jakub3143
Dołączył/a: wrzesień 2012
Wieprz
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Arthix przepraszam :D nie chcialem :D ja tez jestem za Cracovia i mowie ze lepiej graja niz real :D real to wstyd dla Hiszpanii
0
Messi ma zlota pilke pewna :DD
0
Wstyd ze Real to mistrz Hiszpanii:// to co oni graja to juz Cracovia gra lepiej :D
0
Mucha jak widac nie jestes prawdziwym fanem BARCELONY graja dobrze cala druzyna gra dobrze graja zle cala druzyna gra zle a dzisiaj bylo super
Wez sie ogarnij...
0
Ronaldo sie tylko upokaza na tym boisku...
0
No i pięknie BARCELONA ma komplet pkt. I jak narazie 8pkt przewagi nad realem oby tak dalej gratulacje :DD wkońcu tez Fabregas pokazal swoje zagral super mecz jak i cala reszta :D