jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Czuję odpływ wielu kibiców ,teraz się dowiemy kto był prawdziwym kibicem Barcy a kto Douglasa.
0
Kolego ale to ty się przyczepiles nie on.
0
Przywaliles się a nie czytasz co piszesz.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Dobrze że nie gryzie.
0
Mane by stanął bo Karius by obsrał zbroję I udawał kontuzję.
0
Przy podpisywsniu umowy z nc+ dostalem zapewnienie że środowe mecze będą pokazywane. Jeden czy wszystkie to juz nie mowili
0
Jo leże i kwicze.
1
To jest wypożyczalnia , płaci się dopiero przy oddawaniu sprzętu.
1
Gdybym mógł zobaczyć reprezentację Polski odbierajaca srebrne medale. Mam nadzieję ze kiedyś będzie mi dane przeżywać takie emocje jakie przeżywali Chorwaci. Nie pisze o Francji aż taki pazerny nie jestem.
2
Źyru dziś strzeli najważniejszą bramkę w życiu. Swojaka
1
Chorwaci ich zniszczą doświadczeniem :D
0
U mnie lipa z kablówka ale dzięki za info.
0
Tak posiadam w ofercie również eleven czyli muszę tylko jeszcze tylko ligę mistrzów ogarnąć.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Przedluzylem właśnie na rok umowę Z c+ z uwagi na ligę hiszpańską dostałem też informację że środowe mecze ligi mistrzów będą dostępne. Jak myślicie co dokupić w dobrej cenie aby posiadać całą ligę mistrzów.
0
Ja zarabialem w pierwszej pracy 850 netto jeśli to przedzielimy przez etat to wyjdzie,jakieś 5,3 za 1h
0
Leonardo dziś nic nie pogral.
1
Kolego naprawdę. Czyli w obliczu śmierci mając pieniądze mogę również zlecić zabójstwo w celu pozyskania narzadu ,a co tonacy brzytwy sie chwyta. nie ma usprawiedliwienia takiego zachowania i gdyby to była prawda Abidal powinien wymiotować patrząc w lustro w więziennej celi
2
Odważny ten trener zdjąć Messiego w takim meczu.
1
O tego drugiego mi chodzi.Laskowski moim zdaniem najlepsze komentator Polski
0
Putin kupił juz nawet Polskiego komentatora. Hiszpania jak strzeli bramkę on powie ze to dzięki Rosjanom.
1
Gdyby Japończycy pozwolili to oni caly mecz by pykali Bednarek do Glika a Glik do Bednarka. Środek pola nie istnieje Zieliński obsral zbroje a Krychowiak nadal mysli że gra na poziomie z Sevilli i niktgo nie uswiadomil że jest inaczej.Najbardziej podoba mi sie ruch bez piłki to jest poprostu prawie jak Barca za Guardioli.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Byl taki mecz na mistrzostwach gdzie tak pozegnano Włochów, wiem ze grala Dania ale nie pamietam z kim i na ktorych to bylo
2
Jak wynik sie utrzyma do 85 to Joachim nie bedzie musial rąk w spodnie wkladac bo sie posra i wszyscy będą czuli.
0
Chodzilo mi raczej o poziom Niemców do Niegerii . Nie bardzo wiem co ma do tego Argentyna i wyjscie z grupy.
1
Porownam Nigerie z Niemcami i Szwedów z Islandia jesli juz musze coś porownywac. Sam wyciagnij wnioski kto jakiego ma przeciwnika a mimo to jednak mozna.
2
Szwedzi gdy mogą atakują a nie dzida do przodu byle tylko wybic i potrafia coś z przodu pograc. Islandczycy gdy dostali pierwsi bramke noe wiedzieli co to atak pozycyjny i Nigeria im piłkę z glowy wybiła
0
Naprawde nie widzisz różnicy?