0

moze ibra zacznie strzelac jak strzela i bedzie ponad 30 ;)

0

ale jakby juz chcieli kupowac... :P

bramka - Szmal

prawa obrona - Jonas Gutierrez

pomoc - Gourcuff/Fabregas

skrzydlo - Ribery/Aguero/Arshavin? - albo i Balotelli ;D

0

moj typ

0

oby nie. dawac yaya!

0

oby teraz Yaya zaczął grac.

0

Keita i Marquez nie są jakos fenomenalnie wysocy... :P chciałbym zobaczyc Pique, ale bedzie Keita myśle :)

0

szkoda, ze Realu.

0

zibiku? co Ty gadasz, Betis to w Segunda gra

0

strzelił espanyolowi

0

moze sie zakocha i zostanie ;P

0

w Championship takie gole to Rasiak z Saganem strzelają ;D a o Majewskim nie wspome ;D

0

zajebiscie, szkoda, ze nie został i nie napierdzielał tak do teraz :) byloby cudo :)

0

Marquez :)

0

szusti

mysle, ze by połapał sie o co nam tu sie gównie rozchodzi ;D

0

jesli miałby być asystentem to sie nie zgodzi, a jesli nie, to kto wie? jak nie pep to dawac nam tu Hiddinka :P

0

dobrze grał Marquez, chyba meczu nie ogladales.

0

moglby, ale to tak 30 goli na sezon by musiał ;P

0

siara, ze jedno z nami :P

0

jak nie Pep to Hiddink ;d

0

czyli ma juz 99? :P

0

oby Barca wygrała w finale z .... Prokomem :D

0

ja bym chcial znow brak napisu,a placic unicefowi mozemy dalej

0

;/

0

mysle, ze bedzie Pinto-Dani-Pique-Puyol-Abidal-Sergio-Xavi-Andres-Bojan-Ibra-Messi

0

szkoda ze brak polaka.Kuszczak na bank lepszy niz jakis HAndanovic: P

0

0:2 albo 1:3 po dogrywce; )

0

ziom, Pique goni Bojana.

0

i genialny Ronaldinho ;D

0

jak dla mnie to kontaktowy gol byl na 4-3 a nie na 4-1...

0

w Kuwecie? :P to chyba dość niesmacznie :) a niech ma kobiete i jest szczesliwy, od razu lepiej gra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?