0

chociaz na jednej stronie pisze ze Messi ma wiecej wolnego ale Pep mu powiedzial ze ma byc gotowy na mecz z Levante wiec pewnie bedzie siedzial na lawce. A w obronie zapewne wyjdzie Abidal i Fontas bo Milito jest dopiero co po kontuzji a w Pucharze Krola Pique z Abidalem. Bez paniki, Pozdrawiam;]

0

Messi nie zagra bo dostal dluzsze wolne od Pepa. O obrone nie ma co sie martwic.Abidal swietnie sobie radzi zreszta Fontas tez a Levante to nie jakis przeciwnik z wyzszej polki.

0

no wlasnie zagra Abidal z Milito lub z Fontasem. A Puyol niech sie leczy i odpoczywa juz sobie radzilismy bez naszych 2 najlepszych stoperow. A Milito musi w koncu tez cos pograc;] Zreszta niewaiadomo kiedy odbedzie sie mecz z Levante;]

0

juz wole to logo niz sprzedarz jakiegos naszego zawodnika.

0

City by chcialo miec kazdego naszego zawodnika. Sam Rosell mowil ze on zdecydowal sie na reklame aby nie trzeba bylo sprzedawac zawodnikow. Wiec to jest plotka a wogole Iniesta i Pep musieliby wyrazic zgode co sie napewno nie wydarzy.

0

a myslalam ze GD nauczylo pana chociaz troche pokory ale widze ze 5-0 to za malo ;]

0

to byl wazny mecz na szczescie wygrany;] mam nadzieje ze takie cyrki z dojazdem juz sie nie powtorza.

0

teraz Pep przekaze cenne rady strzelimy jeszcze jedna badz dwie bramki i 3 pkt na nasze konto.

0

mecz zapewne bedzie o 21 bo pilkarze Barcelony musza sie rozgrzac i przygotowac do meczu.

0

mecz zapewne bedzie o 21 bo pilkarze Barcelony musza sie rozgrzac i przygotowac do meczu.

0

gdzie Real mial grupe smierci? Milan moglbyc jedynym zagrozeniem a on i tak nic nie gral. Mowilam ze prawdziwa sile Realu zobaczymy dopiero z Barca i tak tez sie stalo.;]

0

moze byc trudny bo to trudny teren. Nie martwilabym sie zmeczeniem bo zawodnicy i trener sa napewno niezle wkurzeni i to im doda sily;] Vamos Barca!

0

nie panikujcie. Messi trenuje na silowni wiec pewnie odczuwa lekki dyskomfort ktory Xavi odczuwal ciagle i grał ;] Zrsezta jak Messi odpocznie z Osasuna to nic sie nei stanie;]

0

Messi musi cos strzelic zeby skonczylo sie gadanie. Gra jest dobra Pep musi im tylko uswiadomic ze jest jeszcze 2 polowa i maja zagrac ja tak dobrze jak 1. Vamos Barca!

0

niech gra Busi. Pep specjalnie dal mu odpoczac aby byl gotowy na 100% na Real. I napewno w ataku bedzie gral pedro Messi i Villa

0

juz w tamtym roku jak Real wygrywal po 6:0 to wiekszosc mowila(oprocz kibicow Barcelony) ze to Real wygra ze ma silna druzyna a bylo na odwrot. Jesli Barcelona wyjdzie optymalnym skladem i zagra na swoim poziomie to z pewnoscia wygramy;] Vamos Barca!

0

ja bym nie byla az takim optymista. Zadowoli mnie kazda wygrana jednakze zlanie Realu z Mourinho na czele to byloby cos niesamowitego;] W Barcelonie duzo zawodnikow ma cos do udowodnienia: Messi(nie strzelil jeszcze bramki Mourinho) Villa powinnien strzelic(jak Ibra rok temu) a Busi i Ronaldo maja na pienku wiec moze byc ciekawie xdd O Pepa sie nie boje bo on jest strasznie cierpliwy i spokojny;] VeB!

0

nie doslownie ze sa sredniakami tylko ze to pilkarze bez charakteru ;] A Villa pasuje do Barcelony jest skromny, wiedzial od poczatku ze to Messi ma strzelac bramki i ze ejst najwieksza gwiazda tego zespolu a Ibra nie mogl sie z tym pogodzic

0

dajmy Villi spokoj ;] on nie bedzie strzelal co mecz. Wazne aby trzelal w waznych meczach.

0

w lidze Higuain ma tyle samo bramek co Villa ;]

0

Guardiola nie komentuje sedziow bo pewnie nie chce znow placic kary i siedziec na trybunach.A najwazniejsze ze wygralismy. Pique chyba mial racje. Mam nadzieje ze takich kabaretow w wykonaniu sedziow juz nie bedzie.

0

dziwni jestescie najpeir krytykujecie Pepa ze nie robil transferow i zarzucacie mu waska kadre a teraz nie chcecie nowych zawodnikow??

0

Pique ma po czesci racje ale lepiej niech wezmie przyklad z kolegow i trenera i gra swoje a na Real sie nie oglada bo i tak wygra lepszy. Troche go rozumiem bo tez bym sie wkurzyla gdybym dostawala kare(zolte kartki) za nic.

0

Nolito chyba zmienil zdanie co do swoich planow po wypowiedzi Guardioli. Zawodnicy ktorzy niedlugo zostana wprowadzeni do naszego skladu to z pewnoscia Nolito,Thiago, Fontas i za jakis czas Bartra. O przyszlosc nie musimy sie martwic

0

ale wy jestescie ;/ Ozil by i tak duzo nie gral wiec by sie tylko marnowal bylby tak samo wolno wprowadzany do zespolu jak Thiago ktry przynajmniej rozumie nasza gre. Za rok jeszcze bedziecie chwalic Pepa ze jednak dal Thiago. Pedro odrazu nie zostal naszym podstawowym zawodnikiem. Troche cierpliwosci i zaufania do naszego trenera.

0

przeciez Pinto moze sobie robic w tej bramce co chce to jest jego twierdza. I watpie zeby jego gwizd byl taki jak sedziego.Poprostu ten napastnik musi miec na kogo zwalic wine za to co zrobil

0

powinnismy tak samo oceniac wszytskich pilkarzy. a ja widze ze Messi nawet jak gra gorzej od jakiegos zawdonika to tego nie widzicie. Villa z Valencia byl lepszy od Messiego a nie strzelil gola bo pewnie nie zabardzo chcial go strzelic Valenci i to go paralizowalo.

0

nie mowcie ze Barca nie ma motywacji. Mamy pecha bo wiekszosc pilkarzy bylo na Mundialu i moga nie miec formy ale wszystko wroci do normy. Jakby zawodnicy nie mieli motywacji to bysmy nie otrzasneli sie w 2 polowie. Vamos Barca!

0

a ja sadze ze dobrze ze nie ma Ibry. A Bojan wam wszystkim udowodni ze jet dobry! on jest mlody i nie ebdzie gral caly zcas na wysokim poziomie musi jezscze duzo pracowac.

0

pensje nie byly wyplacone niektorym pilkarzom za czerwiec a nie od grudnia. A ten kredyt nie jest brany tylko na pensje. Poczekajcie az Rossel powie na co a nie wypisujcie glupot.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?