21

Zaczne spisywac nicki tych dzieci ktore teraz szydza albo robic screeny zeby pamietac z Kim nie wchodzic w dyskusje na przyszlosc. I z kogo sie smiac jak mlody w koncu odpali.

1

Chcialem odpowiedziec dwom osobom na raz I nie wiedzialem jak wiec odpowiedzialem samemu sobie : /

1

Jesli ktos lubi Nasa lub ogolnie rap oraz muzyke symfoniczna to goraco polecat ten diament z Kennedy Center. https://m.youtube.com/watch?t=162s&v=aM3F4HoX4X0

5

Przepraszam ze cie urazilem nie czytajac tego artykulu : d

0

Dzieki musialem gdzies przeoczyc

0

Czy jest jakies info o stanie Dembele bo 4 tygodnie prawie uplynely a wszedzie cisza?

0

Mimi wszystko nie moze to wplynac dobrze na atmosfere w szatni. Swoja droga mam nadzieje ze real go kupi Bo jest o klase gorszy od De Gei.

0

Curtois powiedzial ze 'jego serce jest w madrycie' . Nawet zmiana trenera Tu moze nie pomoc z taka atmosfera w szatni.

0

A ja bym sie tak nie cieszyl z formy Chelsea. Conte moze poleciec po tym meczu I wtedy przyjdzie nowy trener a w takim wypadku zawsze pojawia sie motywacja I przyplyw energii przynajmniej na pierwszych pare spotkan wiec jeszcze nie swietujcie.

0

Goraco polecam to video a szczegolnie od 2:50 jak Messi z mina szalenca puszcza oczko sedziemu

21

Duzo ludzi narzeka ze gramy w zlym stylu i strzelamy mniej goli ,ale prawda jest taka ,ze gdyby Suarez gral chociaz w polowie tak dobrze jak dwa sezony temu to bysmy mieli po 3-4 bramki w wiekszosci spotkan.

4

Messi brak mi slow chlopie. Pod taka presja grales jak na treningu na Santiago, cos pieknego .

60

Widzialem niedawno Mahreza jadl u mnie w restauracji gdzie pracuje pod Londynem. Jego zona na zywo to cos pieknego. Jak stanela w drzwiach restauracji to nawet nie zauwazylem ze to Mahrez obok niej bo nie moglem od niej oderwac oczu haha. Byloby smiesznie jakby przyszedl do Barcelony bo jeden ziomek zrobil sobie z nim zdjecie i powiedzial 'go to barca' no a poza tym moglbym powiedziec ze gotowalem dla gracza Barcy ale jaja

0

Ciesze sie ze Krychowiak wyladowal w west brom mam nadzieje ze sie tam odrodzi. Liga angielska staje sie jeszcze ciekawsza. #WolnyKrychowiak

5

Jesli liverpool sprowadzi van dijka i lemara to tez beda ciekawi , ten Salah to dobry wariat nawet. Zapowiada sie ciekawy rok w LM . Mnie cieszy ta propaganda o kryzysie Barcelony bo rywale moga sie na to delikatnie nabrac ,co nam moze pomoc ale tylko na poczatku bo potem juz sie zorientuja ze jestesmy tak silni jak zawsze.

3

Mbappe najprawdopodobniej bedzie w psg ,juz wiele na to wskazuje. Uwazam ze beda grozni jak jeszcze on dojdzie. Bylby bardzo ciekawy mecz z nimi jesli ich trafimy chociaz uwazam ze mamy lepsza obrone i to by zadecydowalo. Pojedynki Neymara i Semedo wygladalyby ciekawie. Mowcie co chcecie ,ale razem z przyjsciem Mbappe Psg bez watpienia staje sie jednym z glownych faworytow do wygrania LM obok Barcy ,Atletico, Bayernu Realu i Juve

2

Borussia Dortmund have insisted no decision has yet been made to transfer Ousmane Dembele to Barcelona, denying reports of a £138million agreement being struck between both sides.

'We have set Barcelona a deadline, and either something will happen or it won't,' a spokesman for Dortmund said.
Dailymail

1

Rick and morty , attack on titan Oba animowane pierwszy pdcinek AOT uzalezni cie od tego anime uwierz. RAM potrzebuje troche dlyzszego ogladania ale jest smieszne naprawde

1

Dlatego sa glupi jesli nie sprzedadza coutinho za 130 mil bo mogliby za to naprawic obrone ktora jest ich najwiekszym problemem. Jesli go nie sprzedadza bede sie z nich smial.

0

Tym latwiej dla nich znalezc te informacje : P

1

Cos redakcja nie spieszy sie ostatnio z informacjami. Artykul o zdjeciu z neymarem byl na dailymail wczoraj wieczorem a tutaj po poludniu dzisiaj. To samo z artykulem o czwartej ofercie za Coutinho. Artykul o hakerach widzialem 5 godzien wczesniej niz tu. Chyba redakcja tez ma dosyc wszystkiego i juz sie nawet nie stara.

0

Tyle ze cou jest 5 lat starszy. W ciagu pieciu lat mozna nauczyc sie szacunku i wielu innych rzeczy. Ja w wieku 20 lat bylem duzo bardziej rozkapryszony niz w wieku 25 lat. Teraz mam 30 i jest jeszcze lepiej w kategoriach szacunku i pokory. I w tym momencie zaczalem myslec co taki Ramos ma w glowie, nadal mentalnosc dziecka.

3

Po pierwsze jest to wypowiedz z wczoraj a po drugie nie jest to pelna wypowiedz . Klopp powiedzial takze : 'We are all not silly,' he said. 'We know it is a very difficult situation but there is nothing new to say. It is not always easy for me to say the 100 per cent truth – even though I don't like to lie – but it is exactly how I say it because that is how it is in the moment, nothing else.' A w newsie jest ucieta wypowiedz do jednego zdania ? Zmienia to troche wydzwiek calej wypowiedzi nieprawdaz. I dlaczego brakuje tej wypowiedzi z tego samego wywiadu : 'very team in the world would miss a creative player in whichever position of his quality,' he said. 'That's not too cool but I am already used to it…that's how football works.' Ktora rowniez brzmi bardziej optymistycznie dla nas ?

0

To bylby pogrom w jednym meczu taki jak my im sposcilismy kilka razy. Roznica 4 lub wiecej bramek w jednym meczu a nie dwoch.

3

"Barcelona have agreed an up-front fee of £90million with Borussia Dortmund for the transfer of Ousmane Dembele, according to reports in Spain.

Diario Sport say a breakthrough in negotiations has seen the two clubs agree the €100m initial payment, though add-ons are still to be negotiated with the Bundesliga side holding out for a further €30m (£27.3m). "

Wziete z dailymail

0

A nie pomyslales ze mowia tak zeby podbic cene ? Uwierz mi gdy pieniadze sa w grze wszystko jest realne, a barcelona pieniedzy ma sporo ; )

1

Niby dlaczego nierealne mozesz wytlumaczyc ? Bo mowia ze nie na sprzedaz ? A co maja mowic ze z checia pozbeda sie swoich gwiazd ?

7

Jak was ostatnio czytam to mi sie odechciewa tu wchodzic . Tyle ujadania w zyciu nie widzialem na rm.pl nawet gdy paradowali puchar krola a tutaj jeden 'gorszy' sezon i sprzedanie neymara za 200 mil i nagle panika . Nikogo nie kupimy ? Oczywiscie z kupimy mamy prawie 300 mil na transfery bando geniuszy to nie jest tak ze kazdy klub jest finansowany przez katar i odrzuci oferty rzedu 100 milionow. Ogarnijcie sie

0

Skoro czepiasz sie nazewnictwa a nie tresci merytorycznej to najwyrazniej w jakis sposob cie urazilem. Domyslam sie ze refleksja nad twoim zyciem po przeczytaniu mojego postu nie byla przyjemnym uczuciem . Pomijajac slownictwo ktore wielmozna pania zabolalo, prosze mi wyjasnic czy naprawde pani mysli ze 'kibicowanie' jest wazniejsze lub rownie wazne anizeli aspekty ktore wymienilem (praca ,rodzina, zdrowie) Jesli odpowiedz brzmi 'tak' to gleboko pani wspolczuje.

1

A ja mam dobra rade dla wszystkich cule na tej stronie. Zamiast rozpaczac nad pilka najpierw zajmijcie sie swoim zyciem a potem kibicujcie. Ja wlasnie wrocilem z wakacji na krecie jutro lece do gdanska na impreze (wieczor kawalerski) a potem wracam do przyzwoitej pracy ktorej nie nienawidze i dzieki ktorej moge sobie pozwolic na przyjemnosci : D. Dlatego mniej obchodza mnie gimnazjalisci ,licealisci i dorosli ludzie na stronie realu ktorzy maja slabe zycia i jedynym pozytywem w tych zyciach jest sukces sportowy 'ich klubu' ktorego wiekszosc nawet nie zobaczy na zywo. Nie zapominajmy ze to tylko sport i jest on drugorzedny. Znajdzcie se fajne dupy ,dobre prace i badzcie zdrowi to sie liczy a jak przyjda sukcesy naszego klubu to jest to bonus. Ps. Wciaz wierze w mistrzostwo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?