jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Obaj bardzo ładnie się rozwijają. Lepsze takie wzmocnienie teraz jak żadne. Zwróć uwagę, że stracimy Xaviego, a Iniesta od dawna już nie błyszczy. Ograniczając się do samego Rakitica i Rafinhi na chwilę obecną przyniesie nam zgubę.
2
Przyjdzie Halilovic, dojdzie Denis Suarez, DAJ BOŻE dojdzie Pogba, i powinno być lepiej. Nie smutaj :)
2
Druga połowa lepsza od pierwszej. Neymar w pierwszej zupełnie niewidoczny, w drugiej coś tam już zaczął grać ale też bez fajerwerków.
Suarez słabo. Pique czyścił w obronie.
3
Na Rakitica nie było tak wielu hejtów wcale, nie przesadzaj. Suarezem się wszyscy jarali odkąd zaczął asystować, więc też bez sensu.
Zgodzę się co do Mathieu.
1
Celta zagrała świetne spotkanie. Nie zdziwiłbym się gdyby był remis.
0
Wczorajszy mecz był bardzo żenujący w naszym wykonaniu. Na plus to chyba jedynie wyszedł Pique. Otrząśnij się Barco, bo Paryż nadchodzi...
0
A czy to jest krytyka czy bezmózgie hejtowanie?
1
A to żeby kibicować to nie wolno krytykować?
1
Dzisiaj Barcy brakuje trochę wszystkiego ;// dosłownie.
0
Rafinha Niewidinhia.....
0
Z przyjściem Pogby coś czuję, że będzie tak samo jak z Fabregasem :P Też co chwilę zaprzeczanie przeplatające się z potwierdzaniem. Oby zakończyło się to równie pozytywnie.
0
A byłeś kibicem Grenady? :D
1
Swoją drogą jeśli to info o Pogbie jest prawdziwe, to będę szczęśliwy. Bardzo szczęśliwy.
0
Przecież to info jest od samego sportu. Mecz jest ważniejszym tematem na okładkę niż nieoficjalne info o Pogbie.
19
Iniesta z Chelsea na Stamford Bridge :D Widok Andresa w stanie takiej ekstazy jest nieczęsty :D
0
Niektorzy boja sie zmian niestety
0
Nic już na to nie poradzę :) A czemu Cię przeraża?
0
"To boczny obrońca, który może nam pomóc w pewnym momencie sezonu"
Ciekawe w jakim. Za rok w Pucharze Katalonii? Szanuję Douglasa, byłby wzmocnieniem dla wielu klubów, ale nie dla drużyn pokroju Barcy. Może do Barcy B by się bardziej nadał.
0
Nie ma zdjęcia, na którym Lucho by mnie nie przerażał o.O
0
Bravo, Alves, Mathieu, Bartra, Adriano, Busquets, Rakitic, Rafinha, Suarez, Leo, Neymar.
Tak moim zdaniem będzie :P zobaczymy
0
to niewiele w sumie
0
ło jezusie. Ciekawe zatem ile hajsu będzie zarabiał u ciapatych jeśli w ogóle tam przejdzie.
1
Przyszłej jesieni ;DD Przecież to jest już zabawne.
0
Ależ oczywiście, że tak mój drogi. Nie ma oparcia na ocenieniu go. Całkowicie się z Tobą zgadzam. "Po owocach ich poznacie" jasne, że tak. Może to efekt, moich złudnych, albo podstawnych nadziei? Kto wie? Fakt faktem, że Zubi najlepszy nie był. Może dałem się wciągnąć w tą polemikę i nakręcanie medialne jaki to Braida dobry nie jest. Nie mniej jednak, powtórzę jak mantrę "po owocach ich poznacie", to będzie kluczowe. Zubiego i Bartomeu wraz z Rosellem poznaliśmy, Laportę też. Pytanie jest proste. Co gorsze? Bowiem pytanie co lepsze jest dość nieadekwatne.
0
Pewnie, że ten kto wygra wybory weźmie swoich ludzi. To jest oczywiste. Analogia do polskiego parlamentu ;)
Nie mniej jednak, jakoś pozytywniej odbieram Braidę. Być może to przez to, że nie przepadam za Zubim. Ale to już taka dygresja.
Pogba jest realnym wzmocnieniem, o ile nikt go w te lato nie wykupi. A prawdopodobieństwo tego jest bardzo spore. Dlatego dobrze by było sie z nim jakoś dogadać. Wykupić, wypożyczyć i o.
0
Nie miał za bardzo jak się wykazać jak do tej pory.
2
Zubi miał bardzo kontrowersyjne transfery. Oczywiście kupno Suareza - super, Bravo, ter Stegena, Rakitica, Halilovica, ekstra. Tylko zastanówmy się ilu z nich było koniecznością, ilu było zachcianką trenera, a ilu tak na prawdę zaoferował Zubi.
Bramkarze byli koniecznością, o Suarezie specjalnych raportów zdawać nie trzeba, bo to klasa światowa.
Dodajmy do tego chociażby transfer Douglasa, chorego Vermaelena, Mathieu i sprzedaże Thiago, Fabregasa (z czego akurat się cieszę) czy Alexisa. Tak wiem, że z jednej strony to była konieczność przy kupnie Suareza. Wszystkie jego aferki ze spaniem na meczach, z wakacjami w trakcie sezonu.
Zubi byłby dobrym trenerem bramkarzy. Braida nie dość, że ma znajomości (bardzo dużo znajomości) to jeszcze jest profesjonalistą w tej dziedzinie, w porównaniu do Zubiego.
0
Jeśli sprzedadzą Khedirę (który mówił, ze zamierza odejść), to zostanie im jedynie Illara jako jedyny nominalny DM.
0
Nie obejdzie się również bez sprzedaży Pedro, jeśli zamierzamy takie zakupy robić.
btw. Widzimy kolosalną, galaktyczną różnicę między Braidą a Zubim. Niebo a Ziemia.
0
Felipe Anderson jest wart 15 milionów, patrząc na to, że ma kontrakt do 2020 roku, to do kupienia będzie za około 25-30 pewnie. Pogba wątpię żeby odszedł taniej niż za 60 mln, to już jest conajmniej (moim zdaniem przynajmniej) 85 milionów, za dwóch pomocników. Super, tylko dodajmy jeszcze do tego prawego obrońcę, to wyjdzie około 100 mln. Uwzględniając oczywiście zakaz transferowy. Każdego zawodnika będzie trzeba ugadać, żeby dołączył do klubu w styczniu 2016 po ówczesnym wypożyczeniu.
Ciężka sprawa, dodając fakt, że o Pogbę na 100% będą się kluby zabijały.