28

Mati znów seks uprawia lecz ponownie bez partnerki.

2

@Janiama I to jest realny gość którego Boniek mógłby wyciągnąć a kwota by PZPN pewnie nie zabiła.

2

@Transu96 Jakie to miłe uczucie gdy podchodzisz do dystrybutora nie patrzysz na cenę i tankujesz ile chcesz,do tego na trasie masz gdzieś ile pali.

0

@Transu96 Musisz sobie tylko dwa żebra usunąć I będzie ok.

0

@Delolen Przecież kłamać nie wolno ,wstyd Panie kolego wstyd xD

0

@Lamora Ja już szefa pod......

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

11

@kamil9040 Rozumiem że jak ktoś ma firmę to może rozdawać siano na prawo i lewo. Właściciel chciał w Ciebie zainwestować a Ty go najzwyczajniej wydymałeś więc należałoby oddać te pieniądze.

0

@n0MED Misiewicz lub ten drugi kumpel Macierewicza

0

Uni spuchnom tako jest taktyka Waldka.

3

@Vxb93Aritz Aduriz strzela kolejna bramkę dla Bilbao asysta Paweł Brożek

0

Ale mają fart 5x3

2

@konrad1661 Panie ja już 19 lat bez alkoholu ale też były kiedyś 4 miesiące więc gratuluje.

0

@grizzy10 Legenda Panie legenda

3

@krzychu1526 A bilety na autobus dorzucą?

0

@masq Napisz pozniej czy Ci sie muza podobała. Ja bylem dwa razy i ciągle ten sam wykonawca:)

0

@masq W zależności ile dla Ciebie to długo ale 3 miesiace pewnie zejdzie

0

@Klaudix Jesli grasz to juz jesteś w plecy.

0

@Vxb93 Zaznaczam jesli definitywnie i ostatecznie.

0

@kkbarca Nie szastaj organami.

1

0

@DanielOOL Ja to myślę że Ronaldo dopłaci do transferu Neymara aby poszedł do Realu po to aby Barca przegrywała i Messi nic nie zdobywał. Jest też opcja że idzie do Szczakowianki Jaworzno a dokłada się sam proboszcz z parafii.
To wszystkie wieści od pismaków są tak absurdalne jak mój post.

0

@vangoor Reksio,Pimpek,Czarek myślę że któreś będzie ok

0

@LuisSalvano Ale dlaczego nie zasluguja?

0

@LuisSalvano Dlaczego byś im nie dał podwyżki?

20

@LuisSalvano Wiesz starczy mi na dziś nie lubię się produkowac gdy ktoś jest takim ignorantem. Uczysz dzieci a to tobie trzeba tłumaczyć jak dziecku.

0

@LuisSalvano Nie musisz ale tłumaczysz ze jednak kupiłeś ten bilet, czyli ukradles tylko trochę więc się nie liczy.

38

@LuisSalvano Pojechalo Cię wiele osób za glupi wpis ale Ty nadal nie kumasz że zrobiłeś z siebie klauna. Wypisujesz teraz post za postem tłumacząc się na różne sposoby zamiast poprostu przyznac że był to totalnie bezmyslny post.

21

@Ratamahatta Chłop dostaje laurki czyli nauczanie wczesno szkolne czytaj przedszkole ale nazywa się nauczycielem aby podnieść sobie ego. Swoimi wpisami zwyczajnie chce się przypodobać sobie podobnym lecz nie kuma że tutaj za dużo ich nie ma i z zielonych nici.

0

@JaSzymon A ja myslalem ze z Brozkiem to zaklad poszedł i żaden nie chce zrezygnowac.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?