jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co by to było gdyby trzy stacje miały prawa do transmisji.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Zdecydowanie najlepsza Dynastia
0
Zastanawia mnie tylko którego z rodziców zamorduje dzieciak pierwszego.
11
Zwierze na Q
Qń
1
Ale klub nie może żądać 100 mln za byle kogo tylko za zawodnika który potrafi dużo więcej niż przeciętni zawodnicy. Takich zawodników posiada Barcelona a ten mecz to nie jest wypadek przy pracy tylko norma w tym sezonie.
P.S kiedy ostatnio jakiś średnia bez potężnego portfela wygrał ligę mistrzów.
0
Tam gdzie ja bywam nazywamy to pracą.
0
Za tydzień będzie Maryla i Szpak
0
Proszę niech ktoś da mi trochę nadziei i napisze ze jest szansa na zwolnienie I to natychmiast tego gościa. Jeśli nie ma takiej opcji to czy rodzinny zapiszę mi antydepresanty z powodu oglądania meczy.
0
Waldek załapał ze od pierwszej minuty nie wpuścił Suarezy więc wprowadził go po przerwie a ze to nie ten to już nieważne.
2
Boże Mój co za gnoj ,tylko tak można określić naszą defensywę.
1
Kreatywność naszej pomocy jest magiczna.
0
Myślę ze do końca meczu nie dotrwasz
0
Ciekawe czy Wernerowi dalej się micha cieszy.
0
Zielińskiego.
0
Fuks za 150 baniek
19
Nie dość że pierze to się jeszcze kieszeni nie chce opróżnić. Twoja wina i koniec.
1
Na canal plus odpowiedź na program konkurencji.Puchar Włoch kobiet w siatkówce. Po prostu bomba.
0
Na maka brak ale na wycieczkę już nie,więc wcale nie było tak źle.
2
Będzie płacz koleś ma huśtawke nastroju piękna.
1
Dybaldo u nas gra za to Cuarez
3
Ja nie muszę Borka widzieć aby wiedzieć że coś trzyma w ręce.
0
Ramos już pokazał jakim jest burakiem a sędzia nic, ciekawe czy dziś biali będą wyzywać sedziego
2
To jest takie dramatyczne.Nie mogę oglądać , aż łezka się w oku kręci.
0
Stawiaj na Napoli
0
Najważniejsze w tym wszystkim gdzie jest kierowca to on powinien gadać z tym dziadkiem.
0
Nie bronię dziadka, tylko co jak by nie wysiadł należy mu sprzedać tego liścia.
0
Bez awantur obelg ,pan z wąsem już machał rękoma jeszcze chwila i dostał by dziadek liścia.
0
Ile jadu w tych ludziach ,naprawdę nie można takich spraw załatwiać w sposób cywilizowany.Ciekawe co robił w tym momencie kierowca?
0
Skarpety i orzechy.