jaram se
Dołączył/a: listopad 2010
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kupic nowego Ronaldinho ?
Juz to zrobilismy.
Za jakis rok sie okaze czy to rzeczywiscie nowy Ronaldinho, bo potencjal Neymar ma kosmiczny, ale nie wiadomo czy go wykorzysta. Teraz trzeba tylko znalezc nowego Eto'o. Albo poczekac z 2 lata i stworzyc atak Deulofeu Neymar Dongou, za nimi Messi Fabregas i Sergi Roberto i ktostam na obronie. To bylby dobry sklad w 2016
0
Heh nudna . Przeciez w lutym zawsze slabo graja a pierwsza czesc sezonu byla bez cienia watpliwosci dobra,z kilkoma wyjatkami. To smieszne jak wszyscy juz skreslaja Barce. Tym bardziej sie uciesze jak jednak wygramy z City, utrzec nosa niedowiarkom z wrogiego i wlasnego obozu - bezcenne
0
Nie zgadzam sie
0
Zauwaz ze gra na stojaco zaczela sie niedlugo po tym jak stadion opustoszal, wiec dziala to w druga strone niz tak jak napisales. A nazywac Barcelone "kopacze" to smiesznosc ,blagam otworz wikipedie, bo widze ze mlody wiekiem jestes i zobacz jak barcelona grala przed rokiem 2006 ,zanim w koncu wygrala lige mistrzow. Nie bylo wiele sukcesow uwierz mi i mysle ze powinienes docenic fakt ze dzisiaj patrzysz na druzyne ,ktora utrzymuje sie w top5 druzyn na swiecie przez ostatnie 8 lat i byla liderem primera division przez ostatnie 50 kolejek czy cos kolo tego, nie pamietam dokladnie. Patrzysz na wielkie liczby ktore sa dostarczane przez tych "kopaczy"
0
Moze I ceny sa wysokie ale przeciez wielu clues ma bilety sezonowe z tego co mi sie wydaje, poza tym czas meczu to tez zaden argument, bo sobotni mecz byl o porze perfekcyjnej i byl to dosc wazny mecz bo w tej kolejce ,ktorys z trojki liderow musial stracic punkty, a frekfencja definitywnie zawiodla, byla wrecz zenujaca biorac pod uwage ze 30 % ludzi na trybunach to byli turysci. To jest jakis zart panowie i panie, pokazcie mi 1 (!) stadion w europie ktory jest wlasnoscia czolowego klubu i jest pusty w polowie podczas sobotniego ligowego meczu. Moim zdaniem powod slabej gry Messiego to obecnie pusty stadion, jego motywacja nie istnieje gdy mecz nie ma atmosfery ani dopingu, nawet w ostatnich meczach wyjazdowych gral duzo lepiej niz w "domu"
0
A gdzie ja napisalem ze to dziwne. Oczywiscie ze wykonuje swoja prace szczegolnie ze jest to prestizowe I ogromnie oplacalna zlecenie. Zamieszczam to jako rzecz ciekawa, ironiczna ,na pew no nie dziwna.
0
Czy ktos slyszal ze architekt ktory zaprojektowal nowe bernabeu jest kibicem barcy z biletem sezonowym ,mysle ze to dosc zabawne http://www.bbc.co.uk/news/blogs-news-from-elsewhere-25981650. Station bardzo mi sie podoba swoja droga. Ps. Czy ktos moglby wkleic ten link na realmadrid.pl w news o stadionie Bo nie mam tam konta ?
0
skubi07, 29 minut temu:
Cholera @Ciuus ,czy ty jesteś masochistą?
Dużo mądrzejsi piszą ci co i jak,a ty dalej swoje...
1.Rosell to nie jest jakiś łakomy kąsek dla gazet brukowych-widziałeś kiedyś zdjęcia Florka Pereza w majtach na plaży?albo z niunią na zakupach?
a ujawnienie tej sytuacji na pewno ograniczyłoby prywatność jego i jego bliskich.
Wiedziała o tym policja bo tylko ona mogła poczynić coś pozytywnego w tej sprawie.
2. Dyskredytowanie jego dokonań w mediach i podważanie jego kompetencji i uczciwości,to normalne działanie ludzi o dużych wpływach,którym 'zaciąganie pasa' jest nie na rękę.
Podobnie jest teraz w Polsce-Kaczka zaciągał pasa,za czasów PiS'u żyło się lepiej niż dziś,ale media wciąż mówiły,że jest źle.
Teraz rządzi Donald '300.000 miejsc pracy dla moich koleżków na ciepłych posadkach rządowych' Tusk i dla mediów wszystko jest cacy,więc dla lemingów też.
3.Dzięki temu,że odszedł Abi ,Bartra ma więcej szans na rozwój.
Gdyby Eric został ,to być może Marc by odszedł,a na pewno mniej by się rozwinął.
Każdy(?) głupi zauważy,że w perspektywie czasu to był dobry ruch.
4.Żeby Rosell mógł wytknąć Pepowi olanie chorego na raka,leżącego pod jego nosem przyjaciela,ten musiał go najpierw olać...
i skąd ta pewność,że to obóz Rosella zaczął wojenkę medialną?
Dobrze prawisz kolego.
0
Jeden z najbardziej inteligentnych graczy moim zdaniem. Gdyby przylozyl sie bardziej do treningow to bylby najlepszym DP bo ma swietne czucie pilki i dobre warunki poza inteligencja.
0
Z Neymarem moze byc roznie, nie wiadomo jak sie sprawdzi. Chcialbym abysmy wspominali kiedys magiczne latynoskie trio messi- alexis-neymar argentyna-chile-brazylia trzech magikow
0
Setki ludzi blakalo sie do 3nad ranem nie mogac nawet zlapac taksy, teraz "juz" jest to mozliwe ale ja nie mam tyle euro zeby dojechac na lotnisko wiec czekam na metro
0
A ja wlasnie siedze jakies 500 metrow od Camp nou i czek na pierwsze metro o 5 rano. Mecz na zywo to bylo cos pieknego ale miasto zamykajac metro o polnocy zrobilo se jakis zart.
0
Lot do barcelony 8.40 czasu angielskiego, nie ide nawet spac bo boje sie ze przespie lot, a tego bym sobie nie wybaczyl. Pierwszy mecz jaki zobacze w zyciu na zywo, ale jaki : D
0
No to messi ma 4ta zlota pilke
bijac rekord wszechczasow i strzelajac 68 bramek w 57 meczas ( WTF ?!?!?!) zdecydowanie na to zasluzyl
a to jeszcze nie koniec sezonu
0
I tak sie jeszcze zastanawiam ,co by bylo gdyby Pep powiedzial ze odchodzi, przed tym czarnym tygodniem.
Nie lubie gdybac, ale mysle ze by dla niego wygrali. Jednak kto mogl to wiedziec wtedy.
A moze Pep by zostal jakby wygrali LM 2 raz z rzedu, kto wie.
A moze sie za bardzo upalilem i bylo jeszcze inaczej.
0
Warto to zobaczyc : mlody Pep i Tito
znalazlem przypadkowo taki filmik
Tworca obecnej ,legendarnej Barcelony, i jego nastepca (oby kontynuator legendy)
0
no nic
seria musiala zostac w koncu przerwana, druzyna miala po prostu slaby dzien. Nalezy miec nadzieje ze wroca do formy na mecz z chelsea.
Wierny po porazce.
0
Czyli za rok Adidas bedzie musial upodobnic sie do podrobek i zrobic 4 paski
0
nudow oczywiscie mialo byc
0
Ogladam sobie z nodow Chelsea Man City i to co Yaya dzis robi jest nie do zrozumienia dla mnie
0
Alcorcón pamietamy : D
0
te zdjecia to kolejny dowod ze oni sa jak rodzina az sie przyjemnie oglada
A Cesc od kiedy zasilil barce caly czas usmiechniety chodzi, mysle ze teraz atmosfera w druzynie bedzie jeszcze lepsza
a Alexis siedzacy obok Messiego to znak ze razem beda stanowic postrach rywali w tym sezonie oraz kolejnych
0
komentarze pod takim newsem na stronie Realu
BEZCENNE :-D
0
PellePelle
"Uważam, że za taką kwotę można kupić z Chelsea Fernando Torresa, który w Barcelonie odnalazłby dawny blask i formę. I bybły kolejnym Hiszpanem w FC Barcelonie.
Baaaaaarca ! "
Ile ty masz lat ? Skad wziales w ogole ten pomysl ?
0
ciekawe jakich tytulow
chyba drugi raz CdR to bedzie max
0
lol nie moge was czytac, wszyscy wielcy ekonomisci narzekaja ze za drogo
po pierwsze wygralismy tyle w zeszlym sezonie ze sporo pieniedzy wplynelo, poza tym umowa z Qatar foundation tez daje pieniadze wiec po co w ogole tragedie jakas robicie. Wyluzowac
Poza tym to nie wasze pieniadze tylko klubu wiec nie wiem co sie tak przejmujecie O_o
aha i po co gdybac ze sie nie sprawdzi alexis, nie mozna tego wiedziec, trzeba poczekac i potem komentowac
ogarnijcie sie
0
i tu fajny filmik juz bez udziału piłkarzy : D
0
i tu fajny filmik juz bez udziału piłkarzy : D
0
tu mozna obejrzec wejście na terminal
0
Wszystkim młodszym użytkownikom pragnę wyjaśnić, jak niektórzy poprzednicy, że ten wielki sportowiec nie mówił na serio i doskonale zdaje sobie sprawę ,że Messi jest nieporównywalnie lepszym piłkarzem.
Proszę nie oburzajcie się bo wygląda to śmiesznie.