0

ciekawe czemu neymar w reprezentacji ma 10 a nie 11 ?

0

Przed chwilą byłem na międzynarodowej stronie barcy i było napisane , że chcą zagrać mecz z Lechią Gdańsk jeszcze tego lata !

0

fajnie że przeszedł do nas

0

według mnie barcie jest potrzebny dobry obrońca , przecież Hummels wielokrotnie wyrażał chęć przejścia do Barcy.

0

masz rację

0

weź nie małpuj

0

Napisz komentarz...fajne nawiązanie do starych

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?