jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chyba raczej w 1/4.
0
Meczyk Sociedad z Villarrealem pierwsza klasa :)
0
Ja o tym wiem... nawet pisałem komentarz że Barca gra zaraz po Realu i obie transmisje będą na TVP Sport. Po prostu ze zmęczenia napisałem dziś. A miałem na myśli, że w chwili obecnej.
1
A no oczywiście, że jutro. Nie wiem czemu napisałem dziś xd
0
Zaraz, bez HBO też płaciłem 100 i teraz z dwa miechy temu mi to dorzucili.
Ja mam jeszcze jakieś pakiety z National Geographicami HD, Discovery, i tak jakoś wychodzi.
4
Kto wie, może już zrobili ;))))
0
Dziś wystarczy, że Atletico strzeli jedną bramkę. Real już by musiał walnąć 4.
Ale wydaje mi się, że wszystko się skończy na karnych i wygranej Realu.
0
Ja mam pakiet Optimum, z pakietami HBO i Canal + i płacę stówkę. Z tym, że ja mogę mieć trochę taniej, bo już od 2009 jestem w cyfrze.
0
A czemu nie? Jesteśmy obserwatorami, od ocenę powinno podchodzić wszystko, nawet wybór składu przez trenera.
9
Pisałem to pod innym tematem, ALE!
Zgłaszam wniosek formalny, o wstawienie możliwości oceny pracy sędziów w trakcie meczu. Minus za "faul" Messiego, z którego został podyktowany karny, jest sprawą karygodną!
0
Jeżeli jest minus dla Leo za 77 minutę, to zgłaszam wniosek formalny o umożliwienie oceny pracy sędziów w trakcie meczu.
Żenada.
1
i tak powinno byc.
0
0
Wyślę CV może mnie zatrudnią chociaż jako sprzątacza. Konserwator powierzchni płaskich, czy coś w tym stylu. Oni pewnie tam zarabiają z 3 tys. euro na miesiąc xd
0
Kogo by nie powołali, to po wyborach i tak będzie kto inny, więc co o za różnica? Co takiego zrobi w tej chwili nowy dyrektor ds. sportowych? Nic.
0
Nagrał ktoś może te dziwne dźwięki redaktora Eurosportu? Jestem ciekaw o co chodzi xd
0
Głosowanie sie skończyło już jakoś w listopadzie/grudniu. Więc wszystko już jest wiadome kto wygrał ;) Trzeba czekac na przecieki.
0
tak o 18:30 eurosport
1
ale czad. nie znalem tego xD
1
Ribery wcześniej wygrał LM i był trzeci.
5
I tak wygra PSL.
0
Atletico teraz gra efektywniej od Realu Mourinho.
Simeone to szkoła Mourinho więc nie ma za bardzo co się zastanawiać. Środki do motywacji pewno mają podobne ;)
0
W czwartek o 20 na TVP Sport leci Real Madryt - Atletico, a o 22 Elche - Barcelona :)
6
Typowy Undiano ;)
3
Proszę jaka niespodziewana zmiana nastawienia :) Hipokrytes.
0
Ciekawi mnie tylko Neymar. Czy wyjdzie na drugą połowę.
1
Barca gra rewelacyjnie. Potrafią się chłopaki zmobilizować.
0
Tak gra jak jest Enrique?
2
Gdzie są hejterzy?
1
Tyle w Was wiary co w kupie słonia.