2

Mozemy razem zrobić jakiś bank tylko ja stoję na czatach

1

Zaliczkę w przypadku twojej rezygnacji masz prawo odzyskać natomiast zadatek nie podlega zwrotowi, zapytaj więc jaki dokument sprzedający chce Ci wystawic.

0

Powiedz jak piszesz PO to sie gotujesz w środku czy tylko zle to odbieram?

0

To turniej jest więc trener myśli o dogrywce a w niej zrobi zmiany.

1

A rządzący nie wprowadza bo by się bali że pójdą siedzieć.

0

Komentarz usunięty

0

Zgredek na rozgrzewce

6

Że Perez jeszcze do taktyki Realu Petera Crucha nie kupił to aż dziw bierze.

3

Dostał żółtą za zdjęcie koszulki ?

0

Zrobi zmiany w 93 jak będzie 1-1 lub druga opcja po meczu z Romą

0

Grand Prix się skończyło to ciągnik do przerwy na równanie dojedzie.

0

Berlin

0

Mo dziś na podwójnym kapitanie, choć przez chwilę będę dobry w tą zabawę.

0

1,2,3,4,5,6 a ja totolotka

0

Ta najbardziej sentymentalna to fifa na ps1 , dwudziestu paru ziomków losowanie kto z kim i przegrany odpada az do finalu.
Teraz to GTA,Mafia

0

Znaczenie ma takie że po zalegalizowaniu jest bardzo duże prawdopodobienstwo że ilość uzaleznionych znacznie wzrosnie i dlatego terapeuci nie chcą legalizacji. Co do ilości terapeutow bylo kilku. Pytanie odemnie bywasz w towarzystwie ludzi palących? Skąd wiesz czy ktoś jest uzalezniony czy nie przecież nikt tego nie mówi głośno.

0

Może kitu Ci nie wcisnie ale powiedz mi skąd Ty to wziąłeś ze marihuana poprawia koncenreacje , takiej głupoty dawno nie czytalem.

0

Podalem tylko moje argumenty ktore służyły do tego aby obalić tezę ze mam zasciankowe myślenie. Argument o terapeutach jest dla mnie bardzo prosty skoro osoby w tym temacie wykształcone sa na nie to jest to dla mnie bardzo wiarygodne źródło aby się na nim oprzeć. Co do kawy gier jedzenia blagam piszesz o generalizowaniu a wrzucasz argument tak skrajny że nie będziemy chyba na tym opierać tej rozmowy. Terapeuci pewnie zostali by szczesliwymi ludzmi i zmienili zawód na mniej smutny.

0

Powody osobiste myślę ze ten argument wystarczy.Gdybyś chcial drugi znajdź mi terapeutę od uzależnień który będzie za legalizacją.

0

Mi dali za darmo a więc nie narzekam.

0

Kolega przyjął Rysia i Bozenke i już ma komplet.

1

Ja chcę do szufladki nr 3.

6

Jestem zdecydowanie przeciwko legalizacji dlatego mam zasciankowy umysl?

3

Skleroze masz że nie wiesz co piszesz?

0

Dla mnie jest tylko jedną odpowiedź , nie warto lecz dlaczego tak dużo ludzi próbuje wszelakich narkotyków? dlatego że są fajne

0

A więc skoro cos wywołuje Stany halucynogenne działa na naszą psychikę w sposób którego nie możemy kontrolować w stu procentach. Nie możemy sobie powiedzieć przestań działać i jest ok.

0

Grzyby to grzyby i nikt nie jest wstanie przed wzięciem odpowiedziec sobie na pytanie jak się to skończy.

0

Powie mi ktos do kogo mówi Hajto bo z komentarza wynika że do zawodników.

0

Salah asysta nie będzie źle.

0

Nie mozna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?