janek_centrum
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bielsko-Biała
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
moze ibra zacznie strzelac jak strzela i bedzie ponad 30 ;)
0
ale jakby juz chcieli kupowac... :P
bramka - Szmal
prawa obrona - Jonas Gutierrez
pomoc - Gourcuff/Fabregas
skrzydlo - Ribery/Aguero/Arshavin? - albo i Balotelli ;D
0
moj typ
0
oby nie. dawac yaya!
0
oby teraz Yaya zaczął grac.
0
Keita i Marquez nie są jakos fenomenalnie wysocy... :P chciałbym zobaczyc Pique, ale bedzie Keita myśle :)
0
szkoda, ze Realu.
0
zibiku? co Ty gadasz, Betis to w Segunda gra
0
strzelił espanyolowi
0
moze sie zakocha i zostanie ;P
0
w Championship takie gole to Rasiak z Saganem strzelają ;D a o Majewskim nie wspome ;D
0
zajebiscie, szkoda, ze nie został i nie napierdzielał tak do teraz :) byloby cudo :)
0
Marquez :)
0
szusti
mysle, ze by połapał sie o co nam tu sie gównie rozchodzi ;D
0
jesli miałby być asystentem to sie nie zgodzi, a jesli nie, to kto wie? jak nie pep to dawac nam tu Hiddinka :P
0
dobrze grał Marquez, chyba meczu nie ogladales.
0
moglby, ale to tak 30 goli na sezon by musiał ;P
0
siara, ze jedno z nami :P
0
jak nie Pep to Hiddink ;d
0
czyli ma juz 99? :P
0
oby Barca wygrała w finale z .... Prokomem :D
0
ja bym chcial znow brak napisu,a placic unicefowi mozemy dalej
0
;/
0
mysle, ze bedzie Pinto-Dani-Pique-Puyol-Abidal-Sergio-Xavi-Andres-Bojan-Ibra-Messi
0
szkoda ze brak polaka.Kuszczak na bank lepszy niz jakis HAndanovic: P
0
0:2 albo 1:3 po dogrywce; )
0
ziom, Pique goni Bojana.
0
i genialny Ronaldinho ;D
0
jak dla mnie to kontaktowy gol byl na 4-3 a nie na 4-1...
0
w Kuwecie? :P to chyba dość niesmacznie :) a niech ma kobiete i jest szczesliwy, od razu lepiej gra.