janek_centrum
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bielsko-Biała
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pinto - Benitez, Chygrynskyi, Fontas, Maxwell - Busquets, Toure, dos Santos - Gai, Bojan, Jeffren --> tak mysle, a chcialbym soriano zobaczyc
0
Luis Suarez :)
0
jeszcze tylko 3 :P
0
SUAREZ
0
armani Ty sie nie odzywaj :P z Armaniego taki hetero jak z Dolce i Gabbana :D
0
jak dla mnie to na pomoc przyszedłby na wypozyczenie Danny, na skrzydło transfer Suareza i na bok obrony Azpiliqueta :)
0
w niedziele valdes, puyol, pique, yaya, maxwell, busquets, xavi, andres, messi, ibra, henry/bojan. :)
tęcza zajebista :) i gejowa kurtka pepa ;)
0
zamiast Lahma to Azpiliquete, do tego ten Suarez - zimą
a latem pewnie Cesc, chociaz ja nie widze sensu jego transferu i chciałbym zobaczyć Capela :)
0
oni to wiedzą Kocie... xD
0
gobri --> afere hazardowa mamy:P cicho... :D
0
wole Silve albo Suareza :P
0
a co sie stało z Ibrą?
0
no i dlaczego przekreślacie Titiego? :/ takie same gadanie mieliscie w 2007/2008 :/ i zatkał wam usta w zeszłym roku, dajcie mu czas, najwyrazniej niedobrze wszedł w sezon.
0
wpisz po prostu w Youtube: Barcelona Rome Guardiola :) czy tam TV3 Guardiola i bedzie
0
Ibra lepszy! :D
0
a szkoda ;) byłby zajebisty :D
0
NIGDY!
0
bratobUjczy? prosze o zmianę ;)
0
offtop: co powiecie na zmiane głownej grafiki na stronie? :) i dodanie tam dwóch super-tytułów? ;)
0
no znow nie przesadzaj... ;)
0
dajesz Tarzan, ale podpis na kontrakcie..
0
ja też nie wiem :P moze Athletic i Atletico zrobiły fuzję :D
0
a ja marze od 2 lat o Q7... starczy ze ebde graczem Barcy! :P
0
cos pod koniec polowy... co prawie Shovkovskiego przelobował :P
0
a piętka Zlatana bedzie ?:D
0
Suarez, Balotelli... do tego jeszcze Ibra, Messi, Henry, Pedro, Jeffren, Bojan... aaaa! :)) masakra
0
ale z LE moze grac 1 zawodnik do LM :0
0
wole Balotelliego :P ale on tez nie jest najgorszy ;P
0
bo sie w Katalonii inaczej to pisze :P a Chygrynskyi jest takie bardziej miedzynarodowe :P
0
wypozyczenie Keirrisona mozna przedluzyc na drugi rok ;) z tego co pamietam, wielkie tak dla Balotelliego, ale bardzo ciezko bedzie go wyciagnac :)