0

Kurde szkoda tego:/ no ale trudno gramy dalej:D

0

SzczurkinS dobrze gadasz:D musza tak zrobic dziure :D i wtedy to wykorzystac i brama siedzi :) zobaczycie jak narazie nie jest dobrze ani zle gramy dalej :)

0

MVP zamknij sie jak masz tak glupio gadac!!! Alexis dzisiaj super gra tak jak ostatnio

0

Ooo kurde :D brawo cesc:D super strzal

0

Za rok jade na mecz kochanej Barcy :* heehe :D jeszcze nie wiem dokladnie kiedy ale pojade i bede dopingowal :D

0

Nic kibice dzisiaj nie spiewaja :/ na Cracovii jest 10x glosniej:D

0

Daje dzisiaj nam albo 3:1 albo 4:0 :D mowie wam :D

0

Ja ogladam na canal+gol i nic takiego nie mowi :D powiedzial tylko ze cicho na Camp Nou:D

0

My w moim klubie takie rozegranie :D smieszna nazwa LKS Orzeł Wieprz :D
Ooo to bylo fajne :D

0

Kurdee :D troche braklo brawo Messi:D

0

Witam panowie :D jak tam jak narazie emocje??:D granada wysoko stoii:/

0

Boże nastepny sezonowiec...
Jeszcze na avatara ma Messiego i teraz takie cos piszesz wez ie ogarnij czlowieku...

0

Dzieki Seba :D jeden normalny ktory moze napisac :D dzieki chlopaki za emocja tutaj :D trzymajcie sie narazie:D VeB!!!!!

0

panowie piszcie kiedy koniec:D bo ja nie mam jak ogladac:/

0

Kocham cie kochana Barco :* VeB!!!! A wy dalej gadajcie na messiego i alexisa patrzcie co robia :D

0

Iniesta ma kontuzje :/// niestety ile jjeszcze graja??:D

0

Sezonowcy ktorzy licza tylko na jednego wygry Barca jedna jedyna !!! Wielkie brawa dla Tello :)

0

Ile jest 2:2 czy 2:1??:D

0

SzczurkinS popieram cie :D jeden pilkarz nic nie zrobi ogarnijcie sie Tito wie co robi :D i powiedzcie mi kto strzelil:D

0

Kurna kto strzelil tego gola!!!!!!????:D

0

Szczurkins jak bym ogladal mecz to bym wiedzial kto strzelil ale mnie mam gdzie:// wiem kto wkoncu strzelil i w ktorej minucie??:D

0

Szczurkins jak bym ogladal mecz to bym wiedzial kto strzelil ale mnie mam gdzie:// wiem kto wkoncu strzelil i w ktorej minucie??

0

Kibice?? Kto strzelil gola dla Barcy??:D i w ktorej minucie:D

0

Witam panowie :D kto strzelil i w ktorej minucie??:D dzieki z gory :)

0

Arthix no wlasnie ja tego tez nie rozumiem :D Hiszpanska liga gra najpieknejsza pilke :D a szczegolnie Wielka Barcelona :D ooo Real przegral :)) -8 w Madrycie dobrze mowilem haha:D VEB

0

Przepraszam kogo wkurzylem obrazilem w ciagu tych 10min :DD
Ej chlopaki w Madrycie podobno -8 :D

0

Szkoda ze Iniesta, Alexis, Alba sa kontuzjowami :/ ale przynajmniej beda na grand derbi :D wracac do zdrowia

0

Ronaldo grac nie umie a stroje Realu sa wstretne jak oni :D

0

Mucha jak jestes kibicem to nie mow na jednego jasne?? Bo Barcelona jeest jedna jedyna

0

Sory chlopaki ze tak powiedzialem o Cracovii :( nie cchcialem :D. Visca el Barca Cracovia Pany:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?