0

W finale z Realem będzie więcej :P

0

Ehh, jeszcze tylko 8 meczy i koniec sezonu ;(( Ależ to szybko zleciało... Niedawno graliśmy sparing z Napoli...

1

Polkneliscie wszystko jak gęsi xD haha

0

Liczę również na Debiut Vermaelena. Na pewno dostanie aplauz jak wejdzie jako zmiennik. :-)

0

Mam nadzieję że pukniemy Getafe. Real gra z Almeria więc obstawiam w ciemno ze wygra. Nie ma marginesu błędu.

0

I dobrze by się stało. Nie ma godnego zastępcy a Danilo przeszedł do Realu ;(

3

Szacun dla Celty, ależ grają !

0

Bedzie remis 4-4. Musi byc.

1

Może w końcu debiut.... Dobry letni transfer, Zubi wyprzedził rzeczywistość.

0

Wiesz, Modric też miał wrócić słaby a jak się okazało zaraz po kontuzji ciągnął grę Realu.

0

A kto wie co krzyczał Alba? Może krzyczał: Ja chcę czerwo ja chcę czerwo?

3

Naucz sie pisac :P

0

Zasluzone? Przeciez nie bylo roznego.

0

No to teraz trzeba uwazac 50 razy bardziej.

0

Móglby Bartra w koncu swoja szanse dostac.

0

Isco może być PRAWIE (bo nikt nie będzie) następcą Iniesty.

6

Ogląda ją sobie z góry :)

1

Tytuł jak u jakichś ziomków z blokowiska ;D

0

Ciekawe który zespół będzie miał większe posiadanie, myślę jednak, że Bayern. :) Barca musi cisnąć kontry. Ale to cisnąć tak jak z Atletico w PK :)

6

Real póki co po najmniejszej linii oporu. Atletico zawiodło.

0

Z punktu marketingowego najlepiej oplacalnym byłby pojedynek Barcy z Realem. Dwumecz, zawsze setki milionów widzów.

1

Wyczuwam Bayern tak że hej... co to by był za mecz... wojna filozofii.

0

Moim zdaniem Real nie przejdzie Juventusu ani nas. Co do Bayernu to mozna gdybac.

3

Moim zdaniem Bayern. Pep pewno ma miliard pomysłów jak powstrzymać Barce. Zna tu wszystkich.

0

Neymar bryluje, Pique irytuje.

0

A mądry Jacob mówił że Bayern odrobi. :-)

31

Z ter Stegena będzie kiedyś bramkarz pokroju Neuera.

4

No, za dużo zróżnicowanego słownictwa nie ma...

0

No jak Porto strzeli bramkę to Bayern będzie musiał strzelić cztery. Bayern stać na remontadę. ja bym ich nie skreślał :)

0

Real bez Modrica jest jak Barca bez Messiego. Totalnie niepoukładany. Dlatego zamiast Realu wolałbym w półfinale np Juve, albo Atletico.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?