11

Czuję odpływ wielu kibiców ,teraz się dowiemy kto był prawdziwym kibicem Barcy a kto Douglasa.

0

Kolego ale to ty się przyczepiles nie on.

0

Przywaliles się a nie czytasz co piszesz.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Dobrze że nie gryzie.

0

Mane by stanął bo Karius by obsrał zbroję I udawał kontuzję.

0

Przy podpisywsniu umowy z nc+ dostalem zapewnienie że środowe mecze będą pokazywane. Jeden czy wszystkie to juz nie mowili

0

Jo leże i kwicze.

1

To jest wypożyczalnia , płaci się dopiero przy oddawaniu sprzętu.

1

Gdybym mógł zobaczyć reprezentację Polski odbierajaca srebrne medale. Mam nadzieję ze kiedyś będzie mi dane przeżywać takie emocje jakie przeżywali Chorwaci. Nie pisze o Francji aż taki pazerny nie jestem.

2

Źyru dziś strzeli najważniejszą bramkę w życiu. Swojaka

1

Chorwaci ich zniszczą doświadczeniem :D

0

U mnie lipa z kablówka ale dzięki za info.

0

Tak posiadam w ofercie również eleven czyli muszę tylko jeszcze tylko ligę mistrzów ogarnąć.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Przedluzylem właśnie na rok umowę Z c+ z uwagi na ligę hiszpańską dostałem też informację że środowe mecze ligi mistrzów będą dostępne. Jak myślicie co dokupić w dobrej cenie aby posiadać całą ligę mistrzów.

0

Ja zarabialem w pierwszej pracy 850 netto jeśli to przedzielimy przez etat to wyjdzie,jakieś 5,3 za 1h

0

Leonardo dziś nic nie pogral.

1

Kolego naprawdę. Czyli w obliczu śmierci mając pieniądze mogę również zlecić zabójstwo w celu pozyskania narzadu ,a co tonacy brzytwy sie chwyta. nie ma usprawiedliwienia takiego zachowania i gdyby to była prawda Abidal powinien wymiotować patrząc w lustro w więziennej celi

2

Odważny ten trener zdjąć Messiego w takim meczu.

1

O tego drugiego mi chodzi.Laskowski moim zdaniem najlepsze komentator Polski

0

Putin kupił juz nawet Polskiego komentatora. Hiszpania jak strzeli bramkę on powie ze to dzięki Rosjanom.

1

Gdyby Japończycy pozwolili to oni caly mecz by pykali Bednarek do Glika a Glik do Bednarka. Środek pola nie istnieje Zieliński obsral zbroje a Krychowiak nadal mysli że gra na poziomie z Sevilli i niktgo nie uswiadomil że jest inaczej.Najbardziej podoba mi sie ruch bez piłki to jest poprostu prawie jak Barca za Guardioli.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Byl taki mecz na mistrzostwach gdzie tak pozegnano Włochów, wiem ze grala Dania ale nie pamietam z kim i na ktorych to bylo

2

Jak wynik sie utrzyma do 85 to Joachim nie bedzie musial rąk w spodnie wkladac bo sie posra i wszyscy będą czuli.

0

Chodzilo mi raczej o poziom Niemców do Niegerii . Nie bardzo wiem co ma do tego Argentyna i wyjscie z grupy.

1

Porownam Nigerie z Niemcami i Szwedów z Islandia jesli juz musze coś porownywac. Sam wyciagnij wnioski kto jakiego ma przeciwnika a mimo to jednak mozna.

2

Szwedzi gdy mogą atakują a nie dzida do przodu byle tylko wybic i potrafia coś z przodu pograc. Islandczycy gdy dostali pierwsi bramke noe wiedzieli co to atak pozycyjny i Nigeria im piłkę z glowy wybiła

0

Naprawde nie widzisz różnicy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?