0

Pinto - Benitez, Chygrynskyi, Fontas, Maxwell - Busquets, Toure, dos Santos - Gai, Bojan, Jeffren --> tak mysle, a chcialbym soriano zobaczyc

0

Luis Suarez :)

0

jeszcze tylko 3 :P

0

SUAREZ

0

armani Ty sie nie odzywaj :P z Armaniego taki hetero jak z Dolce i Gabbana :D

0

jak dla mnie to na pomoc przyszedłby na wypozyczenie Danny, na skrzydło transfer Suareza i na bok obrony Azpiliqueta :)

0

w niedziele valdes, puyol, pique, yaya, maxwell, busquets, xavi, andres, messi, ibra, henry/bojan. :)

tęcza zajebista :) i gejowa kurtka pepa ;)

0

zamiast Lahma to Azpiliquete, do tego ten Suarez - zimą

a latem pewnie Cesc, chociaz ja nie widze sensu jego transferu i chciałbym zobaczyć Capela :)

0

oni to wiedzą Kocie... xD

0

gobri --> afere hazardowa mamy:P cicho... :D

0

wole Silve albo Suareza :P

0

a co sie stało z Ibrą?

0

no i dlaczego przekreślacie Titiego? :/ takie same gadanie mieliscie w 2007/2008 :/ i zatkał wam usta w zeszłym roku, dajcie mu czas, najwyrazniej niedobrze wszedł w sezon.

0

wpisz po prostu w Youtube: Barcelona Rome Guardiola :) czy tam TV3 Guardiola i bedzie

0

Ibra lepszy! :D

0

a szkoda ;) byłby zajebisty :D

0

NIGDY!

0

bratobUjczy? prosze o zmianę ;)

0

offtop: co powiecie na zmiane głownej grafiki na stronie? :) i dodanie tam dwóch super-tytułów? ;)

0

no znow nie przesadzaj... ;)

0

dajesz Tarzan, ale podpis na kontrakcie..

0

ja też nie wiem :P moze Athletic i Atletico zrobiły fuzję :D

0

a ja marze od 2 lat o Q7... starczy ze ebde graczem Barcy! :P

0

cos pod koniec polowy... co prawie Shovkovskiego przelobował :P

0

a piętka Zlatana bedzie ?:D

0

Suarez, Balotelli... do tego jeszcze Ibra, Messi, Henry, Pedro, Jeffren, Bojan... aaaa! :)) masakra

0

ale z LE moze grac 1 zawodnik do LM :0

0

wole Balotelliego :P ale on tez nie jest najgorszy ;P

0

bo sie w Katalonii inaczej to pisze :P a Chygrynskyi jest takie bardziej miedzynarodowe :P

0

wypozyczenie Keirrisona mozna przedluzyc na drugi rok ;) z tego co pamietam, wielkie tak dla Balotelliego, ale bardzo ciezko bedzie go wyciagnac :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?