0

musimy skrzydlowego, pomocnika i prawego obronce kupic. Dani musi miec zmiennika, Pomocnik, bo Andres ma kontuzje, a i skrzydlowy dla poszerzenia kadry

0

9-1

0

tak, tego FIlipe luisa

0

moze Bilbao sie zmotywuje na Madryt :)

0

lubie go! :D

0

hmmm Naniego....:P

0

Valdes - Alves,Pique(Milito),Puyol,Maxwell - Sergio, Xavi, Yaya(Keita)-Iniesta (L) ,Mess (S) i,Pedro (P)

0

Arsenal grał w trzecich.. drugie to niebieskie :)

0

Abidal pyknie Realowi z 30 metrów :D

0

kupmy wszyskich obronców swiata ;D hah.

kupujemy pomocnika, skrzydlowego i prawego obronce,

0

ja pierdziele, NIE dla Fabregasa!

0

oby Ibra zagral chociaz pol godziny z Realem i wpakowal im ze 2 gole, licze na cała ekipe i na niego tez! Viva la Barca! ole!

0

a Ibrahimović stawial juz pierwsze kroki na treningu :P tak przynajmniej zrozumialem z newsa na oficjalnej stronie.

0

uploaded.to zajebisty serwer :P polecam wam, sam uzywam, dobry download i dosc szybki upload. i nie trzeba czekac pomeidzy plikami :D

0

tomek_barca

puyol, pique, dima, abidal - yaya, sergio,maxwell - messi, jeffren, bojan.

0

Ibra wypadł na tydzien, czyli moze ominąc El Clasico....

0

Jea, czygrynski kozacko! :) bedzie ciekawie!

0

Ronaldo:

"Zostaję w United"

"Rozgromimy Lyon"

"Pokonamy Barcelone i wygramy ligę" :)

0

@zybekfcb

CHYBA busquets

0

nie wydaje mi sie

0

wróć na Kanonierzy.com i nie wypisuj pierdół, ok? :)

0

ja :P Pique i Puyol, w Arsenalu Fabregas ktory ma kontuzje i to tyle

0

Pyrzo_Barca a zdecyduj sie czy ten karny miał byc czy nie

0

lepszy był nie wiem czy na tej stronce, ale z ogolonym Puyolem :D

0

stifler111, nie Clichy?

a cesca mam gleboko :P aktorzyna i meczennik

0

ha! i gdzie teraz jego krytycy?? IBRA!

0

Kamil :P wiemy ze dzis prima aprilis

0

a Cesca to ja na oczy tu nie chce widziec :D 2-2 calkiem niezly wynik na wyjezdzie, a w obronie niech zagra Yaya z Gabim :) tak bedzie najlepiej. pomoc Sergio, Xavi i Iniesta, a atak to Bojan, Ibra, Messi :) i bedzie 18 000 - 0 z Arsenalem :D

0

bo to pewnie superfly II tylko nie jestem pewny czy tak.

0

ej a co to za korki ma Ibra? jest mi ktos w stanie powiedziec i dac link do zdj?:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?