jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie straciła tylko mogła zdobyć ;) Atletico było pierwsze trzy punkty przed Barcą. W bezpośrednich spotkaniach bylibyśmy lepsi :)
3
Kondominium niemiecko-rosyjskie pod żydowskim zarządem powierniczym.
5
Przełomowy tydzień! Koniec strajku, awans do finału, Real odpada i oby zwycięstwo ligi.
0
No Właśnie, podobno.
3
100 To bez przesady. Ale gdyby to było 50-60 To oczywiście że tak.
6
Real skończył się na Kill'em all.
11
I teraz Pogba nagle cacy.
0
Jezu już się zawrzyjcie z tym Pogbą....
Neymar, Messi, Suarez, Mascherano (!), Iniesta, Xavi nigdy nie rozegrali słabych spotkań nie? Bo to w końcu klasa światowa.
Pierwsi krzykacze....
0
Po prostu wiedziałem, że będzie karny :) Real wiedzie prym jeśli chodzi o to.
0
Ja obstawiam, że Ronaldo nie wytrzyma presji.
0
Ale inba. :D
0
Jeruna, Real zagra mega ofensywnie. Ciekaw jestem jak w środku pola sobie poradzą.
Czy Isco, Kroos, James postawią się Pirlo, Pogbie i Vidalowi :) Brzmi bardzo interesująco.
11
Zgrzeszyłem myślą, mową, uczynkiem i zaniedbaniem.
Postawiłem hajs na Real. Jeżeli wygra, będę szczęśliwy, bo zyskam trochę gotówki.
Jak przegra, będę jeszcze szczęśliwszy. :D
Strategiczna zagrywka a la Frank Underwood :D
0
To oficjalki?
0
Wywolalem tego posta chyba ;D
0
wiadomo w końcu kiedy będą te wybory w Barcelonie? Miały być 18 maja chyba.
1
Bez przesady. Nieustanne zganianie na sędziów już jest nudne
0
Kac morderca nie ma serca. Awans do finału ekscytuje ale pozostaje ten niedosyt
0
Manita jest tylko jedna. :-) jak matka. :D
0
Znowu czas w robocie się będzie dluzyl. W końcu się umówilem na operacje więzadeł w kolanie. ;DD Poczekam do listopada.
1
To już dziś Pany!!!!!!!!!!
1
Mile widziana Manita.
0
Wystarczy ze Barca strzeli jutro jedną bramkę, wtedy Bayern będzie musiał strzelic ich 5.
11
Czołem Wolnej Polsce!
0
Brawo ! Też mnie to zastanawia.
Autorze, daj źródło :)
15
Mój kumpel siedzący na co dzień w Barcelonie, mówi, że od wczoraj jak chodzi po knajpach to multum osób gada o Pogbie. Wszędzie gdzie nie był to jego temat.
A, że transfer, a, że z Verattim lipa i, że Pogba przyjdzie na 100%.
Ciekawe o czym wiedzą miejscowi o czym my nie wiemy
77
Ostatnie 7 spotkań we wszystkich rozgrywkach, bilans 25-0.
To jest coś niesamowitego.
43
W jednym tygodniu uciszony Muller i Ronaldo z całym Realem, coś wspaniałego :D
1
stare...
5
Pepe jest szalony....