jakdiablo5
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale głupoty niektórzy wypisują, typu: te 8 pkt nic nie znaczy... Jeju, czy dla was "Wielcy Kibice Barcy" max 2 letni Barca MUSI wygrać każdy mecz? Nie ma takiego klubu który wygrywa każde spotkanie. A poza tym, mecz się nie skończył. Czekam tylko na komentarze typu: sprzedać messi'ego, zwolnić Tito... Porażka niektórzy, naprawdę wstydzę się za tego typu kibiców...
0
Wystarczy ich przycisnąć 2-3 szybkimi akcjami i bramka na pewno wpadnie. Naprawdę to nie jest takie trudne. Zresztą teraz widzieliście, Barca trochę przyspieszyła i już problemy Granady.
0
Ci wszyscy co piszą, ze Messi na wszystkich zły, sam nie gra itd... Graliście kiedyś w meczu? Nie koniecznie 100% profesjonalnym. Ja grałem i takie "OPIERD******" kolegów, nie ważne jak oni doświadczeni, dobrzy i wgl zajebiści są jest dobre! Ja podczas swojego pierwszego meczu jako DM(Defensywny pomocnik jakby ktoś nie wiedział) dostawałem sporo porad od środkowego obrońcy, skończyło się na tym, że nawet zapakowałem bramkę i w szatni chłopacy mnie pochwalili. A parę meczy później takie opierd*** dostał ode mnie ten obrońca. Rozumiecie to jest football. Sportowe emocje, nie ważne na jakim poziomie przeważnie są podobne. Myślicie że trener mówi do Messi'ego np: Proszę Panie Lionel'u aby pan zrobił to tamto, śramto... Większość takich gości co tak komentuje w życiu w nogę nie grało i za wielkich ekspertów się uważają.
Dobrze, ale skupmy się na meczu. Barca gra nudną, monotonną piłkę. Niestety też nieefektywną. Jeżeli tak dalej pójdzie to może dojść do remisu, bądź po jednej szybkiej kontrze do porażki. Denerwuje mnie to, że widać, że oni nie grają nawet na 50% swoich możliwości. Granadę powinni odprawić już na początku po 5-10 minutach gry. Bo to nie jest trudne z takimi drużynami. Zaraz pojawią się komentarze skąd to wiesz itd... To zobaczcie mecze RM bądź FCB a nawet drużyn z innych lig, po tym jak przegrywają np w LM. Pakują 7-8 bramek do siatki rywala, bo są wściekli, głodni gry i po prostu dają z siebie 100%. Przecież piłkarze na pewno nie są przemęczeni, to początek sezonu, a właściwie jego 1/5. powinni dawać z siebie więcej na boisku, a wyniki przyszły by razem z zaangażowaniem. Mamy 12 pkt, po tym meczu mamy mieć 15. VEB! Czekam na hejt :)
1
Antyfutbol?... Jaki antyfutbol? Nie istnieje coś takiego. Kto zabronił komu się bronić? Grać tylko z kontry? Kto?
Brawo Chelsea! Trzymałem za was kciuki, choć wyeliminowaliście Barce.
Minusujcie! Bo niektórym trudno jest uwierzyć w to, że taki zespół mógł wygrać. Żeby nie było jestem od 8 lat fanem FCB. Chelsea, wgl nie kibicuje, ale to na nich liczyłem w finale. Di Matteo wykonał kawał dobrej roboty!
A Drogba? Podobno deklarował chęć gry dla FCB... DAWAĆ GO! Jeszcze ma przyjść za darmo, także już wgl.
Jeszcze raz brawo Chelsea!
VeB!