0

Miliord markow niech im dają ,w baniach się poprzewracało albo Max 100 albo niech tam se grywa i oby miał zdecydowanie gorszy sezon.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

26 baniek Ty byś odpuścił a co ,przecież o zete nie chodzi

5

zwykłe gnojozrywy :D

5

Po co czekasz nogami mają Ci odpisać

0

Bale w 20min kontuzja mięśniowa zajechany tamtym sezonem

0

Wiesz nawet gdyby w niczym nie pomógł W czasie kiedy tu grał a przeciez pomogl to pomyśl ze jak odejdzie za klauzulę zarobimy na nim jeszcze kupę forsy.Daj co 4 lata takiego gościa to każdy klub będzie brał W ciemno

0

Gdzie pokazują Lecha ? z góry dzięki za info

0

Mam ibize 1.9 tdi lecz 3 drzwiowa kocham to autko nic przez 6 lat przy tym aucie nie robilem optocz rzeczy które trzeba.Teraz wymieniam na nowe i wchodzi w grę tylko nowa ibiza lub jak fundusz pozwoli to leon.

0

A ile ten kisiel ma lat

0

Dziś dopiero odczytałem twoją odpowiedź ,naprawdę udzielasz mi informacji jak mam to słowo napisać.

1

Chlyb ze smolcem i ogóry

0

Dziś na temat Tomasza dowiedziałem się że włancza swiatlo. Dla mniej kumatych w jednej z naszych akcji Tomasz zwany trenerem udzielił jednemu z naszych zawodników bardzo waznej rady, aby szybciej włanczal sie do akcji.

6

Jak slucham Hajty to naprawdę zacznę sie modlić o wygranie praw do ligi mistrzów nawet przez telewizji trwam ponieważ tego goscia nie zniose.

0

Postawiłem sobie tak Polska,Słowacja,Czarnogóra,Czechy za 200 do wygrania prawie 2 tyś jak myślicie ?

3

Jak było to sory. Polsat wygrał walke o Ligę Misztrzów I Ligę Europy od sezonu 18/19 .
Skonczy się umowa akurat z Canal + więc tragedii nie ma

2

Widzisz gdzies jakies z mojej strony bo ja pisze do Ciebie a ty mi tu wyjezdzasz z całą stroną ,piszesz o rodzinie a gdy pytam co u Ciebie w domciu to wylatujesz z potęgą Realu

2

No tak masz pewnie racje ze w domu gadaja o Realu.Idąc tym tokiem rozumowania co tam u Ciebie na chacie,bo ty nie tylko piszesz o Barcelonie ale na stronie Barcelony.pozdrow rodzinke

1

A na to wszystko cały kupon wszedł tylko Barca pierdla i 400 koło nosa.Boże bo się poplacze.

0

ja to prawie się poplakalem jeszcze wisienką na torcie prawie 400 za postawione 50 zł j

0

Ja postawiłem 50 zł na awans Barcy.

3

komentator zaraz się poplacze albo dopiszę 3 pkt realowi bo tak

1

O pomylilem sie o 10i minut teraz 3 zmiany

0

A zmiany będą w 80 przy wyniku 1 1

0

Jak wyłączyć teraz aspaniol nacisnie

0

U nas jak nie ma Iniesty to rozgrywającym jest Mats bo ja nie mam pojęcia po co ta piłka wciąż wraca do bramkarza. Rakitic biega jak oblakany a dokładność podań jest na poziomie Orlika. Dawno nie widziałem takiej padaki.

2

vazquez próbowaliśmy na różne sposoby, wrzuta z prawy wrzuta z lewy☺

1

I sriplet stał się faktem

37

Ja się trochę znam ,wiem że amelinowych nie pomalujesz.

0

Jutro dzień hejtera Barcelony. Barca przegrywa ale oni są ciency ale jest opcja że wygra wiec wszyscy hejterzy razem ze Guardiola to zawsze byl cienki trener. A co jak remis dogadali się przecież.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?