0

Co by to było gdyby trzy stacje miały prawa do transmisji.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Zdecydowanie najlepsza Dynastia

0

Zastanawia mnie tylko którego z rodziców zamorduje dzieciak pierwszego.

11

Zwierze na Q

1

Ale klub nie może żądać 100 mln za byle kogo tylko za zawodnika który potrafi dużo więcej niż przeciętni zawodnicy. Takich zawodników posiada Barcelona a ten mecz to nie jest wypadek przy pracy tylko norma w tym sezonie.
P.S kiedy ostatnio jakiś średnia bez potężnego portfela wygrał ligę mistrzów.

0

Tam gdzie ja bywam nazywamy to pracą.

0

Za tydzień będzie Maryla i Szpak

0

Proszę niech ktoś da mi trochę nadziei i napisze ze jest szansa na zwolnienie I to natychmiast tego gościa. Jeśli nie ma takiej opcji to czy rodzinny zapiszę mi antydepresanty z powodu oglądania meczy.

0

Waldek załapał ze od pierwszej minuty nie wpuścił Suarezy więc wprowadził go po przerwie a ze to nie ten to już nieważne.

2

Boże Mój co za gnoj ,tylko tak można określić naszą defensywę.

1

Kreatywność naszej pomocy jest magiczna.

0

Myślę ze do końca meczu nie dotrwasz

0

Ciekawe czy Wernerowi dalej się micha cieszy.

0

Zielińskiego.

0

Fuks za 150 baniek

19

Nie dość że pierze to się jeszcze kieszeni nie chce opróżnić. Twoja wina i koniec.

1

Na canal plus odpowiedź na program konkurencji.Puchar Włoch kobiet w siatkówce. Po prostu bomba.

0

Na maka brak ale na wycieczkę już nie,więc wcale nie było tak źle.

2

Będzie płacz koleś ma huśtawke nastroju piękna.

1

Dybaldo u nas gra za to Cuarez

3

Ja nie muszę Borka widzieć aby wiedzieć że coś trzyma w ręce.

0

Ramos już pokazał jakim jest burakiem a sędzia nic, ciekawe czy dziś biali będą wyzywać sedziego

2

To jest takie dramatyczne.Nie mogę oglądać , aż łezka się w oku kręci.

0

Stawiaj na Napoli

0

Najważniejsze w tym wszystkim gdzie jest kierowca to on powinien gadać z tym dziadkiem.

0

Nie bronię dziadka, tylko co jak by nie wysiadł należy mu sprzedać tego liścia.

0

Bez awantur obelg ,pan z wąsem już machał rękoma jeszcze chwila i dostał by dziadek liścia.

0

Ile jadu w tych ludziach ,naprawdę nie można takich spraw załatwiać w sposób cywilizowany.Ciekawe co robił w tym momencie kierowca?

0

Skarpety i orzechy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?