jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Heheszki. Dobra nasza.
1
Wiedziałem. ;)))
2
Wynik cieszy, gra umiarkowanie. Czekamy na krok Realu.
0
Apeluję o nie trollowanie i nie irytowanie userów :)
Z wyrazami braku szacunku,
J.
2
Dobrze, za 3 minutki początek transmisji, zatem klasycznie:
1. Pstryk piwko
2. Pstryk telewizorem
3. Pstryk dekoderem
4. Pstryk Manita (oby)
1
Wyczuwam 100 okejek...
2
*Niewykorzystane
I to nie jest cytat Szpakowskiego, tylko panujące dłuższy czas stwierdzenie, które nie raz już znalazło sobie oparcie.
0
Bayern dostaje wciry od Augsburgu. W dodatku ten drugi nie trawił Karnego :D masakra.
0
jesteście tak samo pewni zwycięstwa jak w poprzedniej rundzie, co poniektórzy...
0
Martino
0
Komentarz usunięty
0
A moim zdaniem składzior będzie taki:
Bravo, Alves, Bartra, Pique, Alba, Sergio, Xavi/Iniesta, Rafinha, Messi, Neymar, Suarez.
3
Ma ktoś może filmik z bramkami z Bayernem z komentarzem TVP? :D Bo szukam szukam i nie mogę znaleźć. Tylko i wyłącznie z Canal + Sport mam.
0
to ja już wolę Strootmana
0
Veratti też jest genialny i młody.
Pogba dałby trochę więcej do gry w powietrzu i w sile. Nie wiem za ile PSG by Verattiego wypuściło, ale pewnie też za okolice 60 mln.
5
Byłby dobrym politykiem.
0
Jeśli wybierze kasę to śmiało do PSG.
Natomiast jeśli projekt sportowy to Barcelona ewidentnie :D
3
Chciałbym mieć w życiu tylko i wyłącznie takie dylematy - Pogba czy Veratti....
0
Co to za przelicznik?
Pogba ma 21 lat. Jest młody, ma ogromny potencjał i cała kariera przed nim. Tacy piłkarze są w cenie.
Gra w reprezentacji, zdobywa tytuły w Europie z Juventusem.
Neymar który grał w Brazylii też był drogi ;)
0
To nie był pierwszy sezon Alexisa
0
I powtórzę tylko swoje słowa- Dlatego właśnie demokracja to najglupszy ustrój na świecie.
19
Dla Ciebie Leo nie ma trudnych terenów.
19
I dlatego właśnie demokracja to najglupszy ustrój na świecie.
2
Czemu Rakitic gra tak wspaniale tylko w Mega ważnych spotkaniach?
0
a PK to też RFEF?
2
Sytuacji nie brakuje. Mieliśmy cztery setki. Martwi mnie Suarez który gra kupę słonia.
1
No to jazda Barcelono ! Zalicz Bayern!
0
Czepialski jak Ballack w 2009 w drugim meczu półfinałowym :P
0
Mathieu ma kontuzję jakby co.
0
Jak Rasiak :p