0

Messi nie lubi grać na prawej? To dlaczego do czasu odejścia Eto'o ciągle tam grał? ...

0

@ekztrakt i dlatego ma grać pomocnik na pozycji fałszywej "9"? Jak mają nie grać nazwiska to proponuję atak Ney-Messi-Munir, a Rafinha jako zmiennik Iniesty bądź Rakiticia.

0

Destro i Orzech chyba nie za bardzo ogarnęli co napisałeś. Dopisują coś czego nie było... On tylko napisał, że nie podoba mu się decyzja LE że Masche zagrał na ŚO, gdzie tu coś o zwolnieniu jest? Albo zwolnieniu po dwóch meczach? Nie kumam niektórych...

0

Pep trenuje drugą drużynę... No trzecią biorąc pod uwagę Barcę B, Mou Porto(z dołka?), Chelsea(z dołka), Inter, Real - to drużyny z dołka? Nie sądzę... To topowe drużyny w swoich ligach!

Chelsea jest bardzo bogata i to twoim zdaniem drużyna z dołka? Wystarczy przejrzeć jej skład i jest porównywalny do Bayernu czy Barcy...

Kompletnie nie ogarniam twojego komentarza..

I Mou i Pep to znakomici trenerzy! Mam nadzieję że Enrique też do nich dołączy :)

1

@destro moim zdaniem bardzo dobry argument. Czy kibic dba o finanse klubu? Dba chyba o to, żeby kibicować swojej drużynie i świętować jej sukcesy?

Chyba, że to ja jestem jakiś dziwny...

1

Moim zdaniem to nie zda egzaminu. Wolałbym Alba-Verma-Mathieu-Piszczek, moim zdaniem zdecydowanie bardziej solidna obrona. No i Masche na def mid'e. Piszczek już kilka razy zatrzymał Ronaldo i w tym sezonie do tego również by się przydał. Jak wróci do dyspozycji sprzed kontuzji to jest bardzo dużo warty.

1

Mam nadzieję, że odejdzie z pomysłem z 3 obrońcami, gdzie wtedy miałby grać Alba? Montoya? Adriano?

A jak jeszcze przyszedłbym Piszczek to co wtedy? Trójka obrońców i czterech bocznych na ławce? Bez sens... Poza tym, serio chcecie tak Cuadrado? Skrzydłowego na obronę? Mi osobiście ten pomysł się nie za bardzo podoba. Chociaż cena 35 mln za piszczka też jest przesadzona. Jedno jest pewne, jeżeli go kupią to będzie to najdroższy polski zawodnik.

0

Słyszeliście coś o tym, że ktoś z Barcy jest w Dortmundzie i prawdopodobnie przyjechali po... Łukasza Piszczka?

Nie wiem czy to plotka czy nie...

2

No właśnie o to chodzi :) Żeby przychodzili ludzie bez sukcesów, którzy są głodni tych pucharów!

0

Przez niektórych to chyba już został sprzedany... Dla polskich kibiców Barcy, każdy musi być idealny, jak nie to po prostu wiesza się na nim psy i go sprzedaje od razu(krytykując czy okazji zarząd, że jak go sprzeda to za mało kasy)

Coś takiego się robi, po błędzie w przedsezonowym meczu, smutne :/

1

Chyba, że sam chciałby odejść :) To wie aktualnie chyba tylko on.

0

Jak to za kogo? Są trzy miejsca w ataku tak? To, że Messi wystawiany jest na szpicy, nie znaczy, że musi tam grać. On i tak jest takim wolnym elektronem, może grać na prawej stronie, tak jak grał kiedyś, bo wtedy nie kryłoby go 2/3 zawodników, miałby przez to trochę więcej miejsca. A RVP za jednego z trójki Pedro/Alexis/Neymar na pewno by grał. Myślę, że większość grałby w podstawowej 11... więc kompletnie nie rozumiem tego co piszesz :/

0

http://event-futbol.bl.ee/

Już 1:0

Tu macie streama który się nie zacina, jak ktoś jeszcze nie znalazł. Z polskim komentarzem

0

http://event-futbol.bl.ee/ jak ktoś nie ma relacji to zapraszam, bo bez ścinek!

0

http://event-futbol.bl.ee/

Jeżeli ktoś nie ma jeszcze transmisji to tutaj macie i po polsku i po angielsku w dobrej jakości, zero ścinek, zero płacenia itp.

Zapraszam :)

0

Ja nie rozumiem... Czy oni sobie żartują czy piszą serią? Bo wychodzi na to, że sami tych wszystkich fauli nie przejrzeli :/

0

http://event-futbol.bl.ee/

Jeżeli ktoś nie ma relacji, to tutaj jak na razie niezła jakość i bez ścinki, żadnych rejestracji, żadnych esów, po prostu LIVE z meczu :)

0

"choć charakteryzuje się taką samą typologią i dotyczy tej samej nogi,"

Tak...

0

Jeju :/ Te koszulki z roku na rok wydają mi się gorsze :/

0



Obstawiajcie wynik i strzelców! :)

0

Zamiast Pedro postawiłbym na Tello, nie wiem jak wy. No i Montoya za alves'a może?

0

Według mnie Messiemu nie należy się ten tytuł. Bo poprzedni sezon znakomity z jego strony nie był. Byli gracze którzy lepiej sobie radzili. Niestety, ale taka prawda :/

0

Chyba normalne, że szukają pozytywów jego występów. Jako Polacy kibicują Polakom, to chyba normalne?

0

Kiedyś przecież był podobny pomysł, żeby grać 4:2:4, Messi, Ronaldinho, Henry, Eto'o. Niestety Frank nie wierzył już w Ronniego, a ten sam niestety trochę olewał i nic z tego nie wyszło. Grali też wtedy bodajże bez defensywnego pomocnika. Niestety taktyka nieopłacalna, ale na pewno bardzo widowiskowa. :)

0

Widzisz, tobie to zajęło pewnie 5 minut, a naszym kochanym zarządcą Barcy 2 miesiące i mają tylko 2 nazwiska... Sakho, Alderweireld(solidny Bel, jak zresztą ich większość ostatnio) czy de Vrij do zawodnicy o wiele lepsi od Bartry którzy jakby dobrze się zaaklimatyzowali będą stanowić o sile obrony na długie, długie lata...

0

Nie rozumiem za co daliście mu te minusy :/

Bojan został w pośpiechu wprowadzony do pierwszego składu i skończyło się jak się skończyło, dlatego Miki(trudno to powiedzieć, ale...) ma racje :)

0

Radość Messi'ego - Bezcenne :)

0

Wow :) To mogło się podobać :) El capitano numero duo :) Xavi :)

0

Dawaj Barca! Wierzę do końca! Kto ze mną? Bo mam nadzieję, że każdy kibicuje do 90 minuty(plus doliczony czas gry)! :)

VEB!

0

Ta... I teraz chcą wywalczyć karnego. Przykro mi to mówić, ale jako 7 letni fan Barcy wstydzę się za wymuszanie karnych...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?