora zwyczajnego z dziedziny politologii, stosunków międzynarodowych, prawa, czy czegokolwiek innego, albo i nawet razem wziętego :)
0
Ja poniekąd również, natomiast nie dziwi mnie również aprobata władz odnośnie wymierzenia jakiejś kary.
Wiesz, każdy stan na swój sposób cieszy się swoją "powiedzmy autonomią". System terytorialny jest tam bardzo mocno odbiegający od naszego :)
0
Zabawnie by było, gdyby Barcelona wygrała 2-0 z Juventusem, po dwóch golach Neymara.
Wtedy to on by dostał Złotego Buta LM .
Tabela strzelców:
Cristiano Ronaldo - 10
Lionel Messi - 10
Luiz Adriano - 9
Neymar - 9
Jackson Martinez - 7
Carlos Tevez - 7
Thomas Muller - 7
Luis Suarez - 6
1
"Gdy Pirlo nie grał mocno"
?? Co oznacza sformułowanie "grać mocno"?
0
Przypomnę, że hymn jest jednym z najważniejszych symboli w państwie. Wiem, że w tym wypadku chodzi o sam fakt niepodległości Basków i Katalończyków, nie mniej jednak, jeżeli nie zostaną ukarani - ok, jeżeli zostaną, to również nie miałbym zastrzeżeń.
1
Wolność słowa. Gdyby była wolność słowa to nikt nie dostawałby kary za groźby jakiekolwiek.
Przykład: Zagrożę Xaviemu, że wybije mi całą rodzinę włącznie z jego psami, kotami i gromadą chomików to dostanę jakąś tam grzywnę albo i więcej :)
Więc niech el Generale nie gada bzdur :)
Jakimkolwiek szacunkiem bym go nie darzył, to tutaj akurat nie ma racji.
Trzeba rozróżnić demokrację od wolności a co dopiero wolności słowa....
1
Tak właściwie to już mamy tryplet bo zwyciezylismy w Pucharze Katalonii.
0
pospieszyliście się o 6 dni z tym tytułem :)
1
Pierwsza myśl to to ze gol Sezonu. Ale przypomniałem sobie bramkę Suareza. :) Messi jest wielki.
0
Nie mów mi tego...
Gmoch i Engel razem w studiu to najbardziej rakotwórczy duet jaki tylko istnieje.
2
Nie mogę się już doczekać analizy Engela..... kisne
0
Nie ma szans na amnestię. To już oficjalnie. Informacje te w rozmowie z Mundo Deportivo potwierdził sekretarz generalny FIFA, Jerome Valcke. - Nie chodzi o to, że sam prezydent Blatter nie chciałby jej dać, a po prostu dlatego, iż nie ma takiej możliwości prawnej - zapewnił.
Barça za pośrednictwem Josepa Marii Bartomeu i dyrektora Alberta Solera jest w ciągłym kontakcie z FIFA i nie spodziewa się amnestii. Ariedo Braida i pozostali członkowie komisji technicznej pracują nad transferami, które będą mogły zostać zrealizowane dopiero w styczniu 2016 roku.
Jedyną pozytywną rzeczą w tej całej historii, jest fakt, iż Barça znacząco poprawiła swoje relacje z FIFA, które teraz - według MD - są "normalne". Sam prezydent Blatter chciał wyjść z inicjatywą amnestionowania Barcelony, jednak brak możliwości zrealizowania tego potwierdził zarówno Valcke, jak i prawnicy, z którymi konsultował się kataloński dziennik.
4
Moja ciotka wróżbitka (notabene fanka Juventusu) przewiduje 3-1 dla Barcelony w finale LM. 4-0 w finale CdR i amnestię dla Barcelony.
Dzwoniła przed chwilą.
#potwierdzoneinfo
19
A czy Blatter nie obiecywał czasem amnestii dla Barcy? Chociaż z drugiej strony Tusk z Komorem też obiecywali....
0
O której są wybory dzisiaj?