janek_centrum
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bielsko-Biała
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
musimy skrzydlowego, pomocnika i prawego obronce kupic. Dani musi miec zmiennika, Pomocnik, bo Andres ma kontuzje, a i skrzydlowy dla poszerzenia kadry
0
9-1
0
tak, tego FIlipe luisa
0
moze Bilbao sie zmotywuje na Madryt :)
0
lubie go! :D
0
hmmm Naniego....:P
0
Valdes - Alves,Pique(Milito),Puyol,Maxwell - Sergio, Xavi, Yaya(Keita)-Iniesta (L) ,Mess (S) i,Pedro (P)
0
Arsenal grał w trzecich.. drugie to niebieskie :)
0
Abidal pyknie Realowi z 30 metrów :D
0
kupmy wszyskich obronców swiata ;D hah.
kupujemy pomocnika, skrzydlowego i prawego obronce,
0
ja pierdziele, NIE dla Fabregasa!
0
oby Ibra zagral chociaz pol godziny z Realem i wpakowal im ze 2 gole, licze na cała ekipe i na niego tez! Viva la Barca! ole!
0
a Ibrahimović stawial juz pierwsze kroki na treningu :P tak przynajmniej zrozumialem z newsa na oficjalnej stronie.
0
uploaded.to zajebisty serwer :P polecam wam, sam uzywam, dobry download i dosc szybki upload. i nie trzeba czekac pomeidzy plikami :D
0
tomek_barca
puyol, pique, dima, abidal - yaya, sergio,maxwell - messi, jeffren, bojan.
0
Ibra wypadł na tydzien, czyli moze ominąc El Clasico....
0
Jea, czygrynski kozacko! :) bedzie ciekawie!
0
Ronaldo:
"Zostaję w United"
"Rozgromimy Lyon"
"Pokonamy Barcelone i wygramy ligę" :)
0
@zybekfcb
CHYBA busquets
0
nie wydaje mi sie
0
wróć na Kanonierzy.com i nie wypisuj pierdół, ok? :)
0
ja :P Pique i Puyol, w Arsenalu Fabregas ktory ma kontuzje i to tyle
0
Pyrzo_Barca a zdecyduj sie czy ten karny miał byc czy nie
0
lepszy był nie wiem czy na tej stronce, ale z ogolonym Puyolem :D
0
stifler111, nie Clichy?
a cesca mam gleboko :P aktorzyna i meczennik
0
ha! i gdzie teraz jego krytycy?? IBRA!
0
Kamil :P wiemy ze dzis prima aprilis
0
a Cesca to ja na oczy tu nie chce widziec :D 2-2 calkiem niezly wynik na wyjezdzie, a w obronie niech zagra Yaya z Gabim :) tak bedzie najlepiej. pomoc Sergio, Xavi i Iniesta, a atak to Bojan, Ibra, Messi :) i bedzie 18 000 - 0 z Arsenalem :D
0
bo to pewnie superfly II tylko nie jestem pewny czy tak.
0
ej a co to za korki ma Ibra? jest mi ktos w stanie powiedziec i dac link do zdj?:)