0

Arthix przepraszam :D nie chcialem :D ja tez jestem za Cracovia i mowie ze lepiej graja niz real :D real to wstyd dla Hiszpanii

0

Messi ma zlota pilke pewna :DD

0

Wstyd ze Real to mistrz Hiszpanii:// to co oni graja to juz Cracovia gra lepiej :D

0

Mucha jak widac nie jestes prawdziwym fanem BARCELONY graja dobrze cala druzyna gra dobrze graja zle cala druzyna gra zle a dzisiaj bylo super
Wez sie ogarnij...

0

Ronaldo sie tylko upokaza na tym boisku...

0

No i pięknie BARCELONA ma komplet pkt. I jak narazie 8pkt przewagi nad realem oby tak dalej gratulacje :DD wkońcu tez Fabregas pokazal swoje zagral super mecz jak i cala reszta :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?