24 lipca 2013, 07:21
0
ciekawe czemu neymar w reprezentacji ma 10 a nie 11 ?
22 lipca 2013, 07:22
Przed chwilą byłem na międzynarodowej stronie barcy i było napisane , że chcą zagrać mecz z Lechią Gdańsk jeszcze tego lata !
3 czerwca 2013, 20:05
fajnie że przeszedł do nas
24 maja 2013, 18:23
według mnie barcie jest potrzebny dobry obrońca , przecież Hummels wielokrotnie wyrażał chęć przejścia do Barcy.
24 maja 2013, 18:17
masz rację
24 maja 2013, 14:44
Napisz komentarz...fajne nawiązanie do starych
24 maja 2013, 18:16
weź nie małpuj
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
ciekawe czemu neymar w reprezentacji ma 10 a nie 11 ?
0
Przed chwilą byłem na międzynarodowej stronie barcy i było napisane , że chcą zagrać mecz z Lechią Gdańsk jeszcze tego lata !
0
fajnie że przeszedł do nas
0
według mnie barcie jest potrzebny dobry obrońca , przecież Hummels wielokrotnie wyrażał chęć przejścia do Barcy.
0
masz rację
0
ciekawe czemu neymar w reprezentacji ma 10 a nie 11 ?
0
Napisz komentarz...fajne nawiązanie do starych
0
fajnie że przeszedł do nas
0
Przed chwilą byłem na międzynarodowej stronie barcy i było napisane , że chcą zagrać mecz z Lechią Gdańsk jeszcze tego lata !
0
weź nie małpuj