jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W finale z Realem będzie więcej :P
0
Ehh, jeszcze tylko 8 meczy i koniec sezonu ;(( Ależ to szybko zleciało... Niedawno graliśmy sparing z Napoli...
1
Polkneliscie wszystko jak gęsi xD haha
0
Liczę również na Debiut Vermaelena. Na pewno dostanie aplauz jak wejdzie jako zmiennik. :-)
0
Mam nadzieję że pukniemy Getafe. Real gra z Almeria więc obstawiam w ciemno ze wygra. Nie ma marginesu błędu.
0
I dobrze by się stało. Nie ma godnego zastępcy a Danilo przeszedł do Realu ;(
3
Szacun dla Celty, ależ grają !
0
Bedzie remis 4-4. Musi byc.
1
Może w końcu debiut.... Dobry letni transfer, Zubi wyprzedził rzeczywistość.
0
Wiesz, Modric też miał wrócić słaby a jak się okazało zaraz po kontuzji ciągnął grę Realu.
0
A kto wie co krzyczał Alba? Może krzyczał: Ja chcę czerwo ja chcę czerwo?
3
Naucz sie pisac :P
0
Zasluzone? Przeciez nie bylo roznego.
0
No to teraz trzeba uwazac 50 razy bardziej.
0
Móglby Bartra w koncu swoja szanse dostac.
0
Isco może być PRAWIE (bo nikt nie będzie) następcą Iniesty.
6
Ogląda ją sobie z góry :)
1
Tytuł jak u jakichś ziomków z blokowiska ;D
0
Ciekawe który zespół będzie miał większe posiadanie, myślę jednak, że Bayern. :) Barca musi cisnąć kontry. Ale to cisnąć tak jak z Atletico w PK :)
6
Real póki co po najmniejszej linii oporu. Atletico zawiodło.
0
Z punktu marketingowego najlepiej oplacalnym byłby pojedynek Barcy z Realem. Dwumecz, zawsze setki milionów widzów.
1
Wyczuwam Bayern tak że hej... co to by był za mecz... wojna filozofii.
0
Moim zdaniem Real nie przejdzie Juventusu ani nas. Co do Bayernu to mozna gdybac.
3
Moim zdaniem Bayern. Pep pewno ma miliard pomysłów jak powstrzymać Barce. Zna tu wszystkich.
0
Neymar bryluje, Pique irytuje.
0
A mądry Jacob mówił że Bayern odrobi. :-)
31
Z ter Stegena będzie kiedyś bramkarz pokroju Neuera.
4
No, za dużo zróżnicowanego słownictwa nie ma...
0
No jak Porto strzeli bramkę to Bayern będzie musiał strzelić cztery. Bayern stać na remontadę. ja bym ich nie skreślał :)
0
Real bez Modrica jest jak Barca bez Messiego. Totalnie niepoukładany. Dlatego zamiast Realu wolałbym w półfinale np Juve, albo Atletico.