jajeczko_9002
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Jaworzno
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nie wierzcie we wszytsko co pisze prasa. O ile wiem to taki dlug juz mielismy i nie zrodzil sie wczoraj. Rossel musi teraz zacisnac pasa i uwaznie dysponowac kasa. nie tylko Barcelona ma dlugi wiekszosc dobrych klubow je ma.
0
nie wierzcie we wszytsko co pisze prasa. O ile wiem to taki dlug juz mielismy i nie zrodzil sie wczoraj. Rossel musi teraz zacisnac pasa i uwaznie dysponowac kasa. nie tylko Barcelona ma dlugi wiekszosc dobrych klubow je ma.
0
ja tam wole Pepa od Mourinho. Moze Pep nieejst jakims wielce swietnym strategiem ale jest mlody i jeszcze sie nauczy. I Pep jest dobrym motywatorem i umie podniesc druzyne na duchu i co najwazniejsze identyfikuje sie z gra Barcelony jaka kazdy prawdziwy kibic kocha.
0
rozumiem ze jedziecie po Ibrze bo teraz jest bez fomry ale nie robcie z niego beztalencia pilkarskiego! Ibra nie gra najlepiej bo jeszcze sie nie wgral w taktyke Barcy! Dajmy mu jeszcze czas.