jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
37
Ja się trochę znam ,wiem że amelinowych nie pomalujesz.
0
Jutro dzień hejtera Barcelony. Barca przegrywa ale oni są ciency ale jest opcja że wygra wiec wszyscy hejterzy razem ze Guardiola to zawsze byl cienki trener. A co jak remis dogadali się przecież.
0
Daj spokoj dostal przyzwolenie bo Polska gra a po meczu do spania bo jutro do szkoly
1
Pierwsza czesc byla do ciebie druga juz do kolegi ktory pisal ze jest drewnem.No ale trza wyzwac kkolege od janusza ktory nie umie czytac ze zrozumieniem.
0
Dlaczego nie można typować ,ma ktoś jakieś info czy tylko ja nie mogę .
0
Na TVP sport Villarreal
0
Od czasu gdy każde rozgrywki europejskie to za wysokie progi , trza se jakoś radzić hehe
0
Nadal nic nie rozumiecie ,wczoraj bus chciał odpaść bo liga najważniejsza a dziś totki się podkładają bo walczą w bpl o ligę mistrzów aby w następnym sezonie sobie odpuścić bo jednak liga jest najwazniejsza
0
Szkoda mi Was hehe
0
dzięki za czujność
1
Przecież takie poniżanie rywala to bandytyzm jest
0
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia,myślę ze chinczycy są w niebo wzięci
0
ojojojo co za gol
0
Komentarz usunięty
4
1
pornole też hehe
20
A mógłbyś policzyć na minuty.
5
Znalazłem w necie stronę telewizjada.net wszystkie programy za free canal,hbo,eleven o co biega przecież to nie może być za darmo.
0
Munir 1 jesze Messi 2
1
Dziś będzie 3 do przodu 2x Messi 1x Munir
3
Pytanie bardzo dobre lecz nie wiem więc sie wypowiem ,chyba tylko te z prawej strony boiska.
0
Rano dzisiał niesamowicie zmażłem Hehe
0
Prawdziwa miłość jest na całe życie a niedługo koniec z fudbolem dają rade chłopaki
0
Klego nie gniewaj się nie czepiam się błędu poprostu wyraz wydał mi się bardzo śmieszny
0
Czego nie mają
1
Futbol może nie ale te dzieciaki tak ,lepiej w Getafe niż na ulicy prawda
0
Jakoś trzeba sobie polepszyć humor po wczorajszym remisie choć mam nadzieje że wieczorem ekipa benka sprawi mi radość
0
mój stary dobry jest
1
Mało śmieszne tylko kretyn mógł to wymyślić
9
A kogo chciałeś kupić do Barcy B (3 liga) Neymara