3

Heheszki. Dobra nasza.

1

Wiedziałem. ;)))

2

Wynik cieszy, gra umiarkowanie. Czekamy na krok Realu.

0

Apeluję o nie trollowanie i nie irytowanie userów :)
Z wyrazami braku szacunku,
J.

2

Dobrze, za 3 minutki początek transmisji, zatem klasycznie:
1. Pstryk piwko
2. Pstryk telewizorem
3. Pstryk dekoderem
4. Pstryk Manita (oby)

1

Wyczuwam 100 okejek...

2

*Niewykorzystane

I to nie jest cytat Szpakowskiego, tylko panujące dłuższy czas stwierdzenie, które nie raz już znalazło sobie oparcie.

0

Bayern dostaje wciry od Augsburgu. W dodatku ten drugi nie trawił Karnego :D masakra.

0

jesteście tak samo pewni zwycięstwa jak w poprzedniej rundzie, co poniektórzy...

0

Martino

0

Komentarz usunięty

0

A moim zdaniem składzior będzie taki:
Bravo, Alves, Bartra, Pique, Alba, Sergio, Xavi/Iniesta, Rafinha, Messi, Neymar, Suarez.

3

Ma ktoś może filmik z bramkami z Bayernem z komentarzem TVP? :D Bo szukam szukam i nie mogę znaleźć. Tylko i wyłącznie z Canal + Sport mam.

0

to ja już wolę Strootmana

0

Veratti też jest genialny i młody.
Pogba dałby trochę więcej do gry w powietrzu i w sile. Nie wiem za ile PSG by Verattiego wypuściło, ale pewnie też za okolice 60 mln.

5

Byłby dobrym politykiem.

0

Jeśli wybierze kasę to śmiało do PSG.
Natomiast jeśli projekt sportowy to Barcelona ewidentnie :D

3

Chciałbym mieć w życiu tylko i wyłącznie takie dylematy - Pogba czy Veratti....

0

Co to za przelicznik?
Pogba ma 21 lat. Jest młody, ma ogromny potencjał i cała kariera przed nim. Tacy piłkarze są w cenie.
Gra w reprezentacji, zdobywa tytuły w Europie z Juventusem.
Neymar który grał w Brazylii też był drogi ;)

0

To nie był pierwszy sezon Alexisa

0

I powtórzę tylko swoje słowa- Dlatego właśnie demokracja to najglupszy ustrój na świecie.

19

Dla Ciebie Leo nie ma trudnych terenów.

19

I dlatego właśnie demokracja to najglupszy ustrój na świecie.

2

Czemu Rakitic gra tak wspaniale tylko w Mega ważnych spotkaniach?

0

a PK to też RFEF?

2

Sytuacji nie brakuje. Mieliśmy cztery setki. Martwi mnie Suarez który gra kupę słonia.

1

No to jazda Barcelono ! Zalicz Bayern!

0

Czepialski jak Ballack w 2009 w drugim meczu półfinałowym :P

0

Mathieu ma kontuzję jakby co.

0

Jak Rasiak :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?