jakub3143
Dołączył/a: wrzesień 2012
Wieprz
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kurde szkoda tego:/ no ale trudno gramy dalej:D
0
SzczurkinS dobrze gadasz:D musza tak zrobic dziure :D i wtedy to wykorzystac i brama siedzi :) zobaczycie jak narazie nie jest dobrze ani zle gramy dalej :)
0
MVP zamknij sie jak masz tak glupio gadac!!! Alexis dzisiaj super gra tak jak ostatnio
0
Ooo kurde :D brawo cesc:D super strzal
0
Za rok jade na mecz kochanej Barcy :* heehe :D jeszcze nie wiem dokladnie kiedy ale pojade i bede dopingowal :D
0
Nic kibice dzisiaj nie spiewaja :/ na Cracovii jest 10x glosniej:D
0
Daje dzisiaj nam albo 3:1 albo 4:0 :D mowie wam :D
0
Ja ogladam na canal+gol i nic takiego nie mowi :D powiedzial tylko ze cicho na Camp Nou:D
0
My w moim klubie takie rozegranie :D smieszna nazwa LKS Orzeł Wieprz :D
Ooo to bylo fajne :D
0
Kurdee :D troche braklo brawo Messi:D
0
Witam panowie :D jak tam jak narazie emocje??:D granada wysoko stoii:/
0
Boże nastepny sezonowiec...
Jeszcze na avatara ma Messiego i teraz takie cos piszesz wez ie ogarnij czlowieku...
0
Dzieki Seba :D jeden normalny ktory moze napisac :D dzieki chlopaki za emocja tutaj :D trzymajcie sie narazie:D VeB!!!!!
0
panowie piszcie kiedy koniec:D bo ja nie mam jak ogladac:/
0
Kocham cie kochana Barco :* VeB!!!! A wy dalej gadajcie na messiego i alexisa patrzcie co robia :D
0
Iniesta ma kontuzje :/// niestety ile jjeszcze graja??:D
0
Sezonowcy ktorzy licza tylko na jednego wygry Barca jedna jedyna !!! Wielkie brawa dla Tello :)
0
Ile jest 2:2 czy 2:1??:D
0
SzczurkinS popieram cie :D jeden pilkarz nic nie zrobi ogarnijcie sie Tito wie co robi :D i powiedzcie mi kto strzelil:D
0
Kurna kto strzelil tego gola!!!!!!????:D
0
Szczurkins jak bym ogladal mecz to bym wiedzial kto strzelil ale mnie mam gdzie:// wiem kto wkoncu strzelil i w ktorej minucie??:D
0
Szczurkins jak bym ogladal mecz to bym wiedzial kto strzelil ale mnie mam gdzie:// wiem kto wkoncu strzelil i w ktorej minucie??
0
Kibice?? Kto strzelil gola dla Barcy??:D i w ktorej minucie:D
0
Witam panowie :D kto strzelil i w ktorej minucie??:D dzieki z gory :)
0
Arthix no wlasnie ja tego tez nie rozumiem :D Hiszpanska liga gra najpieknejsza pilke :D a szczegolnie Wielka Barcelona :D ooo Real przegral :)) -8 w Madrycie dobrze mowilem haha:D VEB
0
Przepraszam kogo wkurzylem obrazilem w ciagu tych 10min :DD
Ej chlopaki w Madrycie podobno -8 :D
0
Szkoda ze Iniesta, Alexis, Alba sa kontuzjowami :/ ale przynajmniej beda na grand derbi :D wracac do zdrowia
0
Ronaldo grac nie umie a stroje Realu sa wstretne jak oni :D
0
Mucha jak jestes kibicem to nie mow na jednego jasne?? Bo Barcelona jeest jedna jedyna
0
Sory chlopaki ze tak powiedzialem o Cracovii :( nie cchcialem :D. Visca el Barca Cracovia Pany:D