jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Mozemy razem zrobić jakiś bank tylko ja stoję na czatach
1
Zaliczkę w przypadku twojej rezygnacji masz prawo odzyskać natomiast zadatek nie podlega zwrotowi, zapytaj więc jaki dokument sprzedający chce Ci wystawic.
0
Powiedz jak piszesz PO to sie gotujesz w środku czy tylko zle to odbieram?
0
To turniej jest więc trener myśli o dogrywce a w niej zrobi zmiany.
1
A rządzący nie wprowadza bo by się bali że pójdą siedzieć.
0
Komentarz usunięty
0
Zgredek na rozgrzewce
6
Że Perez jeszcze do taktyki Realu Petera Crucha nie kupił to aż dziw bierze.
3
Dostał żółtą za zdjęcie koszulki ?
0
Zrobi zmiany w 93 jak będzie 1-1 lub druga opcja po meczu z Romą
0
Grand Prix się skończyło to ciągnik do przerwy na równanie dojedzie.
0
Berlin
0
Mo dziś na podwójnym kapitanie, choć przez chwilę będę dobry w tą zabawę.
0
1,2,3,4,5,6 a ja totolotka
0
Ta najbardziej sentymentalna to fifa na ps1 , dwudziestu paru ziomków losowanie kto z kim i przegrany odpada az do finalu.
Teraz to GTA,Mafia
0
Znaczenie ma takie że po zalegalizowaniu jest bardzo duże prawdopodobienstwo że ilość uzaleznionych znacznie wzrosnie i dlatego terapeuci nie chcą legalizacji. Co do ilości terapeutow bylo kilku. Pytanie odemnie bywasz w towarzystwie ludzi palących? Skąd wiesz czy ktoś jest uzalezniony czy nie przecież nikt tego nie mówi głośno.
0
Może kitu Ci nie wcisnie ale powiedz mi skąd Ty to wziąłeś ze marihuana poprawia koncenreacje , takiej głupoty dawno nie czytalem.
0
Podalem tylko moje argumenty ktore służyły do tego aby obalić tezę ze mam zasciankowe myślenie. Argument o terapeutach jest dla mnie bardzo prosty skoro osoby w tym temacie wykształcone sa na nie to jest to dla mnie bardzo wiarygodne źródło aby się na nim oprzeć. Co do kawy gier jedzenia blagam piszesz o generalizowaniu a wrzucasz argument tak skrajny że nie będziemy chyba na tym opierać tej rozmowy. Terapeuci pewnie zostali by szczesliwymi ludzmi i zmienili zawód na mniej smutny.
0
Powody osobiste myślę ze ten argument wystarczy.Gdybyś chcial drugi znajdź mi terapeutę od uzależnień który będzie za legalizacją.
0
Mi dali za darmo a więc nie narzekam.
0
Kolega przyjął Rysia i Bozenke i już ma komplet.
1
Ja chcę do szufladki nr 3.
6
Jestem zdecydowanie przeciwko legalizacji dlatego mam zasciankowy umysl?
3
Skleroze masz że nie wiesz co piszesz?
0
Dla mnie jest tylko jedną odpowiedź , nie warto lecz dlaczego tak dużo ludzi próbuje wszelakich narkotyków? dlatego że są fajne
0
A więc skoro cos wywołuje Stany halucynogenne działa na naszą psychikę w sposób którego nie możemy kontrolować w stu procentach. Nie możemy sobie powiedzieć przestań działać i jest ok.
0
Grzyby to grzyby i nikt nie jest wstanie przed wzięciem odpowiedziec sobie na pytanie jak się to skończy.
0
Powie mi ktos do kogo mówi Hajto bo z komentarza wynika że do zawodników.
0
Salah asysta nie będzie źle.
0
Nie mozna