0

Nie straciła tylko mogła zdobyć ;) Atletico było pierwsze trzy punkty przed Barcą. W bezpośrednich spotkaniach bylibyśmy lepsi :)

3

Kondominium niemiecko-rosyjskie pod żydowskim zarządem powierniczym.

5

Przełomowy tydzień! Koniec strajku, awans do finału, Real odpada i oby zwycięstwo ligi.

0

No Właśnie, podobno.

3

100 To bez przesady. Ale gdyby to było 50-60 To oczywiście że tak.

6

Real skończył się na Kill'em all.

11

I teraz Pogba nagle cacy.

0

Jezu już się zawrzyjcie z tym Pogbą....
Neymar, Messi, Suarez, Mascherano (!), Iniesta, Xavi nigdy nie rozegrali słabych spotkań nie? Bo to w końcu klasa światowa.
Pierwsi krzykacze....

0

Po prostu wiedziałem, że będzie karny :) Real wiedzie prym jeśli chodzi o to.

0

Ja obstawiam, że Ronaldo nie wytrzyma presji.

0


Ale inba. :D

0

Jeruna, Real zagra mega ofensywnie. Ciekaw jestem jak w środku pola sobie poradzą.
Czy Isco, Kroos, James postawią się Pirlo, Pogbie i Vidalowi :) Brzmi bardzo interesująco.

11

Zgrzeszyłem myślą, mową, uczynkiem i zaniedbaniem.
Postawiłem hajs na Real. Jeżeli wygra, będę szczęśliwy, bo zyskam trochę gotówki.
Jak przegra, będę jeszcze szczęśliwszy. :D
Strategiczna zagrywka a la Frank Underwood :D

0

To oficjalki?

0

Wywolalem tego posta chyba ;D

0

wiadomo w końcu kiedy będą te wybory w Barcelonie? Miały być 18 maja chyba.

1

Bez przesady. Nieustanne zganianie na sędziów już jest nudne

0

Kac morderca nie ma serca. Awans do finału ekscytuje ale pozostaje ten niedosyt

0

Manita jest tylko jedna. :-) jak matka. :D

0

Znowu czas w robocie się będzie dluzyl. W końcu się umówilem na operacje więzadeł w kolanie. ;DD Poczekam do listopada.

1

To już dziś Pany!!!!!!!!!!

1

Mile widziana Manita.

0

Wystarczy ze Barca strzeli jutro jedną bramkę, wtedy Bayern będzie musiał strzelic ich 5.

11

Czołem Wolnej Polsce!

0

Brawo ! Też mnie to zastanawia.
Autorze, daj źródło :)

15

Mój kumpel siedzący na co dzień w Barcelonie, mówi, że od wczoraj jak chodzi po knajpach to multum osób gada o Pogbie. Wszędzie gdzie nie był to jego temat.
A, że transfer, a, że z Verattim lipa i, że Pogba przyjdzie na 100%.
Ciekawe o czym wiedzą miejscowi o czym my nie wiemy

77

Ostatnie 7 spotkań we wszystkich rozgrywkach, bilans 25-0.
To jest coś niesamowitego.

43

W jednym tygodniu uciszony Muller i Ronaldo z całym Realem, coś wspaniałego :D

1

stare...

5

Pepe jest szalony....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?